מעקות ברזל בהתאמה לכל לקוח

כיום, בשונה מבעבר, עיצוב ובחירת הפרטים בבית הפכו להיות חשובים לאין ערוך. אם בעבר אנשים ייחסו חשיבות רבה להיבט הבטיחותי בלבד, היום נושא העיצוב מקבל משמעות רבה גם הוא. מעקות ברזל המיוצרים על ידי חברת טרלידור, מהחברות המובילות בארץ בתחום תעשיות המתכת המתקדמות, יהוו חלק חשוב ומרכזי בעיצוב ונראות משכנכם, ויותקנו בצורה הבטוחה ביותר.

מותאמים לבית הלקוח

תפקידו של המעקה הינו בראש ובראשונה לתת תמיכה לעולים במדרגות ולשמור על ביטחונם. הצוות המקצועי של החברה אמון על התאמת המעקה לבית הלקוח ומתחייב לספק מעקה יציב וחזק ללא פשרות. המעקות שלנו מעוצבים ומותקנים באופן תקני כך שיגנו על בני הבית ומבקריו מפני תאונות לא רצויות. כמו כן, הנושא הדקורטיבי חשוב לא פחות. כל בית בנוי ומעוצב באופן שונה, וכך גם מעקות ברזל. לכן, סגנון ועיצוב המעקות יותאמו למבנה לאווירת בית הלקוח. על המעקה שיותקן להשתלב עם עיצוב המבנה, להתכתב עם אווירת המקום ולבטא את טעמם האישי של בעלי הבית. כך, תוכלו ליהנות ממעקה בטיחותי ומרשים.

מעקה למדרגות

ייחודיות המעקות

השימוש במעקות דקורטיביים נעשה פופולארי מאוד, וכיום יש חשיבות גדולה מאוד לנראות המעקה בבית, בבית מלון, בחנות, במסעדה וכדומה. ישנם לא מעט סגנונות לעיצוב המעקות, כאשר הצוות המסור שלנו יבצע את עבודתו בהתאם לרצונכם, העדפותיכם ולמיקום המעקה. התוצאה של השילוב בין מקצועיות לעיצוב מודרני היא לא אחרת מאשר ייחודיות המעקה במשכנכם. זה לא סוד שלמקוריות ויצירתיות יש משקל גדול בנראות הבית, ומי מאתנו לא רוצה לגרוף מחמאות על עיצוב ביתו? באמצעות המעקות שלנו תוכלו להשיג זאת בקלות.

כמה בטוח- ככה יפה

החברה חורטת על דגלה את נושא המקצועיות תוך התחייבות למעקות יציבים, חזקים ובטוחים שיסייעו לכם בעת העלייה במדרגות. יחד עם זאת, מעקות ברזל מעוצבים בסגנונות רבים ומותאמים לצרכי ורצונות הלקוח. צוות המומחים שלנו מספר כי אחד הדברים החשובים ביותר לחברה הינו שהיופי והייחודיות שהמעקה יקנה לאזור בו הוא מותקן ולאווירת המבנה כולו, יותירו את בני הבית ומבקריו פעורי פה. אנו מזמינים אתכם לקשר את ביתכם במעקות שלנו.

תתחדשו!

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך