המדריך המלא לשערים חשמליים

נמאס לכם מאורחים בלתי קרואים שחונים את רכבם במקום החנייה הפרטי השמור לדיירי הבניין? מעוניינים במיגון אופטימלי כנגד פריצות וגנבות רכב? המציאות מראה שאחד מהפתרונות היעילים ביותר למקסום הבטיחות והפחתת הסיכון לחדירות בלתי מורשות הוא התקנת שערים חשמליים.

המומחים מקבוצת טרלידור לתעשיות מתכת מתקדמות מסבירים שניתן למנות כיום כמה סוגים שונים של שערים חשמליים, בהם שערים המותקנים בכניסה ליישובים, למפעלים, למוסדות חינוך ומוסדות ציבוריים, כמו גם שערים המוצבים בחניונים תת קרקעיים ושערים בכניסה לחניות של בנייני מגורים משותפים ובתים פרטיים. השערים הללו נחלקים, כאמור, לכמה קטגוריות שונות, כגון שערי כנף, שערים שנגללים על מסילה, שערי סורג, שערים מתקפלים וכן הלאה.

 

שער אלומיניום בשילוב זכוכית

התאמה מלאה אל המרחבים והצרכים השונים

אנשי המקצוע מקבוצת טרלידור מציינים שהמגוון הרחב של שערים חשמליים מאפשר התאמה מלאה למרחבים והצרכים השונים. לדוגמה, בחניות של בתים פרטיים ובתים משותפים נהוג להתקין מחסומי כניסה, שערי כנף או שערים שנגללים על מסילה, זאת כדי למנוע תרחיש של אורחים בלתי קרואים הנכנסים אל החניה הפרטית וחונים במקום אשר שמור לדיירי הבניין.

בחניונים תת קרקעיים ציבוריים מקובל בדרך כלל לעשות שימוש בשערי סורג שכוללים כנף אחת ולעתים גם שתי כנפיים. שערים מסיביים יותר הם אלו המוצבים בכניסות ליישובים, למוסדות ממשלתיים ומפעלים ביטחוניים או פרטיים גדולים, והם על פי רוב מהווים חלק מהמשך הרצף של הגדר שמקיפה את המקום במטרה למנוע כניסה אל המקום או יציאה ממנו ללא אישור.

שערים מתקפלים ושערים נגררים

שערים חשמליים עם כנף אחת או כנפיים מתאפיינים בצירים שמעליהם מותקנת דלת שנפתחת כלפי חוץ או כלפי פנים בהתאם לצורך ואו דרישת הלקוח. סוג נוסף של שערים חשמליים הוא שערים מתקפלים שהנם, למעשה, שדרוג של שערי הכנף, אולם להבדיל מהם, כוללים השערים המתקפלים יחידות שמחוברות אחת אל השנייה באמצעות צירים, ומתקפלות בשעת סגירת השער בצורת אקורדיון.

ישנם גם שערים נגררים שכוללים מסילה ונגררים לאורכה במהלך סגירתו ופתיחתו של השער, ויתרונם הבולט נובע מהעובדה שהם חסכוניים במקום, והפעלתם גוררת את השער לאורך המסילה בלבד ולא אל מתחם החניה. מקבוצת טרלידור מדגישים שהמנוע החשמלי מהווה את אחד מהרכיבים החשובים ביותר בשער החשמלי ומחייב התאמה מלאה אל מסיביות של השער, לפיכך רצוי לרכוש את המוצר אצל חברות ידועות בלבד.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך