סורגים – סוגרים אבל מרווחים

חברת טרלידור מייצרת ומשווקת מלבד סורגים גם מגוון מוצרים לתחימת מתחמים ולהגנה על האנשים השוהים בהם ועל הרכוש המצוי בהם – שערים, מעקות, גדרו העשויות מיציקות של אלומיניום ועוד. החברה הפכה זה מכבר, לאחר יותר מ – 20 שנה של פעילותה לשם דבר במתן מענה ופתרונות איכותיים וייחודיים להגנה על בתים. נציגי החברה משמשים גם כיועצים למוסדות ולבתים פרטיים. צוותי ההתקנה והשירות המיומנים ערוכים בכל עת להגיש שירות מקצועי יעיל ואדיב.

סורגים מעוצבים לא רק מרככים את התחושה הקשה של ההיזקקות להם כאמצעי הגנה במקום ובזמן שבהם קשה לחוש ביטחון גם במקומות שמורים ומוגנים אלא מאפשרים ליהנות מהנוף שניתן לראותו מבעד למוטות. העובדה שנמצאים מאחורי הסורגים בבית אין פירושה שאתם נמצאים מאחורי סורג ובריח…

סורג בטן

לבד מסורגים, גדרות ומעקות, מציעה החברה גם מוצרים מיוחדים בהזמנה אישית ובהם: מסתורי כביסה, מחסומים, מכסה מנוע (למזגנים) שלטי כניסה ועוד. לכן, כאשר אתם מזמינים מוצר כל שהוא בחברה רצוי להתוודע אל כלל המוצרים המוצעים על ידה: אולי מוצרים נוספים עשויים לעניין אתכם ולהשתלם לכם. ניתן למצוא בחברה חלק ניכר מתכולת סל מוצרי ההגנה על הבית.

בטרם החלטה על החומר של הסורגים ועיצובם מומלץ להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה. יש מי שרואים בלקוחות מטרד. בטרלידור הם נחשבים כמשאב מרכזי של החברה. רצוי ומומלץ לעקוב אחר המבצעים השונים שהחברה מפרסמת לעתים תכופות, בהם מוצעים, בין השאר, גם סורגים.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך