צרו איתנו קשר צרו איתנו קשר
paper plain icon
מבצעים ומכירות
close icon
אנחנו כאן, תמיד לשירותכם!

שערים חשמליים

לקטלוג השערים >>

 

שערים חשמליים

גשם הזלעפות מכה בשמשת הרכב כאשר הוא מתקרב בנסיעה  לכיוון הכניסה, הנהג מבחין בשער הכניסה הידני ויודע כי הוא חייב לצאת מהרכב אל הגשם הכבד, לבצע פעולה פיזית לא נעימה ולהמשיך את הנסיעה רטוב עד שד עצמותיו. שערים חשמליים חכמים פותחו על מנת למנוע תרחישים לא נעימים כגון זה ועל מנת לשפר את רמת הביטחון והשליטה בכניסה למתחמים, פרטיים מסחריים או ציבוריים.

עולם ההיצע של שערים חשמליים התפתח באופן מהיר בשנים האחרונות, כיום ניתן למצוא פתרונות מקוריים ליצירת מגנון כניסה פשוט לתפעול, בטוח ומותאם ספציפית לאופי המתחם. לנושא הפתיחה האוטומטית מרחוק נמצא פיתרון בדמות דגמים של שערים חשמליים המאפשרים פתיחה על ידי שלט או על ידי שיחת במכשיר הסלולארי.

אפשרויות אלה מתאימות עבור כניסה ליישוב משותף, המותנית בקוד הידוע רק לתושבי המקום, שערים חשמליים כגון אלה, מתאימים גם עבור כניסה לחניה פרטית המתבצעת עם ההגעה לפתח החינה על ידי לחיצה על שלט המחובר למחזקי המפתחות של הרכב. מגוון הדגמים השונים של שערים חשמליים ואפשרויות ההפעלה הרבות שלהם, מאפרים התאמה אופטימאלית של שערים חשמליים למתחם בו הם מוצבים.

בנוסף להיותם חכמים ונוחים ולתפעול, שערים חשמליים תורמים לשיפור רמת הביטחון האישי שלנו ועשויים במקרים רבים לחסוך כסף.  במתחמים משותפים ללא שערים חשמליים חכמים, נאלץ לוותר על סינון הנכנסים למתחם, או שנאלץ להחזיק שומר בתשלום שיפקח על הנכנסים.

שערים חשמליים פותרים את בעיות הביטחון האלו בצורה מושלמת. רק לבעלי ההרשאה להיכנס למתחם יש את הקוד או את מספר הטלפון הדרוש לפתיחת השער. שערים חשמליים מתקדמים מאפשרים לנו לשלוט במנגנוני הכנסה ולתפעל אותם באופן שאינו דורש ידע מוקדם או הכשרה מיוחדת.

שערים חשמליים

שערים חשמליים - לסגירה מיטבית ולהגנה מרבית

שערים חשמליים מיועדים לסגירת מתחמים במוסדות ציבוריים, במפעלים ובחברות, במתחמי בתים פרטיים, לרבות חניות, ועוד. שערים חשמליים חוצצים ומפרידים בין מרחב ציבורי לבין מרחב פרטי. הם מסמנים בבירור את הקו המפריד בין שני המרחבים ובכך תוחמים אותם. סוגי השערים השונים נובעים מטעמים שונים וגם משיקולי אבטחה וביטחון.

שער חשמלי שנשלט אם על-ידי מפעיל בלחיצת כפתור ואם באמצעות שלט רחוק או קוד מיוחד מאפשר שליטה ובקרה טובים על מי שמבקשים להיכנס אל המתחם שמוצב בו שער. שער חשמלי בחנייה מאפשר לבעלי המכונית להיות שקטים ורגועים מעצם הידיעה כי היא מוגנת ומאובטחת באמצעות השער.

שערים חשמליים רצוי להזמין אצל חברה גדולה ובעלת מוניטין המספקת בתוך זמן מוגדר ומוסכם שערים חשמליים במפרט, בטקסטורה ובצבע מבוקשים. שערים חשמליים עשויים מאלומיניום ומפרופילי אלומיניום אשר בתהליך ייחודי עוברים טיפולי שטח כימיים לחיזוקם ולמניעת קורוזיה ונצבעים בצביעה (אלקטרוסטטית) בתנור.
שערים חשמליים העשויים אלומיניום מאפשרים ללקוחות ליהנות משער שאינו מחליד. משקלו נמוך, חוזקו רב וניתן לעצב אותו בכל טקסטורה משולבת. באמצעות צביעה בצבע נבחר ניתן לשוות לו גוון ה'מתכתב' עם הסביבה שבה הוא מותקן. שערים חשמליים מוצעים ללקוחות במגוון דקורציות, וניתן, כמובן, להזמינם על-פי מפרט ייחודי ובלעדי לכם.

שערים חשמליים, חזקים, בטיחותיים, איכותיים ויפים. ניתן להזמינם ולקבלם במגוון סוגים, טקסטורות ועיצובים: שערים אטומים עם דוגמאות או בלעדיהן, שערים בעבודת נפחות ופרופילים, שערים משולבי זכוכית ועוד.שערים חשמליים מעניקים תחושה של יוקרה ולא אחת – של הידור. ניתן לשלב בשערי האלומיניום ריקועים מעשה ידי אומן שהוא אמן; סירוג השער בסורגים דקורטיביים או שילוב של זכוכית בו הופכת אותו לשער איכותי יוקרתי ומהודר.