מפעל וייצור

חטיבת האלומיניום

חברת טרלידור הינה חלוצה בתחום האלומיניום בישראל למוצרי מעטפת הבית והחצר – שערים, גדרות, פרגולות, מסתורים, חיפויים ועוד. כחלק מכך, לטרלידור מערך הייצור הגדול והמתקדם בארץ בתחום זה. חטיבת האלומיניום שוכנת במפעל מס’ 2 בקומפלקס מפעלי הקבוצה בכרמיאל והיא מורכבת ממחלקת פענוח והנדסה השוקדת בפיתוח מוצרים שימושיים, איכותיים ומתקדמים – על פי דרישות הלקוח בשיטת Taylor Made.

תהליך הייצור בטרלידור הינו מגוון וכולל מחלקות רבות המעורבות בהוצאת מוצר איכותי, עיצובי ועמיד. לצורך כך, קיימות בטרלידור מערכות מתקדמות המציבות את טרלידור בחזית הטכנולוגיה התעשייתית: מכונות לריתוך בלייזר, רובוטיקה, מערכות כיפוף אוטומטיות, מכונה לחיתוך פרופילים בעזרת לייזר ועוד. מיכון מתקדם זה מאפשר ייצור של מעל ל-3000 מוצרים שונים מידי יום.

לאחר ההנדסה, חטיבת האלומיניום של טרלידור מורכבת מכמה מחלקות עיקריות: חיתוך, ריתוך, ליטוש, צבע ואריזה. עובדי הייצור במחלקות מקבלים הכשרות מקצועיות באופן קבוע והם מקדמים הליכי ייצור חדשים בשל הידע וההבנה האדירה שלהם במקצוע ובסוגי המתכות כשהעיקרי מבינן הוא כמובן האלומיניום.

טרלידור חרטה על דגלה ייצור מוצרים בעלי רמת האיכות והגימור הגובה ביותר בשוק. לצורך כך, קיימת מערכת בקרת איכות הדוגמת את התהליכים משלב הרכש ועד לאריזה לפני שליחה לבית הלקוח. מחלקה נוספת בחטיבת האלומיניום של טרלידור היא מחלקת הפיתוח, הבוחנת בכל עת אילו מוצרים ופיתוחים חדשים נדרשים בשוק, ומובילה לעיצובים מרהיבים לצד פתרונות טכניים אשר מספקים לכל לקוח את המענה המקיף והטוב ביותר וממקמת את טרלידור כמובילת שוק בתחומה.

אלומיניום איכותי יותר

 • אלומיניום הוא חומר מתכתי קל במשקל סגולי 2.7 סמ”ק/גרם
 • הוא נחשב לחומר בעל התנגדות גדולה לקורוזיה (בניגוד לברזל) ולכן מתאים ביותר לתעשיות הבניה, הכימיה, האלקטרוניקה, הטקסטיל והמזון.
 • רפלקטיביות טובה של אור וחום.
 • ניתן לעיבוד פלסטי לכל צורה.
 • כאשר אלומיניום גלוי לאטמוספירה, נוצרת עליו שכבה דקה ובלתי נראית של תחמוצת אלומיניום (AL203) המונעת את המשך החימצון ומגינה על הפרופיל מפני קורוזיה.
 • החומר עובר תהליך זיקון – הקשחת האלומיניום.
 • כל מוצרי טרלידור מיוצרים מאלומיניום משובח מתוצרת חברות מובילות בלבד בניהן: קליל ואלומינקו (יוון)

תהליך זיקון – הקשחת האלומיניום – AGING PROCCESS

 • תהליך הזיקון הינה שיטה לטיפול תרמי שנועדה לחזק ולהקשיח חומרים כדוגמת אלומיניום, מגנזיום וטיטניום.
 • חברות רבות אינן דואגות לקניית אלומיניום איכותי ולביצוע תהליך זיקון מקסימלי
 • כל חומרי הגלם והפרופילים שנכנסים למלאי בטרלידור עוברים את תהליך הזיקון באופן המקסימלי ביותר.
 • חברות רבות רוכשות את חומרי הגלם אשר עברו תהליך זיקון (הקשחה) של פי 3 מחוזקו הטבעי של החומר. טרלידור מעבירה את חומרי הגלם שלה לרוב המוצרים עם תהליך זיקון של פי 4 מהחומר הטבעי וזהו תהליך הזיקון המקסימלי.
מחלקת צבע

חטיבת המיגון

חברת טרלידור הוקמה בשנת 1991 והיא נחשבת מאז ועד היום כחברה המובילה בישראל בתחום מיגון הבית והעסק. טרלידור מציעה מגוון ענק של סורגים- קבועים, מתקפלים, שקופים ועוד במבחר סוגים ודוגמאות כאשר היתרון הבולט בהם הוא שהם מיוצרים בשיטות חדשניות ללא נקודות ריתוך אשר שומרות על עמידות ונראות הסורג לאורך שנים. טרלידור הפכה עם השנים לשם דבר בתחום המיגון וניתן לראות את מוצרי החברה בכל בית בישראל.

הסורג המתקפל של טרלידור הינו מוצר דגל פופולארי במיוחד העונה על צורך כפול – מיגון מפני פורצים מבחוץ ואפשרות מילוט בשעת חירום מבפנים. בנוסף, אדריכלים רבים אימצו את הסורגים המתקפלים כפתרון אופטימלי בשל השילוב המנצח בין מיגון מרבי ועיצוב מושלם. הסורגים עשויים מפלדה העוברת טיפולי שטח למניעת החלדה, תהליך ערגול לצורך חיזוקה וצביעה אלקטרוסטטית בתנור – אין זה פלא שלקוחות החברה טוענים שהמוצר שומר על עמידותו לאורך שלושים שנים ויותר. מערכת הנעילה פותחה במיוחד לשימוש ייחודי בסורגי טרלידור: צילינדר בעל 5 פינים שמפעיל מערכת בריחים הננעלת לתוך פטריות המותקנות על משקוף הנעילה, סיבוב מפתח הגורם לנעילת הסורג על ידי הצמדת מוט ומשקוף – נעילה בשתי נקודות המנגנון הינו פטנט רשום ומוגן שמספרו 8418222.

אצלנו, תוכלו להעניק לילדכם ביטחון מוחלט במניעת נפילות מקומות גבוהות ובו זמנית לראות את הנוף מהחלון ללא הפרעה. הסורג השקוף הוא מוצר בלעדי לחברת טרלידור. הסורג עשוי מלוחות פוליקרבונט בעלי פינות מלוטשות לבטיחות מירבית בעובי של 10 מ”מ ועומד בדרישות התקן ASTM-F2002-00 לסורג השקוף יש חיפוי ייחודי לפרופיל העגינה שנועד לכיסוי ברגי העגינה ויצירת מראה אסתטי בקו הקיר. הסורג השקוף פשוט וקל לניקוי ותחזוקה, עמיד ברמה גבוהה, ומעניק לכם שקט נפשי מלא. הגבהות המעקה של טרלידור נותנות מענה משלים לצורך בטיחות ושמירה על ילדנו. מעקה סטנדרטי במרפסות בבנייה רוויה הינו בגובה 1100 מ”מ, והיות והמרפסות לרוב משמשות מקום פעילות נוסף לילדים ולמשפחה – קיים סיכון שילדים יתפסו על חפצים וסכנת הנפילה תהיה ממשית, לכן פתחנו ליין מוצרים להגבהה נוספת של כ- 300 מ”מ על המעקה הקיים בכדי למנוע נפילות, בדגש על ילדים

מפעל וייצור

מחלקת הנדסה

המחלקה שעושה את ההבדל עבורכם – המחלקה ההנדסית

 מחלקה זו הכוללת אנשי מקצוע מיומנים, עוסקת בתכנון ופיתוח אלפי המוצרים בקבוצת טרלידור ופועלת בכל עת לתכנן עבורכם את המוצר המעוצב, העמיד והאיכותי ביותר. המחלקה עובדת עם מערכות לתכנון והנדסה שפותחו במיוחד עבור טרלידור וברשותה אלפי מאגרי מידע הנדסיים שנצברו במהלך שנות ניסיון רבות הכוללים בין היתר הדמיות וסרטוטים – המאפשרים מהירות מרבית בהרכבת תהליך ייצור, מציאת פתרונות אידיאליים לקשיים בשטח והכל תוך גמישות מחשבתית ויצירתיות, מקצועיות והתחשבות מלאה בצרכי הלקוח

יתרונות המחלקה

 • אישורים – טיפול באישורים הנדרשים לכל מוצר בפרוייקט. אישור מכון התקנים ואישורי קונסטרוקטור.

 • פיתוח והנדסה של מוצרים בהתאמה אישית – מחלקת ההנדסה של טרלידור אמונה התכנון הטוב ביותר ל-3000 מוצרי החברה השונים המיוצרים במפעלי הקבוצה מידי יום.

 •  הדמיות – יצירת הדמיות פשוטות ומורכבות לכל סוגי הפרויקטים והמוצרים כבר בשלב התכנון הראשוני.

 •  שופדרופינג – פירוט החלקים המרכיבים כל מוצר לפי הדרישות ההנדסיות על מנת לייצר שקיפות מלאה והבנה הנדסית.

 •  מחלקת ההנדסה מתנהלת מול כלל הגופים החיצוניים הרלוונטיים ומול חברות הבנייה והתכנן ומעניקות ליווי אישי ושותף לתהליך.

 •  מחלקת ההנדסה מיישמת תהליכים ייצור חדשים וטכנולוגיות מתקדמות על מנת לייצב את טרלידור כמובילה בתחומה.

 • אנשי מקצוע הטובים ביותר בתחומם ועתירי ניסיון.

מפעל וייצור

מחלקת צבע

לטרלידור מחלקת צבע מתקדמת שפותחה במיוחד עבורה המאפשרת לה להציע ללקוחות את מגוון הצבעים הגדול ביותר, באיכות ללא פשרות ובמהירות מירבית.

GS2 | גלוון דו צדדי למניעת החלדה (תהליך הכנה כימי לפני צביעה)

 • כל חלקי המתכת, פרופילים ויציקות (אלומיניום וברזל) עוברים תהליך הכנה כימי מיד עם כניסתם למפעלי החברה.
 • תהליך זה נועד ליצור הכנה מקדימה לצביעה האלקטרוסטטית, בדומה לתעשיית הרכב, מוצרים הנדרשים לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים (שמש חזקה, גשם ועוד) – חייבים הכנה מקדימה נאותה. ללא הכנה זו צבע לא יחזיק מעמד ויתקלף וכמו כן יתחיל מיד תהליך קורוזיה במוצר.
 • בקבוצה טרלידור לא מתפשרים על תהליך ההכנה הפיזי – בכל מוצרינו.

REACH – צביעה בלתי רעילה. מותאם לתקן האירופי

 • כל מוצרי טרלידור נצבעים אך ורק באבקה אלקטרוסטטית ולאחר מכן מעבר לתהליך קלייה בתנור.
 • לחברת טרלידור מערך צביעה מקצועי הכולל 2 תנורים מתוצרת שוויץ, הפועלים בכל שעות היממה.
 • בשונה מחברות אחרות, כל עבודות הצביעה מבוצעות במפעלי טרלידור, תחת פיקוח איכות קפדני ואיננו מעבירים לצביעה במצבעות חיצוניות.
 • כל אבקות הצבע שנמצאות בשימוש החברה עומדות בתקן הישראלי ומתוצרת ישראלית איכותית בלבד.
 • הצבעים של מוצרי טרלידור אינם רעילים ואינם מכילים עופרת
מפעל וייצור

מחלקת זכוכית

לחברת טרלידור מפעל לעיבוד וחיתוך זכוכית עם כל מערך המיכון הנדרש לייצור מגוון סוגי מעקות ופתרונות מיגון בכמויות גדולות.

טרלידור החליטה בשנת 2016 לפתוח את המפעל בשל עלייה עקבית בביקוש למעקות זכוכית על פני האלומיניום וכן לשילוב זכוכית במוצרי טרלידור כמו שערים וגדרות. כמו כן, בשל הרצון של החברה לצמצם זמני אפסקה – כיום טרלידור היא החברה היחידה בתחומה בארץ בה ייצור המעקה על כל מרכביו מתבצע במקום אחד וללא צורך בספקים חיצוניים.

קו הייצור של מחלקת הזכוכית עונה על כל צרכי הקבלן, היזם האדריכל והלקוח הפרטי בשל מגוון היכולות והמוצרים. כחלק מכך, ישנם מגוון סוגי עוביים שונים לזכוכית, סוגים שונים של זכוכיות, גוונים מיוחדים ואפילו – זכוכית שחורה. קו הייצור הינו מקיף וכולל את כל השלבים ההכרחיים החל מחיתוך, קדיחה ועד ליטוש ושילוח, והכל בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח.

מפעל וייצור

מחלקת פאנלים

מחלקת שערי הפאנלים של טרלידור פועלת כמפעל של ממש והיא המחלקה הגדולה ביותר בישראל לייצור שערי פאנלים לחניות ביתיות מקורות ופתוחות.

לשערי הפאנלים של חברת טרלידור יתרונות רבים: בין היתר אטימות השערים על ידי מערכת גומיות ומערכת קפיצים מיוחדת לשמירה על עמידותו ויצירת בטיחות מרבית בזמן הנעתו. יתרון נוסף ומהותי של שער הפאנלים הוא הגלילה כלפי מעלה ללא בליטה לרחוב ולקו החוץ ולכן אינו פוגע חודר למדרכה ומסכן את העוברים והשבים. בנוסף, שערי הפאנלים של טרלידור מופעלים על ידי מנועים איטלקיים שהם הטובים והעמידים ביותר בתחום, בבלעדיות עם החברות הטובות ביותר בעולם. עם שילוב חברת הבת אלטרון המתמחה בייצור שערים מורכבים וידוע בארץ בזכור שערי הפאנלים הייחודים והמעוצבים שלה בשכונות יוקרה, הפכה מחלקת הפאנלים המאוחדת למחלקה המובילה בישראל הן מבינת שיטות הייצור והן מבחינת מגוון המוצרים.
 לרוב, שערי הפאנלים מגיעים בארבעה גוונים: לבן, קרם, אפור בהיר ואפור כהה, אך ניתן להזמין בגוונים נוספים במיוחד כאשר קיים צורך להתאים את נראות השער לשאר חזית הבית (גדר, שער פשפש וכו’). שערי הפאנלים של טרלידור מגיעים במגוון הגדול ביותר של דוגמאות בהתאם לדרישות הלקוח ולקו המוצרים של טרלידור: דגמי הייטק, פרופילים, משולב זכוכית וכו’.