אודות קבוצת טרלידור תעשיות מתקדמות

קבוצת טרלידור נוסדה בשנת 2002 ומונה כיום כ-5 חברות יצרניות מתעשיית המתכת והיא נחשבת לחלוצה בתחומה בתעשייה הישראלית.

הקבוצה הוקמה על ידי הנרי צימרמן (יו”ר הקבוצה) וזוכה פרס התעשייה, מלאכי דמתי (מנהל הייצור) וחגי דמתי (מנכ”ל החברה) ומעסיקה כיום כ-100 עובדים בארה”ב וכ-800 עובדים בישראל מכל קצוות האוכלוסייה.
ארבעת מפעלי הקבוצה שוכנים בעיר כרמיאל מתוך אידיאולוגיה לחיזוק הפריפריה בישראל על שטח כולל של כ-65 דונם. בנוסף, לקבוצה מפעל חדיש בלוס אנג’לס, קליפורניה לשיווק מוצרי טרלידור ברחבי ארה”ב. מפעלי הקבוצה מנוהלים בשיטת ERP ייחודית עם המיכון המתקדם ביותר בהתאם למאפייני Industry 04. קבוצת טרלידור מתמחה בייצור מגוון מוצרי מתכת, בעיקר אלומיניום ופלדה, לתחום הבנייה. כמו כן, לחברה מפעל לעיבוד זכוכית על מנת לייצר מוצרים משלימים. בכל יום מיוצרים במפעלי הקבוצה מעל ל- 3000 מוצרים שונים על פי צרכיהם הייחודיים של הלקוחות. מוצרים אלו משווקים לצרכנים בישראל ובמדינות רבות בעולם. בשנים הקרובות צפויה הקבוצה לבנות עוד שלושה מפעלים חדישים בכרמיאל על מנת להרחיב את סל מוצריה האיכותיים מתוצרת כחול-לבן.

 

קבוצת טרלידור גאה להוביל את דור העתיד של התעשייה בישראל והציבה לעצמה כמטרה להיות גורם משמעותי המניע צעירים ישראליים מכל האוכלוסיות לרצות ללמוד, לעסוק ולפתח את התעשייה הישראלית.

חברות בנות

לוגו טרלידור כחול

חברת טרלידור הוקמה בשנת 1991 והיא החברה הגדולה והמוכרת ביותר בישראל המתמחה בעיצוב, ייצור והתקנה של סורגים ומוצרי אלומיניום לבית – שערים, גדרות, פרגולות, מעקות, חפויים מעוצבים ועוד. כל מוצר מיוצר לפי חזון ודרישת הלקוח בשיטת Taylor Made. במשך השנים, החברה הפכה למותג בישראל את מוצריה ניתן לראות בכל רחוב בישראל. לחברה פסי ייצור מהמתקדמים בעולם ומערך תפעולי נרחב המאפשר התקנה ליותר מ-280 לקוחות ביום ממוצע. סוכני החברה פרוסים ברחבי הארץ ומתמחים במתן פתרונות יצירתיים, איכותיים וייחודיים לכל מטרה בייעוץ והכוונה ללקוחות פרטיים ולקהל מקצועי. בשנים האחרונות טרלידור מתמקדת בהרחבת פעילותה במגזר הקבלני-פרויקטאלי, לצד הרחבת סל מוצריה וחיזוק מעמדה כ ONE-STOP SHOP במגזר הפרטי. כיום, טרלידור עובדת באופן שוטף עם חברות הבנייה הגדולות בישראל כגון: דניה סיבוס, גינדי החזקות, אשטרום ועוד.

חברת טרלידור
חברת מולהולנד
מולהולנד

חברת מולהולנד ברנד ארה״ב קבוצת טרלידור רכשה את חברת מולהולנד ברנד האמריקאית בשנת 2019 ובאותה השנה הקימה מפעל מתקדם ואולם תצוגה בלוס אנג’לס, קליפורניה. החברה מייצרת את כל קו מוצרי האלומיניום והמיגון המיוצרים בישראל: שערים, מעקות, פרגולות, גדרות, סורגים וחיפויים מעוצבים. החברה משווקת את מוצריה ברחבי ארה”ב ופועלת להחדרת מוצרי האלומיניום בשוק האמריקאי, בשל יתרונותיו הרבים של האלומיניום בהשוואה לעץ ולברזל. כיום החברה מעסקיה כ-100 עובדים ולה מערך שיווק ותפעול מקצועי הכולל שלושה סניפים חדשים בלוס אנג’לס, סן פרנסיסקו וסן דייגו. מערך זה מאפשר עשרות התקנות מורכבות ברחבי ארה”ב מידי יום. בזמן קצר יחסית, מולהולנד ברנד צברה מוניטין גדול ולקוחותיה מרוצים ומפרגנים, עניין המסמל את קצב הצמיחה המרשים של החברה.

אלטרון

חברת אלטרון הוקמה בשנת 1974 ומעסיקה כיום כ-100 עובדים. בתחילת דרכה עסקה החברה בייצור והתקנה של דלתות מוסכים בבתים פרטיים, והייתה הראשונה בישראל שייצרה בעצמה דלתות מוסך. במשך שנות פעילותה הרבות, רכשה אלטרון מוניטין רב וכיום היא החברה הגדולה בישראל לייצור והתקנה של שערים תעשייתיים ומשווי גובה. לחברה מגוון ענק של מוצרים לקהל הפרטי, העסקי, המוסדי והתעשייתי ומבין לקוחותיה ניתן למצוא את החברות הגדולות ביותר במשק הישראלי. בשנת 2019 נרכשה החברה על ידי קבוצת טרלידור ובשנת 2023 עברה החברה מהמפעל המסורתי בקיסריה למפעל ייעודי ומתקדם בקומפלקס הקבוצה בכרמיאל. באמצעות הטכנולוגיה הרבה במפעל החדיש והשילוב בין חברות הקבוצה, אנו צופים את המשך גדילתה והתמקצעותה של אלטרון כאוטוריטה בשוק המוסדי-תעשייתי ואת הרחבת פעילותה במגזר הפרטי על ידי ניצול כוח המכירה של טרלידור.

חברת אלטרון
אינקומק
אינקומק בלוקר

חברת אינקומק-בלוקר הינה חברה המורכבת משתי מחלקות מרכזיות: אינקומק ובלוקר. החברה הוקמה בשנת 1978 ונרכשה על ידי קבוצת טרלידור בשנת 2002. כיום, החברה מעסיקה כ-100 עובדים מקצועיים בתחומם ולה הציוד המתקדם בעולם בהתאם למאפייני Indusry 04.

אינקומק: עוסקת בתחום הזיווד האלקטרוני, עבודות פח ועיבוד שבבי מדויק. לחברה טכנולוגיות לייזר מתקדמות, ניקוב, כיפוף פח ועיבוד CNC. מפעלי החברה מושתתים על מערכי רובוטיקה, אוטומציה, מחשוב וצבע מהמתקדמים בעולם. לקוחותיה המרכזיים של החברה הם חברות בתחום ההייטק, תעשיות ביטחוניות, תעשיות רפואיות וחברות תעשייה מהגדולות במשק.

בלוקר: חברה המתמחה בייצור המוני בשיטת ערגול (רולפורמינג), כיפוף ועיבוד צנרת בעיקר לשוק הDIY- העולמי. מבין לקוחותיה: כתר פלסטיק, סטנלי ופלרם.

אודות קבוצת טרלידור

חברת אחים דמתי מתמחה בבניית חממות מבוקרות לצורכי מחקר ופיתוח באוניברסיטאות ומכוני מחקר. בנוסף, החברה מתמחה בבניית קונסטרוקציות מורכבות, הצללה מבוקרת ובניית תאי גידול לצמחים.

אחים דמתי
שילוט
לוגו אלומון

חברת אלומון מותג חדש מבית קבוצת טרלידור, הופכת את החלום למציאות. החברה מציעה לכם גישה חדשנית ומרעננת לעיצוב הבית, המשלבת ניסיון מקצועי רב שנים עם טכנולוגיות מתקדמות וחומרי גלם איכותיים – המידות המדויקות שיתאימו בצורה מושלמת לחלל שלכם. החזון של החברה להיות חברת ריהוט בעולם החדש בא עם ניסיון עצום של מעל 20 מהנדסי קבוצת טרלידור, ובהקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועמידים עם דגש על אלומיניום.