איפה למה איך וכמה: שערים חשמליים לחניה

שערים חשמליים לחניה אינם בהכרח שערי ברזל עצומים ואימתניים בכניסות למפעלים או השערים האטומים ושומרי המרחק בכניסה לבתיהם של עשירים מופלגים. שערי הברזל של היום יכולים להיות מעוצבים ויפים, ולהוסיף חן ונוי לכניסה לחניה שלכם, יחד עם מילוי תפקידם הפונקציונלי ההכרחי – לשמור על הרכב שלכם מפני גניבה. מומחי חברת טרלידור, החברה הבינלאומית המתמחה, בין היתר, בשערים חשמליים, מסבירים על השערים המודרניים המתקדמים.

 

לחיי הטכנולוגיה

ההתקדמות הטכנולוגית הבלתי פוסקת מאפשרת לבנות שערים חשמליים משוכללים, שניתן לשלוט בהם במגוון אמצעים: שלט מיוחד המותקן ברכב, מכשיר הטלפון הסלולרי, מעמדת שמירה מאוישת, הבהוב אורות הרכב ועוד. מגוון האפשרויות מאפשר לכל אחד למצוא את המנגנון הנוח לו ביותר לתפעול השער, ללא צורך לצאת מהרכב וללא טרחה.

שער חניה דגם פרופילים

איך פועלים שערים חשמליים לחניה

שערים חשמליים לחניה יכולים להיפתח בעזרת שלט מיוחד או בעזרת המכשיר הסלולארי. היתרון של פתיחה בעזרת הסלולארי על פני שימוש בשלט בלבד הוא האפשרות להמשיך להשתמש בשער גם בשעה שסוללות השלט נגמרות.
כאשר מדובר בשערים חשמליים לחניה מוסדית ניתן לכוון אותם כך שיהיו פתוחים בשעות מסוימות של היום. כל השערים מצוידים במשדר המותאם למכשיר שבעזרתו אנו פותחים את השער, כפי שהזכרנו בפסקה הקודמת. שיטות הפתיחה מגוונות ורבות, והשערים יכולים להיפתח כשערים דו כנפיים, לנוע על מסילה הצידה, להתרומם למעלה ועוד, בהתאם לסוג השער.

 

בקיבוץ, בכפר, בקרת

בקיבוצים משתמשים בשערים חשמליים בכניסה לקיבוץ כבר עשרות שנים, אך בשנים האחרונות אין כמעט חניה ללא שער חשמלי בכניסה, לא בבתים פרטיים ולא בבתים משותפים. בבנייני דירות חדשים, החניה המשותפת והשער בכניסה אליה הפכו לסטנדרט ונדיר שנבנים בניינים חדשים בלעדיהם. תפקידם העיקרי של השערים הוא להעניק לנו בטחון מפני גניבות רכב, שהפכו לסוג של מכת מדינה.

 

התאמה

כדי לדעת בדיוק לאיזה שער אתם זקוקים ומה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים בתחום של שערים חשמליים לחניה. לעיתים תנאי השטח מחייבים סוג מסוים של שער, ולעיתים ניתן לבחור שער בהתאם לנוחות שלכם. התייעצות עם מומחים תמקד אתכם ותאפשר לכם לרכוש את השער שישרת אתכם בצורה הטובה בותר למשך זמן רב.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך