מעקות פנים - אלומיניום

טרלידור מביאה עמה 30 שנות ניסיון של מצוינות בייצור, עיצוב ובטיחות, העומדים בבסיס האמונה והמותג של החברה – “יופי של ביטחון”. בעמוד זה ניתן למצוא מגוון רחב של מעקות טרלידור לפנים הבית, שישדרגו את תחושת הבטחון האישי של המשפחה, בזכות הקפדה על עמידה בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, תוך שמירה על אסתטיקה ורמת גימור גבוהה. מגוון הסגנונות והצבעים זמינים לך כאן, לצד האפשרות להתאמה אישית מלאה. נשמח ללוות אותך בתהליך הבחירה עד לקבלת המוצר הטוב והמתאים ביותר לצרכיך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישת ייעוץ בהקדם

מעקות צורך בטיחותי ומהותי

לא משנה בני כמה בני הבית המתגוררים איתכם, מעקות למדרגות זהו מוצר הכרחי לשמירה על ביטחונם וגופם.

המעקות מונעים נפילה והחלקה של ילדים קטנים שלפעמים רצים ומשתוללים ללא שליטה, ושומרים על יציבתום של אנשים מהגיל השלישי המתקשים יותר בעלייה או בירדת מדרגות. יחד עם זאת, המעקות הן מוצר חיוני גם לטווח הגילאים הנמצא בין שני הנ״ל, שכן שנייה של הסחת דעת יכולה לגרום לכל אדם לאבד משקל, ליפול ולהפצע, דבר שיכול להמנע מראש באמצעות התקנת מעקות.

מעקות למדרגות מאלומיניום
כיצד לבחור מעקה

קימיים בשוק מגוון רחב של מעקות הניתנים לבחירה.

בחירת החומר-את המעקות ניתן למצוא בחומרים שונים כגון ברזל, עץ, זכוכית, וכאלו המשלבים בינהם, יש להתחשב בהיכן המעקות מותקנים, האם מחוץ לבית או בתוכו ועד כמה חשובה לכם האסתיטקה והתאמת העיצוב לחלל הפנימי של הבית.

בחירת העיצוב– הוספת דגמאות למעקות, שילוב של חומרים שונים, בחירת הצבעים וכדומה, כדי להתוועץ עם אנשי מקצוע, אדריכלים או מעצבי פנים על מנת להתאים באופן מושלם את המעקות לבית או לבית העסק שלכם.

ביטחון– הדבר החשוב ביותר, ביחרו בחברה המתמחה בהתקנת מעקות, משתמשת בחומרים האיכותיים ביותר, עם ניסיון של שנים בתחום, ושתתקין את המעקות בצורה המושלמת כדי שתהיו מוגנים בצורה מירבית.

 

מעקות מאלומיניום: המקום שבו הבטיחות העמידות והיוקרה נפגשות

עוברים לבית חדש? מתעתדים להתקין מעקה במרפסת, במדרגות הפנים, בגג או לתיחום

הבריכה? בשוק קיים מגוון הטרוגני מאוד של מעקות מסוגים שונים לשימוש פנים וחוץ, ואלו נבדלים זה מזה בייעודם ובחומרים המשמשים לייצורם. בקטגוריה זו ניתן למנות מעקות מאלומיניום, ברזל, זכוכית, בטון, עץ ואו שילוב ביניהם.

אלא שבשנים האחרונות מתרחבת הפופולריות של המעקות מאלומיניום בהתמדה, זאת בשל מעטפת היתרונות הרחבה הטמונה בהם. מבית קבוצת טרלידור מציינים שהמעקות מאלומיניום מתאפיינים בעמידות גבוהה במיוחד בפני פגעי מזג האוויר, מזיקים למיניהם ונזקי הסביבה, לרבות גשם, רטיבות ולחות, קרינת שמש ישירה ושינויי טמפרטורה קיצוניים. כפועל יוצא מותאמים המעקות הללו הן ליישומי פנים והן ליישומי חוץ.

משקל סגולי נמוך וחוזק רב

כמו כן, האלומיניום שמשמש לייצור המעקות עובר תהליך כימי מיוחד (גלוון דו צדדי) וצביעה אלקטרוסטטית, טיפולים המעניקים לו עמידות גבוהה במיוחד כנגד קורוזיה ואריכות ימים למשך מספר רב של שנים, שבמהלכן שומרים המעקות מאלומיניום על חזות רעננה ומראה חדש, ללא שחיקה, דהייה או התקלפות, בדיוק כמו ביום התקנתם.

זאת ועוד, האלומיניום ניחן בו זמנית במשקל סגולי נמוך בהשוואה לחומרים אחרים ובחוזק רב, תוך עמידה בעומסים כבדים מבלי להישבר. המשקל הסגולי הנמוך מאפשר את נשיאת חלקי המעקה והתקנתם בקלות יחסית, ובפרט כשמדובר בקומות גבוהות, מה שעשוי להוזיל את עלויות עבודת ההתקנה. משקלם הנמוך של המעקות מאלומיניום מבטל גם את החשש לעומס יתר על האלמנטים שמעליהם הם מותקנים.

גמישות עיצובית גבוהה

יתירה מכך, פרופילי האלומיניום שמשמשים לייצור המעקות הנם עבידים במיוחד ומתאפיינים בגמישות עיצובית גבוהה. תכונה זו מאפשרת לעצב את המעקות באינספור צורות, דקורציות וסגנונות שונים, החל ממעקות בסגנון עתיק ועשיר בפיתוחים ואלמנטים, דרך מעקות בעיצוב מודרני ועכשווי, וכלה בעיצוב קלסי על זמני. יתרון נוסף נעוץ בעובדה שהמעקות מאלומיניום קלים לניקוי ואינם מצריכים תחזוקה שוטפת, כך שבראיה לאורך זמן נחשבים המעקות הללו כהשקעה המשתלמת והכדאית ביותר.

לצד היתרונות שנמנו כאן, חשוב להבהיר שבמידה ופרופילי האלומיניום הנם באיכות ירודה (דוגמת כיפופים וחבלות), המעקות אינם מותאמים במידותיהם לפתחי המבנה ואו עבודת התקנה בלתי מקצועית, עלולים אלו להשפיע על עמידותו, חוזקו, בטיחותו וחזותו של המעקה. לפיכך, מומלץ לבצע את ההזמנה מחברה אמינה בעלת שם ומוניטין.

ממתינות לכם

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

שני כהן
אלומון: מותג חדש מבית קבוצת טרלידור – עיצוב על זמני, אישי ומדויק, בלי פשרות! מתכננים...
פרגולות למרכזים מסחריים ופרויקטים בתחום המגורים

פרגולות למרכזים מסחריים ופרויקטים בתחום המגורים

שני כהן
תכנון פרויקטים בתחום המסחר והמגורים דורש התייחסות מקצועית ומעטפת פתרונות ושירותים מלאה. בתחום פתרונות ההצללה...
טרלידור מציגה: מגוון דגמים ופתרונות מעוצבים למעטפת ופנים הבית בחיתוכי לייזר

טרלידור מציגה: מגוון דגמים ופתרונות מעוצבים למעטפת ופנים הבית בחיתוכי לייזר

שני כהן
הקצב הדינמי שמאפיין את עולם העיצוב והאדריכלות, דורש מאיתנו חדשנות ויצירתיות כדי להבטיח הצלחה בפרויקטים...