טרלידור - סורגים | מעקות | שערים | פרגולות

משפצים בית קרקע? חשבתם על חצר אנגלית?

 

כיסוי סבכה לחצר אנגלית טרלידורבונים או משפצים בית קרקע? הציעו לכם לבנות חצר אנגלית אבל אינכם יודעים בדיוק מה זה? המומחים מבית קבוצת טרלידור מסבירים שחצר אנגלית מהווה, למעשה, פתח אוורור עבור קומת המרתף. פתח זה נעשה על ידי הנמכת הקרקע, פתיחת חלון והתקנת סבכה בסורג מתכת לחיפוי ומיגון הפתח שמעל פני הקרקע.

 

מטרתה של החצר האנגלית היא אוורור החלל והכנסת אור טבעי לחדרים הממוקמים מתחת למפלס הקרקע. כמו כן, לעתים קרובות משמש הפתח גם כיציאה נוספת מקומת המרתף או כגינת נוי חיננית. מקבוצת טרלידור מציינים שאף אחד איננו יודע באמת מדוע מכונה האלמנט האדריכלי הזה "חצר אנגלית", אך הסברה היא שאנגלים הם הראשונים שהחלו להשתמש בו.

 

פתרון אלגנטי שבעזרתו הופכת השהייה בקומת המרתף לבריאה ונעימה יותר

בין כך ובין כך, מדובר בפתרון אלגנטי שנעשה בו שימוש בכל רחבי העולם, מאחר ובעזרתו הופכת השהייה בקומת המרתף לבריאה ונעימה יותר. ניתן, כאמור, לשתול בגומחה שמסביב לאותה חצר אנגלית גינת נוי חיננית קטנה, ובכך ליצור כמעין מרפסת פרטית אל מרתף הבית.

 

יחד עם זאת, חשוב להדגיש שבין אם מדובר בחצר אנגלית שתוכננה מראש על ידי מהנדס או אדריכל בין אם היא מהווה תוספת מאוחרת שנבנתה במהלך השיפוץ, חובה לוודא שהיא בנויה כהלכה באמצעות איש מקצוע מעולה.

 

בניית החצר האנגלית נעשית באמצעות חפירת שקע בקרקע, תוך כדי יצירת מרווח שהוא, למעשה, החצר האנגלית. במידה והמרווח גדול דיו, הוא עשוי לשמש הן כחלון והן כדלת המאפשרת דרכה מעבר של בני אדם.

 

חובה להקפיד על עבודה מקצועית מבלי לחסוך בחומרי גלם ואיכותיים

חצר אנגלית היא מסוג הפתרונות המושלמים לימות הקיץ, אולם במידה ואיננה אטומה לחלוטין, עלולות להתעורר בעיות בתקופת החורף בשל קרבתה לאדמה. לפיכך חשוב להקפיד על עבודה מקצועית מבלי לחסוך בחומרי איטום ייעודיים ואיכותיים. במהלך בניית חצר אנגלית מעגנים לאדמה את שכבת המתכת בעזרת עוגן, ומעליה מונחות שבכות מתכת לצורך הגנה.

 

במהלך העבודה יש להקפיד על איטום איכותי, חלקי מתכת איכותיים שאינם מחלידים וניקוז משובח אשר תוכנן כראוי. מקבוצת טרלידור מדגישים שהחלון הנמוך שבחצר האנגלית עלול להוות כמעין פרצה הקוראת לגנב, לפיכך כדאי להגן על הפתח בעזרת סורג עבה ואיכותי. בנוסף, כל מי שמחזיק ברשותו רכוש רב ויקר ערך, מומלץ שיסתייע גם באמצעי מיגון נוספים כמו מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה וכן הלאה.

 

לצפיה במגוון הכיסויים לחצר אנגלית

סבכות לכיסוי חצר אנגלית

הדפסה שלח לחבר

פריטים דומים

סוככים ופתרונות הצללה לגשם ולשמש

"אין שמש גשם, יש רק צל" שרה להקת משינה, ואם תפעלו בצורה הנכונה גם אתם תוכלו לשיר את השיר הזה בהנאה תחת הפרגולה בחצר ביתכם. כדי לבחור את אמצעי הצל הטוב בעבורכם התכנס צוות המומחים של טרלידור,וריכז את כל המידע שאתם צריכים על סוככים ופתרונות הצללה.
קרא עוד

סורגים שקופים - "להיות עם ולהרגיש בלי"

עד כה לא הייתה כל דרך להפוך את התחושה הנוגעת להתקנת סורגים בבית לנעימה במיוחד, היות והסורגים מעלים בקרבנו אסוציאציות שליליות של מחנק, אי נוחות, היעדר חירות, כליאה בכלוב או בית כלא ועוד לא מעט תחושות מטרידות נוספות.עם זאת ועל אף שמדובר בפתרון מאוד בלתי נעי
קרא עוד

בשביל מה אני צריך שער חשמלי לחניה?

אתם מכירים את זה שכבר כמעט הגעתם הביתה אחרי יום מתיש בעבודה, אבל דבר אחד נשאר - להיכנס לחניה. אם יש לכם שער חשמלי לחניה כל שעליכם לעשות זה ללחוץ על כפתור ולהחליק את המכונית פנימה. אך אם יש לכם שער ידני עליכם לצאת מן האוטו אל הקור או החום שבחוץ ולפתוח את ה
קרא עוד
x