מעקות ברזל

מעקות  לתיחום שטח הבית או חניית רכב, לרבות מעקות ספיראליים לגרם המדרגות משדרגות את הבית הן מבחינת הבטיחות והן מבחינת המראה. מעקות ברזל מהווים שכבת הגנה היקפית לבית ולסביבתו היוצרת הפרדה וחיץ בין הבית לחוץ. הם עשויים לשמש לתיחום ולסגירת מרפסות, לבריכות שחייה, ליצירת מתחם חנייה מוגן ושמור וכמובן – להגנה על העולים ויורדים בגרם המדרגות בבית.
ניתן להזמין מעקות ברזל מחברת טרלידור. חברה המתמחה בייצור ובהתקנה של סורגים, מעקות, פרגולות ושערים, העשויים, בין השאר, משילוב ברזל בחומרים אחרים. אם וכאשר אתם רוצים להתקין מעקות בבית או מחוץ לו – אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי המקצוע של החברה לקבלת ייעוץ והדרכה לצורך התאמת המעקה האידיאלי עבורכם. איש אינו מחייב אתכם להתפשר על פחות מהטוב ביותר, לכן מוצדק וטבעי להזמין את המעקה הבטיחותי והדקורטיבי ביותר מחברה שהיא שם דבר בייצור ובהתקנת שערים, סורגים, פרגולות ומעקות, כאשר אחד היתרונות הברורים בהזמנת מוצרים מחברה גדולה בעל ותק וניסיון בייצור ובהתקנת המוצרים המבוקשים הוא באמינות ובמקצועיות.

מעקות אלומיניום

הסירו מועקה, התקינו מעקה:

מזה שנים מתמחה החברה בהתאמת מעקות ברזל לדרישות הלקוחות ולרצונותיהם. החברה מציעה מגוון של מעקות, אטומים לחלוטין ואטומים למחצה, בשילוב עבודות נפחות דקורטיביות מאלומיניום, בשילוב זכוכית ועוד.המעקות חסינים ועמידים בפני קורוזיה כשהם מותקנים מחוץ לבית ונותנים מענה בטיחותי מרבי כשהם מותקנים בתוכו. אומני הברזל ואמניו מסוגלים ליצור בו מרקמים שונים בגוונים רבים, לפי טעם הלקוחות.
חברת טרלידור מתמחה בין השער בצביעה מוקפדת ויסודית של מעקות ברזל באמצעות מערך צביעה חדשני ומשוכלל, הכולל הכנה לצבע, צביעה יסודית, עד להשלמת המוצר שממוין ונארז ומגיע לבית הלקוח, מוכן להתקנה. עדיין מתקשים לבחור? הנה הצעה לבחירה האולטימטיבית – מעקות ברזל טרילידור! אלפי לקוחותיה שבעי הרצון של החברה, שגריריה הנאמנים הפרושים מצפון הארץ לדרומה עשויים להעיד על טיב המוצרים ואיכותם.

מעקות ברזל מהווים אלמנט בטיחותי חשוב לבני הבית, כשבמקביל הם משפיעים לא במעט על עיצוב המרפסת, המדרגות והגג. על כן, ישנם מספר דברים שכדאי לדעת לפני שפונים לחברה או למסגר כדי להזמין מעקות. המומחים מחברת טרלידור לתעשיות מתכת מתקדמות, מציינים שבכל הקשור למעקות, חובה לשים את אלמנט הבטיחות בראש סדר העדיפויות.

לפיכך, יש לבדוק ולוודא שהמעקה שנבחר עומד בתקן הישראלי גם מבחינת גובהו (חייב להיות בגובה מינימלי של 105 ס”מ לפחות) וגם מבחינת גודל המרווח שבין המוטות (חייב להיות ברוחב מרבי של 8-13 ס”מ), זאת במטרה להקשות על ילדים את יכולת הטיפוס ולמנוע מהם את האפשרות להוצאת ראשם מבעד לשלבי המעקה.

תהליך הגלוון למניעת התפתחות של קורוזיה והחלדה

מבית חברת טרלידור מסבירים שבמידה ומעוניינים להתקין המעקה בבית, חייבים בשלב הראשון להזמין הביתה איש מקצוע כדי שיוכל לראות במו עיניו ולהטיב להבין את מהות העבודה, וגם לקחת מידות ולסכם עם הלקוח את המחיר בהתאם לאופי העבודה והדגם שנבחר. בשלבים הבאים מיוצרים המעקות במפעלי החברה בהתאם להזמנה, ונשלחים בדרך כלל לאחר מכן לתהליך של גלוון. מדובר בתהליך כימי שמטרתו למנוע מהם מלפתח קורוזיה ולהחליד.

הגלוון נדרש בעיקר במעקות ברזל שמתוכננים להתקנה במרפסת, בגג או בכל מקום בשטח פתוח שחושף את הברזל ללחות, רטיבות וקרני השמש. עם זאת, כשמדובר במעקות פנים, תהליך הגלוון מהווה אופציה בלבד ולרוב אינו נחוץ. בתום הגלוון נצבעים המעקות בכמה שיטות שונות (צביעה בתנור, צביעה בהתזה וכדומה) בחומרים ייעודיים שעמידים בפני דהייה, קילוף ו\או החלדה.

מעקות ברזל: ליקויים נפוצים בתהליך הייצור וההתקנה

השלב הסופי כולל את התקנתם של המעקות בבית הלקוח על ידי קיבועם במקום המתאים. הקיבוע נעשה בעזרת בורג חזק ועבה במיוחד (עוגן כוח) שמתרחב לאחר הברגתו. חשוב להדגיש שבכל הנוגע למעקות בכלל, ובפרט כשמדובר במעקות ברזל, חובה לוודא שהחברה או המסגרייה שממנה הוזמנו המעקות היא אכן מקצועית ומהימנה, מאחר וזהו, כאמור, אלמנט בטיחותי שנועד בראש ובראשונה למטרות הגנה מפני נפילה.

ניתן למנות רשימה לא קצרה של ליקויים שונים, כשהנפוצים שבהם הם מעקות שהותקנו בגובה נמוך יותר מהגובה התקני (105 ס”מ), מוטות שהמרווח ביניהם גבוה מהרוחב התקני (8-13 ס”מ), מעקות שלא עברו תהליך גלוון, מעקות שנצבעו בחומרים מאיכות ירודה ו\או חומרים שאינם מותאמים לשימוש חיצוני, כמו גם קיבוע המעקות ללא שימוש בעוגני כוח, חוסר ליטוש פינות חדות לאחר ריתוך וכן הלאה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך