שערים לבית

בבתים פרטיים וגם בבניינים משותפים התקנת שער בכניסה לבית או בכניסה לחניה היא חשובה ומהווה חלק הכרחי מפרויקט הבנייה של המבנה. גם אם מדובר בעשר שמהווה תוספת מאוחרת למבנה, יש כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון לפני שמתקינים שערים לבית. המומחים של טרלידור מסבירים לנו מה הם השלבים אותם אנחנו צריכים לבצע לפני שאנחנו ניגשים להתקין שער כניסה לבית או לחנייה, אם בבית פרטי ואם בבניין משותף.

למה חשוב להגדיר צרכים לשער לבית?

ישנם סוגים רבים של שערים וחשוב מאוד להכיר אילו שערים עומדים לרשותנו, ועוד לפני כן מהם הצרכים שלנו בבניית השער ולאילו תפקידים אנחנו רוצים שהשער ישמש אותנו. מעבר לשוני בסוגים ישנו גם שוני בחומרים, בעיצובים ובאופן פתיחתם של השערים. הגדרת הצרכים המוקדמת היא חשובה מאין כמוה ותכריע במידה רבה את מידת שביעות הרצון שלכם מהשער בהמשך. לכן, אל תזלזלו בחלק החשוב הזה, ואל תמהרו להזמין שער לפני שהגדרתם מהן המטרות אותן השער צריך לספק ואיזה הוא השער העומד בקריטריונים שהגדרתם לעצמכם בבחירה.

שער פרופילים הרמה

אז מה אנחנו צריכים להגדיר בעצם?

בראש ובראשונה נגדיר את המטרות ולאחר מכן נעבור לתכונות של השער. המטרות של שערים לבית הן מגוונות, החל מהגנה ובטחון שלא מאפשרת לזרים להיכנס אל שטח הבית או אל שטח החנייה, ובכך למנוע פריצות וגניבות של תכולת הבית או הרכב, דרך הגדרת מתחם למניעת סכסוכי שכנים, שמירה על פרטיות דיירי הבית מפני עוברי אורח סקרנים ועד למטרות יופי ואסתטיקה. יכולה להיות מטרה אחת להתקנת השער ויכולות להיות כל ארבעת המטרות המוזכרות כאן.

בשלב השני נגדיר את התכונות הרצויות לנו מבחינת נוחות ואסתטיקה וגם רמת מילוי המטרות. למשל, מהי מידת ההגנה החשובה לנו שצריך לספק השער. כיצד נוח יהיה לנו לפתוח ולסגור את השער – באופן ידני, חשמלי, אלקטרוני, אינטרקום וכו’. מהו כיוון הפתיחה אותו נרצה לשער – שער נגרר, שער מתרומם או שער כנפיים. אילו חומרים נעדיף – שערי אלומיניום או אלומיניום משולב זכוכית. מה צריכה להיות מידת הנוחות לתפעול ידני – למשל, שערים קלים יותר יאפשרו תפעול ידני קל יותר של שערים לבית.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך