שערים לחניה – הגנה מיטבית

שערים לחניה מהווים הגנה מצוינת על המכונית. ככל שערך המכונית גבוה יותר, כך גובר ההכרח לשמור ולהגן עליה גם כאשר היא נמצאת במתחם הבית. ישנם רבים שאינם מסתפקים בשער למתחם הבית ועל מנת להוסיף ‘חגורת ביטחון’ מתקינים גם שער במתחם החניה.

שערים לחניה מאפשרים לשמור על מתחם החניה כמקום שהוא, אכן, חניה פרטית. בעוד חניות אשר אין בהם שערים נתפסים, לא אחת, גם כאשר שלט ‘חניה פרטית’ ניצב בפתחם, השער לחניה מונע כל אפשרות טכנית מבעל רכב שמתחם החניה אינו שלו לחנות בו.

שערים לחניה מאפשרים לבעלי המכוניות הניצבות בחניה שנתחמת על ידי שער לישון בשקט, בידיעה כי השער מונע פריצה אל הרכב.

שער חניה טרלידור

ישנם דברים שלא מהמרים עליהם. יש דברים שלא לוקחים בהם סיכונים. בתקופה שבה אין צורך לפרט את מכלול האיומים והסכנות המרחפים מדי יום – לא רק במרחב הציבורי אלא אורבים לנו גם בשטח השיפוט של ביתנו, השער לחניה מקנה ביטחון.

שערים לחניה אפקטיביים הרבה יותר מאשר זרוע שעולה ויורדת, מותירה את הרכב חשוף לעין כל גם כאשר הוא מצוי בחניה. טרילדור מציעה לכם מגוון שערים חשמליים – הזזה או הרמה – עם אפשרות לפתוח ולסגור אותם באמצעות שלט רחוק או קוד.

קשה להפריז בחשיבות התקנתם של שערים לחניות, במיוחד בתקופה שבה רכוש חשוף להתנכלות בכל מקום. השער מונע באופן מיטבי, אף שלא מושלם, אפשרות של פריצה וגניבה. שערי החניה שמספקת החברה עשויים מיציקת אלומיניום ומוצעים במגוון טקסטורות וגימורים, המאפשרים לשלב אותם בחזות הבית וסביבתו.

שערים קבועים
השקעה בשער אינה השקעה מיותרת. חשוב לראות אותה כחלק מההוצאה, החד פעמית אמנם, של החניה. אם אתם מתלבטים באשר לסוג השער המתאים ונכון לכם, תוכלו לפנות אל נציגי חברת טרלידור המתמחה בייצור ובהתקנה של שערים לחניה ולקבל מידע וייעוץ וכמובן – את השער ואת שירות ההתקנה.

כאשר רוכשים שערים לחניה מומלץ לעשות זאת מחברה אמינה, ותיקה, מקצועית, אשר ייצור שערים הוא ההתמחות העיקרית שלה. אלפי לקוחות עשויים להעיד על התועלת שבשער חשמלי לחניה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך