חצרות אנגליות

חצר אנגלית היא הפתרון האידיאלי להחדרת אוורור ותאורה טבעית לקומת המרתף. בין אם היא משמשת למגורים, אחסון או כל פעילות אחרת, מדובר בחלק אינטגרלי מתכנון קומה זו. טרלידור מציעה ללקוחותיה מגוון שבכות איכותיות ואלגנטיות בהתאמה אישית לחצרות אנגליות, לקירוי פתח החצר ולהגברת תחושת הבטחון, מבלי להתפשר על העיצוב והאסתטיקה הנדרשת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישת ייעוץ בהקדם

רגע, מה זה בעצם?

חצר אנגלית היא בעצם פתח אוורור לקומת המרתף או קומה נמוכה מהקרקע בבית. בכדי ליצור חצר אנגלית, יש להנמיך את הקרקע ולאחר מכן לפתוח חלון לקומת הקרקע. החלון הנפתח לקומת הקרקע יוצר את אפשרות האוורור האידיאלית לקומת המרתף. כדי שקומת המרתף תוכל להיות רלוונטית עבור עבודה, מגורים ועוד.

איך עושים זאת נכון?

לכן, בכדי להעניק לקומה את התנאים הטובים ביותר, הן מבחינת אוורור מוחלט והן מבחינת חדירת אור באופן ראוי, חצר אנגלית היא ללא ספק הדבר הטוב ביותר עבור כל קומת קרקע בבית הקרויה גם מרתף. קומת קרקע בבית, אשר לא קיימת בה חצר אנגלית, היא לא בריאה מספיק מכיוון שאין בה די אור ואוורור מבחוץ ולכן רבים בוחרים לבנות חצר אנגלית מלכתחילה בתכנון בית חדש המיועד לבנייה או להוסיף חצר אנגלית לבית בעל קומת קרקע בתהליך שיפוץ כללי.

חצר אנגלית היא בעצם פתח אוורור לקומת מרתף. יוצרים אותו באמצעות הנמכת הקרקע ופתיחת חלון לקומת הקרקע, חלון שחייב להיות מוגן בסורג מתכת. המטרה היא להכניס אור ואוויר לחדרים שנמצאים מתחת למפלס הקרקע. לעיתים הפתח משמש גם כפתח יציאה נוסף מקומת המרתף.

אפשר לעשות חצר אנגלית בכל מפלס נמוך מהאדמה או בית מגורים עם קומת מרתף הזקוקה לאוורור. הפתרון האלגנטי הזה הופך את השהייה בקומת המרתף לנעימה ובריאה יותר. יש אור יום ויש תחלופת אוויר ואפשר לנצל את שטח המרתף למגורים או לעבודה. ניתן לשתול בגומחה סביב פתח החצר האנגלית גינת נוי קטנה וליצור מרפסת פרטית למרתף הבית.

כיצד בונים?

יוצרים חצר אנגלית על ידי חפירת שקע בקרקע ויצירת מרווח שהוא בעצם החצר האנגלית. אם המרווח מספיק גדול הוא יכול לאפשר מעבר בני אדם דרכו ולהיות גם דלת ולא רק חלון. בצורה כזה פותחים מעבר נוסף לחצר הבית, מעין דלת אחורית, דבר שמעלה את ערכו של הבית.

שימו לב לאיטום

חצר אנגלית היא פתרון נפלא בימות הקיץ, אך אם לא תהיה אטומה כראוי היא עלולה להיות בעייתית בחורף. בגלל קרבתה לאדמה העבודה עליה צריכה להיות קפדנית ומקצועית ביותר ואסור לחסוך בחומרי איטום איכותיים. חצר אנגלית שלא תגרום לבעיות בעונות גשומות חייבת להיות מתוכננת כראוי וקבלן השיפוצים שיעבוד עליה חייב להיות בעל מקצוע מיומן שלא יחסוך וישתמש רק בחלקים איכותיים ביותר.

ממתינות לכם

מנגנון IST לייצוב והחזקת שערים נגררים – צעד אחד קדימה לפני כולם

מנגנון IST לייצוב והחזקת שערים נגררים – צעד אחד קדימה לפני כולם

שני כהן
מנגנון ה-IST (Invisible Sliding Technology) הוא מנגנון חשמלי סמוי, ייחודי לשערי טרלידור בישראל. בהתקנה סמויה...
הכירו את הפיתוחים החדשים של טרלידור

הכירו את הפיתוחים החדשים של טרלידור

שני כהן
חברת טרלידור מציבה סטנדרטים חדשים בעולם הפתרונות הבטיחותיים לבית ולעסק. עם מחויבות לחדשנות, איכות ושירות,...
אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

שני כהן
אלומון: מותג חדש מבית קבוצת טרלידור – עיצוב על זמני, אישי ומדויק, בלי פשרות! מתכננים...