פרגולות הצללה דקורטיבית

בכל בית צמוד קרקע בו מרפסת או חצר, יש צורך בגגון או בהצללה כל שהיא כדי ליהנות מישיבה בשעות היום, בייחוד בחודשי הקיץ החמים בישראל. פרגולות נחשבות לתוספת חיונית בחצר הבית, הן תורמות לעיצובו ושמישות ביותר. פרגולה עשויה לשנות לאין ערוך את מראה הגינה ולהפוך אותה משטח אדמה חסר תועלת לפינת ישיבה אטרקטיבית, מזמינה במיוחד ועדיפה על כל דיירי הבית. בניית פרגולה אינה פשוטה והיא מצריכה בניה והתקנה מקצועית.

פרגולות לא בונים לבד ובטח שלא מתקינים אותן באופן עצמאי, שכן נדרש מכשור מתאים לצורך העניין וחישוב מדויק של משקל הפרגולה על מנת להרכיבה באופן בטיחותי שלא יסכן איש.
חברת טרלידור מתמחה בבניה והתקנת פרגולה מאלומיניום, פרגולה פתוחה, פרגולה מעוצבת, פרגולה עם הצללה ועוד.

פרגולה בשילוב דמוי עץ

גם חזקה וגם מעוצבת

פרגולות מיועדות להגנה מפני השמש והגשם ומטרתן להוות חלק מהקונספט העיצובי בגינה או במרפסת. קיימות פרגולות העשויות מחומרים שונים, אולם המומלצת ביותר היא פרגולת אלומיניום, בשל חוזקה ועמידותה. למרות שפרגולה העשויה אלומיניום מצטיירת בדמיון כרהיט שאינו מעוצב במיוחד, ניתן להזמין פרגולות מעוצבות עם מעין ‘חצאית’ שמייפה ומוסיפה רבות לעיצובה של הפרגולה בפרט ושל הגינה או המרפסת בכלל.

פרגולות לנוי

משפחות רבות בוחרות להתקין פרגולה למטרת נוי בלבד, במקרה זה מומלצות פרגולות פתוחות. אלו מגיעות ללא כיסוי עליון או עם כיסוי חלקי בלבד. שכן, מטרתן הוא לא הצללה והגנה ממזג האוויר. לא ניתן לשלוט על הצל במקום בו הן מותקנות, אולם במקביל הן מעניקות אוורור מקסימאלי ומאפשרות יציאת אוויר חם כלפי מעלה. גם לפרגולות אלו, המיועדות לצרכי נוי בלבד ניתן להוסיף כיסוי אם בכל זאת מעוניינים במעט הצללה או הגנה מפני השמש.

 

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך