שאלות ותשובות

על מנת לקבל ייעוץ והצעת מחיר מקצועית מסוכן טרלידור בשטח, אנו ממליצים להזמין ייעוץ לאחר שלב גמר טיח, ריצוף ושיש. על כל שאלה נוספת, מוזמנים להתייעץ עם נציג/ת חברה.

1 שנה אחריות על מוצר ו- 3 שנים אחריות על צבע, ברוב מוצרי טרלידור.

האלומיניום תופס מקום מרכזי בתחום השערים, הגדרות ושאר מוצרי מעטפת הבית, הפנים והחצר אודות להיותו מתכת קלה וגמישה לעבודה, עמידה בפני קורוזיה, קלה לתחזוקה וניקוי. מוצרי האלומיניום נשמרים לאורך שנים רבות ללא פגם או צורך בהחלפה.

בניגוד לעץ וברזל הדורשים תחזוקה מרובה, אלומיניום הינו חומר שלא מצריך צביעה מחדש או תחזוקה עקבית. לשמירה על נראות מוצרי אלומיניום והצבע לאורך זמן, אנחנו בטרלידור ממליצים לנקות את המוצר בעזרת מטלית לחה. במידה וביתכם בקרבת הים, נדרש לשטוף את המוצר במים מתוקים פעם בחודש.

תשלומים בכרטיס אשראי – עד 15 תשלומים ללא ריבית והצמדה.

מכיוון שהמוצרים הם בהתאמה אישית בהתאם לתנאי השטח, אנו בטרלידור ממליצים לקבל הצעת מחיר מקצועית ומדויקת רק לאחר בדיקת השטח ומדידתו.

לטרלידור כ-120 צוותי התקנה בפריסה ארצית העוברים הסמכה מקצועית בתוך החברה. מרבית צוותי ההתקנה הם עצמאיים אך בלעדיים לעבודה עם טרלידור. בכל צוות ישנו ראש צוות ועוזר מתקין אחד לכל הפחות. מתקיני טרלידור ידועים באנרגיות החיוביות שלהם ובמקצועיותם.

טרלידור מציעה את מגוון השערים הגדול ביותר בישראל ובין מבחר הדגמים ניתן לבחור אופן פתיחה המותאם עבורך, כגון: שערי כנפיים, שער מתרומם, שער נגרר, שער פאנלים, שער נגרר כפול, שער כניסה להולכי רגל וכו’.

לכל בית ישנם תנאי שטח שונים ותקנוני בנייה בהתאם לחוקי העירייה, לכן אנו בטרלידור ממליצים להזמין סוכן טרלידור מקצועי לשטח על מנת שתקבלו את המידע העדכני ביותר ותבחרו בסוג השער הנכון עבורכם.

המרחק המקסימאלי התקני בין כל שני פרופילים בסורגים ובמעקות צריך להיות קטן מ-10 ס”מ, זאת על מנת שראשו של ילד/ה לא יוכל לעבור דרך הפרופילים.

בשנת 2014 הוסף תיקון לחוק הפרגולות, הקובע כי פרגולה אינה מצריכה אישור מיוחד, אלא כי אם רק אישור מקצועי ממהנדס בניין מוסמך (אישור קונסטרוקטור). התיקון לחוק מגדיר כמה תנאי סף. ראשית, על הפרגולה להיות עד 50 מ”ר או לחלופין כזו שהגודל שלה אינו עולה על רבע משטח החצר. בנוסף, אסור שחומר הקירוי שלה יהיה אטום לחלוטין, כלומר שקרני השמש יוכלו לחדור פנימה. יש לקחת בחשבון כי הסעיפים משתנים בין הרשויות המקומיות השונות ועל כן אנחנו בטרלידור ממליצים להזמין יועץ הצללה מקצועי שיגיע לביתכם למתן מענה מקיף.

ישנם סוגי סורגים רבים, וטרלידור הינה החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בתחום. מבין סוגי הסורגים ניתן למנות את:

הסורג שקוף – הסורג השקוף של טרלידור עשוי מחומר שנקרא פולי קרבונט בעובי 10 מ”מ, העבה ביותר שקיים בשוק נכון לכתיבת תוכן זה. חומר זה, עמיד בפני שבירה וחום גבוהה ומטרתו העיקרית היא בטיחות נגד נפילת ילדים מדירות גבוהות בבנייה רוויה. הסורג הקבוע – עשוי מפלדה ומטרתו העיקרי היא בטחון נגד פריצות ובמקביל גם בטיחות נגד מניעת נפילת ילדים. את הסורג הקבוע ניתן להזמין עם בטן או מדגם ישר, ובמגוון ענק של צבעים. הסורג המתקפל – הסורג של המדינה. מוצר עם פטנט בין לאומי לפתיחה נוחה ומהירה. הסורג עמיד מאוד לאורך זמן וניתן להזמינו בכמה צבעים. הסורג המתקפל מיועד להגנה מפני פריצות בדר”כ בפתחים מרכזיים כגון יציאה למרפסת או לגינה.