פרגולות – המגן האקלימי בכל בית

כמעט ואין בית פרטי בימינו שלא מותקנת בו פרגולה. פרגולות הפכו להיות בשנים האחרונות מקור יפה ואסתטי לצל והגנה מפני הגשם במרפסת הבית או בחצר. לפרגולות יש לא מעט יתרונות, וכל אדם ימצא בהן יתרונות אחרים. זו גם הסיבה שקיימים מספר סוגים לפרגולות, אשר מותאמות לצרכי האנשים שבביתם הן מותקנות. אז למה הפרגולה כל כך מבוקשת?

 

אם יש לך שמש

אם יש לכם מרפסת פתוחה בבית או חצר, אתם בוודאי אנשים שאוהבים להתאוורר מדי פעם באוויר הצח, ולעשות זאת במרחב הפרטי שלכם. בימי הקיץ החמים השמש הישראלית כמעט ואינה מאפשרת ישיבה בחוץ באופן שגופינו נחשף ישירות אליה. הפתרון הטוב ביותר שמעניק לנו הגנה מפני קרני השמש הלוהטות ונזקיה היא פרגולות. פרגולה המותקנת בחצר הבית או במרפסת מאפשרת ישיבה תחתיה גם בימי הקיץ הלוהטים ביותר, בתנאי שהחום בצל נסבל.

פרגולה אלומיניום

מתרחקים מקרני השמש

מלבד החום הגדול שמקרינה השמש, קיים האלמנט הבריאותי המסכן את גופינו בחשיפה ישירה וממושכת לשמש. נזקים הנגרמים מקרני השמש הם בלתי הפיכים ועלולים להוות סכנה של ממש. כוויות נוצרות מקרני השמש מאוד בקלות ובמיוחד בעורם של ילדים ותינוקות. הפרגולה מעניקה הגנה וחוסמת את נזקי השמש לא רק עבור המבוגרים, כי אם גם עבור הילדים שבבית. בזכות הפרגולה תוכלו ללא חשש למלא לילדיכם בריכה גם בימי הקיץ החמים ביותר, ובלבד שהבריכה ממוקמת מתחת לפרגולה עם הצללה ולא מתחת לפרגולה פתוחה. הפרגולה מאפשרת לילדים לצאת החוצה מתחומי הבית, להתאוורר ולשחק בביטחה גם כשחם, ולנו ההורים היא מספקת את הרוגע שילדינו מוגנים ובטוחים.

 

גשם גשם משמיים

כפי שהאקלים הארץ ישראלי מביא עימו חום קיצוני ובלתי נסבל בימי הקיץ, כך אנו חווים ימי גשם וסערות קיצוניות בימות החורף. אז כשקר מאוד לא בהכרח שמישהו ירצה לצאת החוצה, אלא אם כן הוא מעשן או ממש זקוק לאוויר צח, אך בימים בהם מזג האוויר אינו קיצוני ההתאווררות בחוץ דווקא בריאה וחשובה לנו, אך כדאי שנעשה זאת עם הגנה מפני הגשם. פרגולות שלא איכזבו אותנו בקיץ עושות עבודה מעולה גם בימי החורף ומספקות הגנה מפני הממטרים הנופלים על הארץ, ובתנאי שמדובר בפרגולות איכותיות, כפי שמיוצרות בחברת טרלידור.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך