טרלידור - סורגים | מעקות | שערים | פרגולות

תהליך היצור

תוכן עבור תהליך היצור

סורגים, סורגי פלדה, סורגים מפלדהתהליך היצורחטיבת המיגון

 
סורגים מפלדה - טרלידור מייצרת סורגים קבועים ומתקפלים מפלדה מגולוונת. מוצר הדגל הינו הסורגים המתקפלים העונה על הצורך לביטחון כפול- מיגון מפני פורצים מבחוץ ואפשרות מילוט בשעת חירום מבפנים. אדריכלים רבים אימצו את הסורגים המתקפלים כפתרון אופטימלי בשל השילוב המנצח בין מיגון מרבי ועיצוב מושלם. הפלדה עוברת טיפולי שטח למניעת החלדה, תהליך ערגול לצורך חיזוקה וצביעה אלקטרוסטטית בתנור . מערכת הנעילה  פותחה במיוחד לשימוש ייחודי בסורגי טרלידור. צילינדר בעל 5 פינים מפעיל מערכת בריחים הננעלת לתוך פטריות המותקנות על משקוף הנעילה, סיבוב מפתח גורם לנעילת הסורג על ידי הצמדת מוט ומשקוף - נעילה בשתי נקודות מנגנון הנעילה הינו פטנט רשום ומוגן שמספרו 8418222.

 

 

 

מעקות, גדרות ושערים, מעקות אלומיניום, מעקות למדרגותתהליך היצורחטיבת האלומיניום 
חברת טרלידור מייצרת משווקת ומתקינה מעקות, גדרות ושערים מיציקות אלומיניום. האלמנטים השונים מיובאים מחברת "אלומינקו" מיוון.

כל המחברים והאלמנטים עשויים יציקות אלומיניום ומתחברים לפרופילי אלומיניום. כל הפריטים עוברים תהליך פסיבציה להגנה מפני קורוזיה וכהכנה לצבע ונצבעים אלקטרוסטטית בתנור. דגמי המעקות, הגדרות והשערים ניתנים לבחירה מתוך קטלוג עשיר של דוגמאות.

מעקות - מעקות פנים מיצירות אלומיניום במגוון דגמים ניתן להתקנה בשילוב מאחז עץ או אלומיניום.

גדרות - מגוון גדרות מתאים במיוחד לשטחי חוץ בשל היותם מאלומיניום הצבע מוגן בפני דהייה ניתן להתקנה בכל גובה נדרש .

שערים כל סוגי השערים עם כל אופציות הפתיחה (נגרר, הרמה, כנפיים) משקלם הקל יחסית של מוצרי האלומיניום מאפשר תפעול ידני חשמלי או פנאומטי קל לאורך זמן, של השערים.

x