פרגולה

פרגולה הפכה בעידן הנוכחי למבוקשת ופופולארית המאפשרת לבני המשפחה ליהנות מאזור מוצל בו נעים לשבת ולהעביר את הזמן, או לארח חברים ובני משפחה. הפרגולה היא מבנה פתוח ומקורה, נטולת קירות ועמידה בפני נזקי מזג האוויר כך שהיא מחזיקה מעמד לאורך זמן על אף החשיפה לגשמים ולקרני השמש. אין ספק כי הפרגולה מעניקה לכם איכות חיים ומאפשרת לכם לנצל את החלל החיצוני בביתכם או במשרדכם בצורה היעילה ביותר.

 

פרגולה רפפות

פרגולה

פרגולה הפכה למוצר שכיח ובבתים רבים ניתן להתרשם מפרגולות שונות ומגוונות. לא כל אדם יודע מה הפרגולה הנכונה עבורו ועבור צרכיו ועל כן הצוות המקצועי והמיומן בטרלידור מסייע לכל לקוח לבחור ולאתר את מבוקשו. הפרגולה תיוצר בהתאמה אישית ובדיוק מוחלט לצרכיכם, בין אם מבחינת גודלה, העיצוב וצבע הפרגולה. שימו לב כי להתקנה יש חשיבות נעלה באיכות הפרגולה משום שבלעדי התקנה מקצועית הפרגולה עלולה לאבד מיכולתה ואף להוות סכנה. בחברת בטרלידור מועסקים צוות עובדים בעלי ניסיון רב שנים בבניית והתקנת פרגולות בבתים פרטיים, מקומות עבודה ובכלל כך שכל הפרגולות מיוצרות ונבנות בהתאם לכללים המחמירים.

פרגולות בהתאמה אישית

כל אדם או משפחה המעוניינים לרכוש לעצמם פרגולות, מוזמנים להגיע אל טרלידור וליהנות משפע עיצובים וסוגי פרגולות. עבור כל אדם מותאמת פרגולה באופן אישי, בהתאם לתקציב ולהעדפות העיצוביות המוגדרות מראש. הכנת הפרגולה מתבצעת מחומרי גלם איכותיים בלבד, ובאמצעות בעלי מקצוע מובילים בתחומם כך שהיא עתידה להחזיק מעמד לאורך זמן ולשרת אתכם נאמנה. פרגולות יכולות להיות פתוחות או סגורות, פרגולות עם או בלי הצללה והרשימה עוד ארוכה. חברת טרלידור מייצרת פרגולות מהאלומיניום שהינו חומר גלם חזק ועמיד לאורך זמן.

פרגולה סוג של סככה

פרגולה היא סככה פתוחה, מקורה וללא קירות. הפרגולות הן פתרון מוצלח ביותר כאשר רוצים להצליל שטחים חיצוניים ללא סגירתם וללא הגבלת זרימת האוויר, מה שתורם גם לקירור האזור. התקנת פרגולות בצמוד לבית הפכה נפוצה בשנים האחרונות, וכמעט בכל הבתים צמודי הקרקע ניתן למצוא פרגולות מסוגים שונים. הצמדת הפרגולה לפתח היציאה לחצר תורמת רבות גם לקירור הבית ולהורדת הטמפרטורה בתוכו בצורה ניכרת, וכך חוסכת בעלויות הקירור, שבדרך כלל גדלות בקיץ הישראלי.

יופי של פרגולה

כאמור, הצללת שטחים פתוחים והורדת הטמפרטורה, הן בראש רשימת המעלות של הפרגולות. הפרגולות מותקנות לא רק בחצרות פרטיות אלא גם בגינות ציבוריות, כסככות לספסלי ישיבה ברחבי הערים ובסמוך למבנים שונים, כחלק מהשירות לתושבים ולאזרחים. אבל הפרגולות הן לא רק פונקציונליות אלא יכולות גם להוסיף נוי ונעימות לסביבה. הרבה פעמים ניתן לראות צמחים מטפסים שנשתלים בסמוך לפרגולות ומגדילים את הנאתנו ממנה. יופייה של הפרגולה גדל כאשר נוספת לה צמחיה, אך בשל העובדה שהצמחייה גם מורידה את הטמפרטורה ומגדילה את כמות החמצן, נעים יותר לשבת בצל פרגולה שטיפס עליה צמח כלשהו, הוסיף להצללה ולירידת הטמפרטורה, ומקל על הנשימה גם באוויר העירוני רווי הפיח.

פרגולה מאלומיניום

מומחי חברת טרלידור, חברה בינלאומית למוצרי אלומיניום ועוד, הפועלת גם בישראל, מספרים שפרגולות האלומיניום שמייצרת החברה יכולות להגיע במגוון צורות וגדלים, ולהיות מותאמות בדיוק רב לסביבה בה הן נמצאות. פרגולות אלומיניום ניתן לעצב בכל צורה שרוצים – מרובעות, משולשות, עגולות או מעוגלות, וכו’. הפרגולות יכולות להגיע בתוספת  כיסוי המגדיל את ההצללה, ולהיות מותקנות גם במרפסות, ואף במרפסות סוכה כהכנה לסכך. פרגולות האלומיניום יכולות להיצבע בצבעים שונים, ולהיות מעוצבות כך שישתלבו בדיוק רב עם עיצוב הבית והגינה.

איפה שמים פרגולה?

מומלץ, כמובן להתייעץ עם אנשי מקצוע המומחים בעיצוב בית וגינות לגבי המיקום המדויק. בחברת טרלידור אומרים כי בכל זאת ישנם כמה כללים מנחים להצבת פרגולה מאלומיניום בחצר הפרטית: יש להתחשב באזור הדורש הצללה ובשעות היום בהם נדרשת ההצללה על פי השימוש באזור, ולכוון את זווית הפרגולה ומיקומה על פי נתונים אלה, כך שההצללה המירבית תיעשה בשעות בהן זקוקים לה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך