הכל על מעקה זכוכית

אם חשבתם להתקין מעקה בביתכם ההמלצה היא ללכת על השילוב המנצח של יופי, עיצוב חדשני ואיכות בצורת מעקה זכוכית. מעקות הזכוכית הפכו לפופולארי מאוד לאחרונה והם מצויים בהרבה מאוד בתי אב בישראל, ומגמה זו צוברת תאוצה. בשל עדינותו ויופיו של מעקה הזכוכית, אנשים רבים מעדיפים להתקין דווקא אותו על פני סוגי המעקות האחרים. המומחים של חברת טרלידור, חברה המובילה בתחום המעקות, הסורגים והריצוף, מציעה לנו שפע פתרונות לבית ולגינה ומשתפת אותנו במידע חיוני, בטיפים ובדגשים חשובים בתחום. כשמדובר בעיצוב ותכנון הבית שלנו כדאי להקשיב לעצות המומחים בתחום.

 

מעקה זכוכית

סוגים שונים של מעקות מזכוכית

מעקה זכוכית הוא אלמנט ויזואלי לא פחות מאשר חפצי נוי אחרים בבית. בנוסף לשימושו הפרקטי כתמיכה, מעקה הזכוכית ניחן ביופי ועדינות יחודיים. הניקיון הוויזואלי והקלילות של מעקה הזכוכית מיקמו אותו בפסגת הקלאסיקה העיצובית.

כל בית מעודן ומפואר מתקשט במעקה מזכוכית ונהנה מתוספת דקורטיבית מקסימה המרבה חן ויוקרה עם שילובה בנוף הביתי. קיימות מספר טכניקות להתקנת מעקה מזכוכית:

• מעקה זכוכית על מחברי נקודה.
• מעקה זכוכית שתול בתעלה גלויה או סמויה.
• מעקה זכוכית על עמודונים.

מידע חיוני על מעקות מזכוכית

התקן של מעקה הזכוכית עבר שינוי בשנים האחרונות. אם עד כה היה מעקה הזכוכית עשוי מזכוכית מחוסמת בעובי של 12 או 15 מ”מ, הרי שעתה יש להכין את מעקה זכוכית, מזכוכית טריפלקס מחוסמת בעוביים של 6+6 או 8+8 מ”מ, בהתאמה לדרך בה מעקה הזכוכית מותקן. שינוי זה הוא מבורך ותורם לעדינות ולמראה המלכותי של מעקה הזכוכית. מעקה זכוכית בראש ובראשונה משמש כמוצר בטיחותי המספק הגנה מפני נפילות ומניעתן וכמובן מספק תמיכה בעת הצורך. מעקה מזכוכית מסוג טריפלקס מחוסם משדרג את רמת הבטיחות ומעניק יציבות ותמיכה חזקים יותר. לכל מעקה העשוי זכוכית ניתן לחבר גם מאחזי יד. קיימים סוגים שונים של מאחזי יד.

איך לבחור מעקה זכוכית?

יש לבחור מעקה זכוכית בהתאם לעיצוב הכולל של הבית וגרמי המדרגות. רצוי ומומלץ מאוד להיעזר בטובי המעצבים ובמומחים שלנו לשם קבלת ייעוץ והצעות שונות לעיצוב.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך