טרלידור - סורגים | מעקות | שערים | פרגולות

שערים

שערים

טרלידור שערים                                    

גידול הבנייה במגזר הפרטי והעסקי, והשימוש הגובר בחצרות, הביא לגידול בתחום השערים לחצר ולחניון. תפקידם של שערים לתחום בין המרחב הפרטי למרחב הציבורי, בין הרחוב לבית או לעסק. משום כך, קיימים מספר סוגי של שערים לחצר, לכניסת הבית ולחניון הפרטי.
חברת טרלידור מייצרת ומספקת מגוון רחב של שערים חשמליים מסוגים שונים. ניתן לבחור שערים בעלי פתיחה ידנית או  שערים חשמליים. שער כניסה בעל פתיחה ידנית וכן שער חשמלי יכולים לשמש כשער כניסה לבית או כשער חניה. ניתן להתרשם באתר ממגוון רחב של שערים, שערי כניסה, שערי חנייה ועוד.  למידע נוסף אודות שערים חשמליים.

פנו אלינו כאן

 

שערים חשמליים

שערים חשמליים שערים חשמליים משמשים כאמצעי הגנה אמין ואיכותי על רכבך במקום החניה שלו או כשער הכניסה לביתך או לעסק.

השימוש בשערי אלומיניום מאפשר לך להנות משער חשמלי חזק ובטיחותי, וממראה מעוצב ומיוחד. בו בעת, תוכל לשמור על פרטיותך ותסתיר את הרכב מעיני העוברים ושבים.
 

נוחות

שערים חשמליים מעניקים לך נוחות מקסימאלית. הם מאפשרים את פתיחתם וסגירתם באמצעות שלט רחוק, או אף באמצעות הבהוב קצר של איתות הרכב.
 

התאמה לסביבה

כמה גורמים נלקחים בחשבון בעת התקנת שער חשמלי: יש להתאימו לרוחב הכניסה לחניון, ובעת הרכבתו יילקחו בחשבון תנאי השטח מדרון או עיקול כביש. כל אלה ועוד נלקחים בחשבון בעת ההתקנה והעבודה של הצוות המקצועי שלנו.
 

שערים מאלומיניום

שערים חשמליים מתוצרת טרלידור, עשויים מיציקות אלומיניום טהור וניתנים להתקנה ידנית או חשמלית על-פי בחירה בין שער נגרר, מתרומם וכנפיים. חוזקו של האלומיניום ומשקלו הנמוך מקנים לו תכונות מיוחדות בעזרתן ניתן לייצר שערים במידות גדולות מאוד.
 

אורך חיים

משקלו הנמוך של האלומיניום משפיע ישירות על אורך חי המנוע, הצירים וכל החלקים הנעים בשער מחזיקים מעמד בתפקוד מושלם למשך שנים. בנוסף, פרופילי האלומיניום עוברים טיפולי שטח כימיים ונצבעים בצביעה אלקטרוסטטית בתנור. שילוב זה יוצר מוצר דקורטיבי ואיכותי שאינו מחליד ואינו מצריך טיפול. האלומיניום מאז ומתמיד נחשב לחומר מעולה, בזכות עמידותו הגבוהה מפני התחמצנות.
 

השערים מורכבים בבית הלקוח ללא שימוש בריתוכים או צביעה.

עיצוב השערים הינו גמיש והלקוח יכול להרכיב את הדוגמה המועדפת על ידו, מתוך מבחר אלמנטים שאנו מציעים.

x