טרלידור - סורגים | מעקות | שערים | פרגולות

סוככים – פתרונות הצללה מיטביים

פתרונות הצללה מיטביים

סוככים – כשמם כן הם: סוככים מפני שמש ובחלקם גם מפני גשם ורוחות. פרגולות ומרקיזות, קבועות ומתקפלות, מוצעות במגוון חומרים, סוגים, דגמים, צבעים ו... מחירים. הסוככים הם מחסות פתוחים, המעניקים הצללה טובה ואפקטיבית במתחמים שונים, פרטיים וציבוריים במרפסת, במסעדות, במסתורי כביסה, במתחם החנייה ועוד.
 

סוככים עשויים שלדת אלומיניום וכיסויים שונים מבד או מחומר אחר מאפשרים למסעדות ולבתי קפה לייחד את המבואה מחוץ לעסק לישיבה של אנשים בשמש הקופחת, כאשר הסוכך מצל עליהם ובתוך כך מגן מפני השמש הקופחת. לקבלת מידע על אודות סוגי הסוככים הקיימים נכון ורצוי לפנות אל חברה המתמחה בייצורם ובהתקנתם.
 

ניתן לעצב סוככים במגוון מתארים: עגול, מרובע, סגור, פתוח ועוד. עם שיקולי הבחירה נמנים, כמשוער, גם שיקולים אסתטיים, לכן חשוב ושווה להתעקש על בחירה בסוכך, אשר יאפשר לכם לשוות מראה דקורטיבי למתחם שבו הוא מותקן.
 

חשוב להבין, כי סוכך אינו מהווה מחסה מושלם. הוא לא אמור לשמש תחליף לאיטום מתחם באמצעות חיפוי וקירוי מחומרים אטומים. ועדיין, הסוככים מהווים חלופה מצוינת במקומות שבהם יש צורך להגן על היושבים בהם בשעות שבהם לא ניתן לשהות בהעדרם.
 

למעבר לקטלוג סוככים לחץ כאן
 

עם ובלי בכפיפה אחת
 

סוכך אפקטיבי הוא זה הנותן מענה מיטבי לצורך אשר גרם להתקנתו מזה אבל מאפשר מרחב ראייה פתוח. סוכך כזה יוצר הפרדה וחציצה ברורים בין הגורם שמפניו מבקשים להגן באמצעותו (כגון – שמש עזה) לבין המתחם המוגן על ידו. ניתן להיווכח בחשיבות סוככים ובאפקטיביות המרבית שלהם בפתחם של מסעדות ובתי קפה, שבהם אפשרית ישיבתם של לקוחות גם בשעות החמות ביותר.
 

על מנת לקבל תמורה מלאה לכספכם, חשוב להתייעץ עם מומחים על מנת לבחור בסוג הסוכך המתאים. נציגי שירות של חברה מקצועית בעלת ותק ומוניטין בהתקנת גדרות, מעקות וסוככים, יאפשרו לכם לשדרג את העסק שלכם ולחלופין – לשפר את איכות החיים בביתכם.
 

חברת טרלידור מציעה ללקוחות הפוטנציאליים מגוון גדול ועשיר של סוככים לכל מתחם. ישנה אפשרות להתקנת הסוככים עם מנגנון פתיחה ידני או חשמלי – במידה שמדובר בסוכך מתקפל – וכמובן בסוככים קבועים, קטנים או גדולים.
 

קונים סוככים? כל מה שצריך לדעת לפני הקניה
 

קניית סוככים היא עניין פשוט, והם אינם מצריכים הרבה תחזוקה שוטפת. הקפדה על רכישת הסוכך בחברה מוכרת ועל התקנה מקצועית, מבטיחה סוכך שמחזיק לשנים ארוכות. מומחי חברת טרלידור, החברה הבינלאומית המובילה בעולם בייצור מוצרי אלומיניום, מסבירים מהם השלבים הנכונים ברכישה ותחזוקת סוככי אלומיניום.
 

לפני רכישת הסוככים
 

הדבר הראשון שיש לעשות הוא להגדיר בצורה מדויקת ככל האפשר את הצרכים ואת מטרת הקמת הסוכך. במקביל יש לבדוק את תנאי מזג האוויר במקום המיועד, שכן סוג הסוכך תלוי בעיקר בתנאים הסביבתיים. סוכך קסטה יתאים לאיזור מאובק יותר מסוכך פתוח, לדוגמא, וסוכך מסילה יתאים יותר מסוכך זרועות אם נושבות במקום רוחות חזקות. בכל מקרה, כדאי לקנות סוככים טובים וחזקים, ולא לחסוך בעלויות הרכישה הראשוניות, דבר העלול להוביל לקלקולים חוזרים ונשנים והוצאות על תיקונים.
 

אנשי מקצוע
 

כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בכל שלב – תכנון, רכישה והתקנה, ולקבל הוראות כיצד יש לתחזק את הסוכך באופן שוטף לאחר ההתקנה. בכל זאת, תמיד כדאי לבדוק מהן הוראות ההתקנה ולוודא בצורה עדינה כי המתקין עושה את מלאכתו בצורה טובה. לאחר ההתקנה כדאי לנסות לפתוח ולסגור את הסוכך מספר פעמים ולוודא כי רמת ההתקנה והגימורים היא כפי שהובטח.
 

תחזוקה שוטפת של סוככים מתקפלים
 

על תחזוקת סוככים מתקפלים יש להקפיד במיוחד. מומחי טרלידור מזכירים כי בכל מקרה יש להקפיד על מילוי הוראות התחזוקה, ומציינים מספר כללי ברזל לתחזוקת הסוככים:   
* כאשר הסוכך אינו בשימוש רצוי לגלול אותו, שכן החשיפה לשמש, גשם וכו', מקצרת את חיי החומר.
* יש לבצע גיזום תקופתי לצמחיה בקרבת הסוכך.
* כאשר גוללים סוכך יש לוודא כי הוא נקי מלכלוכים גסים שעשויים לפגוע בו.
* נקו באופן שוטף לשלשת של ציפורים, שכן היא חומצית מאוד ופוגעת בבד ומתכת גם יחד.
* יש להימנע מהרטבת המנגנונים החשמליים והמכניים של הסוכך. בכל מקרה אין לגלול סוכך רטוב.
* כאשר ידוע כי צפויות רוחות, יש לגלול את הסוכך.
* בכל מקרה בו נראה כי יש סדק כלשהו או כאשר יש חשש להתערערות אחד מחלקי המנגנון, הזמינו שירות במהירות והימנעו משימוש בסוכך עד לתיקון.

x