גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום הן הבחירה האידיאלית עבור מעטפת הבית, המציעות שילוב ייחודי של עיצוב מרשים, עמידות לאורך זמן, תחזוקה קלה ותכונות פונקציונליות רבות. הן עמידות בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים, חזקות ויציבות, תוך שמירה על פרטיות מלאה ושקט נפשי. אנו בטרלידור מציעים לכם מגוון רחב של עיצובים, צבעים וגימורים המאפשרים התאמה מושלמת לכל בית תוך ייעוץ וליווי צמוד.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישת ייעוץ בהקדם

גדרות אלומיניום – המוצר המבוקש ביותר עבור מעטפת הבית. ויש לכך סיבה טובה

הגדר המקיפה את ביתך היא המפגש הראשון של המבקרים או העוברים ושבים עם המרחב האינטימי ביותר שהוא ביתך. לצד שמירה על בטחון ופרטיות המשפחה, מדובר במוצר המהווה חלק בלתי נפרד ממעטפת הבית בהיבט האדריכלי והעיצובי. גדרות אלומיניום הן מוצר רבגוני המאפשר התאמה מלאה לטעמך האישי, מציעות תחושת ביטחון מוגברת, עמידות לאורך זמן ותחזוקה פשוטה.

גדר אלומיניום מבטיחה גמישות עיצובית גבוהה במיוחד

אלומיניום, כחומר גלם, מלבד היותו עמיד וחזק במיוחד באופן שמבטיח תחושת ביטחון מיטבית, הוא גם מספק מענה מדויק וגמיש לחזון העיצובי של הבית. גדר אלומיניום היא כחומר ביד היוצר ומציעה מגוון רחב במיוחד של סגנונות שיהלמו כל דרישה. החל מהסגנון האתני ועד הכפרי והמודרני, הגדר הנכונה מסוגלת לשדר את המראה היציב והיוקרתי בהתאמה לכל סגנון, ולהשתלב היטב עם כל בחירה אדריכלית אחרת שנעשתה בחזית הבית – זכוכית, אבן, עץ ועוד.

עמידות בתנאי מזג אוויר

השמש הישראלית אמנם מבורכת, אך דורשת ממוצרים הקשורים בביטחון ובמעטפת הבית לעמוד בסטנדרטים גבוהים במיוחד. עמידות בתנאי מזג האוויר כוללת בין היתר התמודדות עם רוחות צד, גשמים, שמש לוהטת ואף שלג (לברי המזל בינינו). אלומיניום מספק מענה מקיף לטווח ארוך, הזקוק לתחזוקה מינימלית מבלי לפגום בכשירותו.

התקנה ותחזוקה

כחומר, אלומיניום נחשב לקל משקל ופשוט לתחזוקה לאורך שנים. התקנה איכותית מבטיחה ראש שקט ובטוח בכל הקשור ליציבות הגדר ועמידותה לאחר ההתקנה. מכיוון שמדובר במעטפת החיצונית של הבית, ניתן לתחזק אותה בעזרת שטיפה קלה שתסיר אבק או לכלוך. טכניקת הצביעה האיכותית והמתקדמת בטרלידור מציעה הגנה מקרינת UV, המקדמת את שמירת הגוון וחיות הצבע לאורך זמן.

התמודדות עם תנאי שטח ותוואי מאתגר להתקנה

לצד הגמישות העיצובית, תכונות האלומיניום כחומר מאפשרות להתאים את הגדר בצורה מדויקת גם לתנאי השטח המאתגרים ביותר. גם אם מדובר בתוואי גדר לא סטנדרטי לבית פרטי או לעסק, המצריך זוויות משמעותיות, עיקול או השלמה לנישות קיימות, גדר אלומיניום מאפשרת מענה מלא, מקצועי ובטיחותי בכל שלב ומול כל אתגר.

דגמי גדרות האלומיניום המובילים

בין אם נדרשת לך פרטיות מלאה, או מראה קליל המזמין מבט אל החצר המטופחת, גדרות אלומיניום יכולות לענות על שלל דרישות וצרכים, כך שמציאת האיזון המדויק ביניהם לא הופך למשימה מאתגרת במיוחד. אלו מספר דוגמאות לדגמים המובילים שלנו, לחזיתות הבית והעסק כאחד.

דגם פרופילים

ניתן למצוא מגוון רחב במיוחד של מידות פרופילים, אשר עונים על צרכי הפרטיות המשתנים בין לקוח ולקוח. עבור מראה גדר מודרני ונקי, גדר פרופילים היא הבחירה האידיאלית. ניתן לבחור את אופן הנחת הפרופילים, צפיפותם או המרווחים ביניהם ולייצר חזית מעניינת, מבלי להעמיס על החזות הוויזואלית של הגדר.

דגם אטום

לפרטיות מלאה, גדר אלומיניום מדגם אטום היא הבחירה האידיאלית. בעזרתה, ניתן לייצר מעטפת אטומה, אחידה וחזקה לביתך ולמלא אחר הצורך הבסיסי והמהותי ביותר בפרטיות עבור בני משפחתך לאורך כל היום והלילה. המראה המתקבל משדר אמת פשוטה – ביתך הוא מבצרך.

גדר אלומיניום מדגם חיתוכי לייזר

בסדרת הדגמים הזו, האלומיניום כחומר גלם מממש את מלוא הפוטנציאל האסתטי שלו. בקטלוג מגוון במיוחד, או על-פי דוגמה בהתאמה אישית, ניתן לעצב את הגדר בשלל סגנונות. החל מעיצובים אוריינטליים וכלה בדוגמאות גיאומטריות ונקיות, אין גבול לדמיון. כדי להשיג את ההתאמה העיצובית המלאה, מומלץ לגשת לשלב בחירת הגדר לאחר הגדרת הסגנון האדריכלי של חזית הבית.

דגם צוק הקלאסי

במרווחים קבועים ואנכיים, גדר מדגם צוק נטמעת בטבעיות ובקלילות כמעט בכל סגנון אדריכלי באשר הוא. עובי האלמנטים, מאחז היד הנפרד ואופן ההתקנה משדרים בטיחות, יציבות ואסתטיקה על זמנית. כמו בכל דגמי גדרות האלומיניום, ניתן לבחור את גוון הגדר מתוך הקטלוג ולייצר התאמה מושלמת.

הידעת? אלומיניום ניתן למחזור

בתקופה בה אנו מודעים יותר ויותר לצורך בשמירה על הסביבה וצמצום טביעת הרגל הפחמנית, בחירה באלומיניום מסייעת לך לשמור על כדור הארץ. כך, פירוק הגדר או החלפתה עם השנים איננה הופכת לפסולת בניה כחומרי גלם רבים אחרים בענף זה. בחירה מודעת בגדר אלומיניום מסייעת לך ליהנות מכלל היתרונות הטמונים בה, לצד היתרון שבשמירה על הסביבה לטווח הארוך.

ממתינות לכם

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

שני כהן
אלומון: מותג חדש מבית קבוצת טרלידור – עיצוב על זמני, אישי ומדויק, בלי פשרות! מתכננים...
פרגולות למרכזים מסחריים ופרויקטים בתחום המגורים

פרגולות למרכזים מסחריים ופרויקטים בתחום המגורים

שני כהן
תכנון פרויקטים בתחום המסחר והמגורים דורש התייחסות מקצועית ומעטפת פתרונות ושירותים מלאה. בתחום פתרונות ההצללה...
טרלידור מציגה: מגוון דגמים ופתרונות מעוצבים למעטפת ופנים הבית בחיתוכי לייזר

טרלידור מציגה: מגוון דגמים ופתרונות מעוצבים למעטפת ופנים הבית בחיתוכי לייזר

שני כהן
הקצב הדינמי שמאפיין את עולם העיצוב והאדריכלות, דורש מאיתנו חדשנות ויצירתיות כדי להבטיח הצלחה בפרויקטים...