כללי הזהירות ברכישת שערים חשמליים

שערים חשמליים צריכים להתאים בדיוק רב למקום בו הם מותקנים, מבחינת תנאי השטח וצרכי המשתמשים בשער, וכמובן לשמור על כללי בטיחות מלאים כדי שאיש לא יינזק בטעות בעת פעולתו של השער. לא כל חברה יכולה לתת את השירות המושלם בעניין, והצוות המקצועי של חברת טרלידור, המתמחה בשערים חשמליים ותעשיות מתכת מתקדמות, כיצד לבחור ולרכוש שער חשמלי.

התאמה מלאה

כאמור, כדי להתקין שער חשמלי יש לבצע התאמה טובה של השער לצרכים שלכם ולתנאי השטח. חברה אחראית תשאל אתכם הרבה שאלות לגבי השימוש המיועד של השער ולאיזו מטרה בדיוק אתם זקוקים לו, ותעזור לכם להתאים את השער הנכון ולאו דווקא את השער שיכניס לקופת החברה יותר כסף. בנוסף, החברה תשלח איש מקצוע מטעמה לבדוק את השטח כדי לוודא שיש התאמה מלאה בין מה שצריך למה שאפשר, לקחת מידות מדויקות ולוודא שתקבלו בדיוק את השער המתאים.

שער חשמלי לבית פרטי

 

איזה שער אתם צריכים

ישנם הרבה סוגים של שערים חשמליים, וגם אם נדמה לכם שאתם יודעים בדיוק איזה שער אתם רוצים או צריכים, כדאי שתתייעצו עם אנשי מקצוע בנושא. אתם לא חייבים לקבל את דעתם כמובן, אבל בהחלט כדאי לשקול את העבודה שהניסיון שלהם בתחום גדול משלכם ושהם יודעים כמה דברים שאתם אולי לא.

סקר שוק והשוואת מחירים

בעייתי מאוד להשוות בין המחירים של השערים החשמליים המותקנים במקומות שונים, כיוון שתנאי השטח והצרכים משתנים ממקום למקום, וחלק מעלות השער היא ההתקנה עצמה. בכל זאת, נסו למצוא שערים מאותו סוג שהם בעלי גודל זהה ובדקו את המחיר. אל תשכחו שזול הוא לא בהכרח גרוע ויקר הוא לא בהכרח טוב, אבל שימו לב למחירים זולים מדי, שעשויים לאותת על חומר גלם ועבודה באיכות נמוכה.

ניסיון ומקצועיות

בתחום של שערים חשמליים כדאי תמיד להעדיף לעבוד עם חברות מנוסות בעלות ותק ואמינות על פני חברות שאיש לא שמע עליהן ואין ערובה לאיכות עבודתן. ודאו עם החברה כבר בשיחה הראשונה, כי היא מעניקה אחריות על השער עצמו ועל ההתקנה, ואל תסתפקו בשירות פחות ממושלם.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך