אודות חברת טרלידור

חברת טרלידור הינה חברת האם בקבוצת טרלידור המונה מספר חברות.

טרלידור אשר נוסדה בשנת 1991 היא החברה הגדולה, המנוסה והאהובה בישראל למוצרי מיגון, הצללה, מעטפת הבית והחצר. החברה הפכה במשך השנים למותג המכניס יופי וביטחון לכל בית בישראל. כחלוצה בתחום המיגון והאלומיניום על כל יתרונותיו, טרלידור מציעה ללקוחותיה את מגוון המוצרים העשיר והאיכותי ביותר. מבחר מוצרי החברה כולל: שערים וגדרות, סורגים, פרגולות, מעקות חוץ ופנים, משרביות, חיפויים, מסתורים ועוד. מפעלי החברה שוכנים בקומפלקס גדול בעיר כרמיאל, בשטח כולל של כ-55,000 מ”ר. באמצעות הציוד החדשני ביותר בעולם, אנו מייצרים מידי יום מעל ל-3000 מוצרים ייחודיים בשיטת Taylor Made, על פי דרישת הלקוח/ה. לחברה מערך שיווק, שירות ותפעול מהמקצועיים בארץ עם למעלה מ-50 סוכני מכירות ו120 צוותי התקנה בפריסה ארצית. חברת טרלידור מעסיקה כ-500 עובדים מתוך כ-900 עובדי הקבוצה אשר קמים מידי בוקר עם תחושת שליחות להעניק את השירות הטוב ביותר, תוך מתן מענה אישי ואיכותי לכל צורך ובקשה.

מחלקת פרויקטים

בשנים האחרונות חברת טרלידור מרחיבה את פעילותה במגזרים המקצועיים ואף הקימה מחלקה ייעודית למגזר הפרויקטאלי-קבלני ולה קו מוצרים ייחודי התואם את צרכי הקבלן. מחלקת הפרויקטים מעניקה לקבלנים וליזמים את השירות המקצועי והטוב ביותר על ידי ליווי צמוד ואישי בכל שלבי הפרויקט.

מבין לקוחות המחלקה ניתן למנות את החברות הגדולות במשק בתחום הבנייה.

שנות ותק
0

החברה הוותיקה והמנוסה ביותר בתחום מיגון ומעטפת הבית

מפעלים
0

מפעלי הקבוצה מצוידים במיכון המתקדם והטוב בעולם

מוצרים שונים
0

חברת טרלידור מייצרת אלפי מוצרים שונים ביום והכל בהתאמה אישית

התקנות ביום
0

צוותי השטח של טרלידור מגיעים ביום ממוצע למאות לקוחות מרוצים

צוותי התקנה ומכירה
0

פריסה ארצית ופעילות שטח ענפה – אנו מעניקים שירות ללא פשרות

יתרונות החברה

One-stop shop

אנו בטרלידור מעניקים ללקוחותינו את המענה המקיף ביותר עם מעטפת רחבה של מוצרים ודגמים בהתאמה אישית בתחום המיגון, ההצללה, מעטפת הבית והחצר.

מקצועיות ושירותיות

מעל ל-35 שנות ניסיון ו-50 סוכני מכירות במגזר הפרטי, מחלקת פרויקטים לליווי קבלנים ומחלקת אדריכלים אנו מתחייבים לתת לכם את היחס המקצועי וליווי צמוד לאורך כל שלבי הפרויקט.

העלאת ערך הנכס

מוצרי טרלידור מאוזכרים באלפי מודעות נדל"ן למכירה ולהשכרה בשל היותם המוצרים המעוצבים, העמידים והבטוחים ביותר, כאלו המעלים את ערך הנכס שלכם.

חדשנות

חדשנות היא מילת המפתח, ואנחנו בטרלידור חיים חדשנות בכל יום. במפעלינו ניתן למצוא את הציוד המתקדם בעולם הכולל מערך צבע חדשני, מכונות לייזר וכיפוף, רובוטים וכו' לצד שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

עוצמה

משפחת הלקוחות של טרלידור היא העוצמה המניעה את החברה עם למעלה ממיליון לקוחות מרוצים שהכניסו יופי ובטחון לביתם.

ייצור כחול לבן

טרלידור הינה חברה ישראלית הפועלת לחיזוק הכלכלה, להעסקת עובדים מכל קצוות האוכלוסייה ולקידום הפריפריה בישראל.

מפעל ירוק

מפעלי החברה עומדים בתקני המשרד להגנת הסביבה והנהלת הקבוצה משקיעה משאבים גדולים לשמירה על הסביבה.

בקרת איכות וצבע

בקרת איכות קפדנית תוך שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות והגנת UV לשמירת איכות גבוהה ועמידות לאורך זמן.