פרגולות מאלומיניום – חזקות, מעוצבות ומגינות

בעבר הייתה הפרגולה מעין גגון עץ מעוצב וחינני לגינה. במהלך השנים נכנס אלמנט האלומיניום  וניתן לראות גינות רבות מעוצבות פרגולות אלומיניום, לצד שערים וגדרות אלומיניום. בשנים קודמות נוצרה לאלומיניום תדמית של חומר עדיו ולא אסתטי במיוחד, אולם כיום הפך לטרנד כמעט בכל חצר. חברת טרלידור מתמחה ביצור פרגולות עשויות אלומיניום בניהן פרגולות מעוצבות, פרגולות עם הצללה וכן פרגולות פתוחות. החברה בעלת מוניטין של עשרים שנה ולה סניפים בכל הארץ.

פרגולה עם הצללה למיגון
פרגולות מאלומיניום יכולות לבוא עם הצללה ויהיו יעילות, בייחוד אם דיירי הבית נוהגים ליהנות מישיבה בחצר בימות החורף הקרים, או בימי הקיץ הלוהטים. במקרה זה השימוש בפרגולה עם הצללה תהיה פרקטית, הכרחית ותעניק הגנה מושלמת מפני הגשם והשמש.

פרגולה ושערים הייטק צף

פרגולה מעוצבת

פרגולות מאלומיניום יכולות להגיע בעיצוב עם תוספת ייחודית של מעין “חצאית” המקיפה את הפרגולה בחלקה העליון, במגוון עיצובים ואפשרויות. כיום, ניתן להפוך את הפרגולה לחלק בלתי נפרד מהקונספט העיצובי של החצר ולהתאים אותה באופן מושלם ליתר האלמנטים בגינה.

פרגולה פתוחה לצרכי נוי

פרגולות מאלומיניום מגיעות גם כפרגולות פתוחות ללא הצללה והן משמשות לצרכי נוי בלבד. הן אינן כוללות כיסוי עליון או שיש להן כיסוי חלקי בלבד, אינן ניתנות לשליטה בכמות הצל ואינן מהוות הגנה מפני השמש והגשם. אולם, יחד עם זאת הן מעניקות אוורור מקסימאלי והאוויר החם יוצא דרכן מעלה.

בחירת חברה מתמחה

חשוב לבחור בחברה ותיקה ומוכרת בתחום פרגולות מאלומיניום, שתעניק לכם בטחון מושלם והתקנה בטוחה. אחרי הכל אתם שוהים בחצר כל יום וחשוב שההתקנה תבוצע כהלכה והמוצרים יהיו בטוחים ובעלי תו תקן. כמו כן,

איכות החומרים חשובה מאוד וחברה ותיקה בעלת מוניטין תוכל לספק לכם מוצר טוב ואיכותי.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך