סורגים מתקפלים – ביטחון ואסתטיקה במחיר אחד

אחת הדרכים הנפוצות ביותר למיגון הבית, נעשית על ידי התקנת סורגים, כגורם הרתעה מפני פורצים. עם זאת, לאנשים רבים מראה הסורג בחלון או בדלת עלול להפריע לנוף המשתקף ממנו. סורגים מתקפלים מהווים פתרון מושלם ונוח, המבטיח את מיגון הבית ואינו פוגע באסתטיקה או במראות הנצפים מהבית. ניתן להתאים סורגים מסוג זה לדלתות יציאה למרפסת, או לחלונות בחדרים, וכן גם לעסקים לאבטחת הויטרינה. הסורג המתקפל הוא דגם חדשני יחסית, המבטיח לדיירי הבית נוחות מירבית, גם בשימוש וגם בהתאמת הסורג לצרכיהם, על ידי האפשרות לשימוש בו בזמנים הנוחים להם.

סורג מתקפל

סורגים מתקפלים – יתרונות

•    מיגון – הסורג המתקפל מהווה מוצר בטוח ואיכותי למיגון הבית או העסק, בזכות מערכת הנעילה הבריחית וצילינדר ייחודים לחברתנו.
•    אסתטיקה – הסורג אינו פוגע בעיצוב של הבית. עם פתיחתו, מתמקם הסורג בצד הדלת או החלון, ואינו מהווה גורם מפריע, לא בנראות ולא בכניסה וביציאה מהדלת עליה הוא מותקן.
•    נוחות – הסורג נע בפשטות על גבי המסילה ומתקפל בקלות.
•    עיצוב – סורגים מתקפלים המיוצרים על ידינו, הם בעלי עיצוב מרשים, אשר אינו פוגע במראה הוויזואלי של הבית, ואף משתלב עם סגנון הבנייה שלו.
•    עמידות – הסורגים מותאמים לעמידה בכל מזג אוויר.
•    קל לניקוי – במסילת הסורג מצויים פתחי ניקוז ומנגנון ניקוי עצמי יחודי, המקלים על תחזוקת הניקוי השוטפת של הסורג.

הסורגים המתקפלים הפכו להיות פופולריים במיוחד, גם כהגנה על חנויות ועסקים שונים, וגם בבתים פרטיים ובבתי קומות. השילוב בין הגנה על הנכס, לבין השמירה על הוויזואליות שלו, הוא שילוב מנצח, המאפשר התאמה מלאה לצרכי המשתמש, והופך סורגים אלה למוצר מבוקש וידידותי ביותר.

ללכת על בטוח

כשמדובר במיגון הבית או העסק, לא לוקחים סיכונים מיותרים. כולנו שואפים להגן בצורה המקסימלית על רכושנו, וחשוב מכך, להגן על יקירנו. לכן, על מנת להבטיח ביטחון והנאה מלאה מהמוצר שמותקן בביתך, כדאי ורצוי לרכוש מוצר מוביל ומוכח ביעילותו, מחברה מוכרת ואמינה. חברת טרלידור היא מהמובילות בעולם כולו לייצור סורגים מתקפלים, המשווקים במדינות רבות. חברתינו מתחייבת להביא אליך, לבית או לעסק, מוצר איכותי, בטוח, נוח ובעל מראה מעוצב ומרשים.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך