סורג לחלון

סורג לחלונות נועדו בראש ובראשונה למיגון הבית או העסק ולמנוע כניסת פורצים וגנבים. הנושא חשוב במיוחד כשמדובר בסורגים לחלונות המוצבים בבנייני מגורים ובמבנים עם קומות. לסורג חשיבות עליונה בכל הקשור לבטיחות ולמניעת נפילות מגובה – במיוחד כשיש ילדים בסביבת המבנה. חברת טרלידור, המומחית מספר 1 לסורגים: ״הסורג של המדינה״

השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישת ייעוץ בהקדם

התאמת הסורג לחלון

כמו כל דבר אחר בבית, אפשר למצוא כיום מגוון רחב של סורגים לבחירה לבית ולעסק. אילו סוגי סורגים יש? איזה סורג מתאים לכם?

ובכן, ישנם סורגים שונים: החל מסורגים למרפסת ועד לסורגים לחלונות השונים בבית ובעסק. הסורגים מתחלקים כיום ל -2 סוגים: סורגים קבועים וסורגים נפתחים. אז מה ההבדל ביניהם? אז זהו, ידענו שתשאלו את זה.

סוגי סורג לחלון

כשאומרים סורגים קבועים לחלונות הכוונה לסורגים מברזל אשר מתחברים ללוח בטון, המוטות של הסורג שטוחים, כך שמתקבל מראה עדין יותר ומינימליסטי. דוגמא לסורג קבוע הוא סורג בטן הבולט כלפי חוץ על אף היותו שטוח וזאת לצורך יצירת מראה אוורירי יותר.

מצד שני כשאומרים סורגים נפתחים, הכוונה לסורגים לחלונות שהם גמישים יותר לתנועה ,שאותם ניתן לפתוח ולסגור בעת הצורך – לדוגמא: סורגי אקורדיון וסורגי הזזה שונים.

אילו סורגים לחלונות מתאימים לי?

לאלו התוהים אילו סורג לחלון כדאי לי לבחור – האם סורג התואם לעיצוב הבית? האם לבחור בסורג לחלון נטו על פי שיקול של בטיחות? התשובה היא לא חד משמעית וזה תלוי מצב של הבית או העסק.

אם מדובר, למשל, בחלון לכביסה, אז כמובן שמומלץ להתקין סורג לחלון אשר ניתן לפתיחה. אם מדובר בסורגי הזזה, אז מומלץ להשתמש בהם בבתים הכוללים חלונות גדולים עם יציאה לגינה או למרפסת. בין כך או כך, אין זה אומר שלא ניתן להשתמש בסורג לחלון העשוי ברזל – כך תוכלו להבטיח הגנה מקסימלית, תוך שמירה על מראה מעוצב לבית ולעסק.

סורגי ברזל איכותיים במגוון דוגמאות ועיצובים: סורג לחלון מעוצב ומעוטר בשבלולים בעלות מסגרת דקה למראה יוקרתי, סורג ברזל מעוצב בעבודת נפחות, סורג לחלון מברזל במראה וינטג’ ועוד. כאן באתר טלידור, החברה המומחית לסורגים, ניתן למצוא את כל סוגי הסורגים לחלונות, בכל התצורות, הצבעים וההתאמה האישית עבורכם.

ממתינות לכם

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

שני כהן
אלומון: מותג חדש מבית קבוצת טרלידור – עיצוב על זמני, אישי ומדויק, בלי פשרות! מתכננים...
פרגולות למרכזים מסחריים ופרויקטים בתחום המגורים

פרגולות למרכזים מסחריים ופרויקטים בתחום המגורים

שני כהן
תכנון פרויקטים בתחום המסחר והמגורים דורש התייחסות מקצועית ומעטפת פתרונות ושירותים מלאה. בתחום פתרונות ההצללה...
טרלידור מציגה: מגוון דגמים ופתרונות מעוצבים למעטפת ופנים הבית בחיתוכי לייזר

טרלידור מציגה: מגוון דגמים ופתרונות מעוצבים למעטפת ופנים הבית בחיתוכי לייזר

שני כהן
הקצב הדינמי שמאפיין את עולם העיצוב והאדריכלות, דורש מאיתנו חדשנות ויצירתיות כדי להבטיח הצלחה בפרויקטים...