שערים לחניה – ביטחון ויופי

בעבר היוו שערים חשמליים סמל לסטטוס ויוקרה וניתן היה למצוא אותם רק בקרב בני המעמד הגבוה, בעוד שבעלי הבתים הפרטיים שלא יכלו להרשות לעצמם שער חשמלי, נאלצו לרדת מהרכב, לפתוח את השער במו ידיהם, להכניס את הרכב לחנייה ושוב לסגור את השער באופן ידני. כיום שערים לחניה הממונעים על חשמל קיימים ברוב הבתים הפרטיים. ההבדלים בין השערים הם בטיבם ובעיצובם.

על ביטחון לא מתפשרים

שערים לחניה מספקים לנו קודם כל ביטחון מפני כניסת זרים. לצערינו אנו חיים בעידן בו גניבות הפכו ענין שבשגרה, וכל רכב חייב היום הגנה מפני פורצים, הרבה מעבר למיגונים המותקנים היום בתוך הרכב, שגם אותם למדו העבריינים לפרוץ. השער המוצב בכניסה לחניית הבית מהווה מחסום מפני צרי עין החומדים את הרכב, ומקטין לאפס את הסיכויים לגניבתו. בבתים רבים רואים בשערים אלה אמצעי בטוח עד כדי כך שהם אינם טורחים לנעול את הרכב.

שער חניה דגם הייטק

אין כניסה לפולשים

גם בבתים משותפים מהווה השער החשמלי מחסום מפני אורחים שאינם קרואים. היותו של השער אוטומטי מאפשר לכל אחד מדיירי הבניין להיות בטוח כי החניון המשותף נעול ומוגן, ואין צורך להסתמך על השכנים שינעלו אחריהם את השער. באמצעות השער החשמלי ניתן להבטיח את ביטחונם של הרכבים וגם למנוע את כניסתם של פולשים המחפשים לעצמם מקום חנייה.

לפרטיות שלנו אין מחיר

בנוסף, מספק השער הפרדה בין המתחם הפרטי לבין הרחוב. בימינו יותר ויותר אנשים מחפשים את הפרטיות שלהם, ולא רוצים שיכנסו להם לחיים. בעידן בו מידע מופץ בקלות ברשת הפכנו להיות חרדים שמא תזלוג פיסת מידע שאיננו חפצים בזליגתה. השער מספק לנו הגנה מפני עיניים סקרניות, ויחד עם הגדר המקיפה את הבית הוא מבטיח לנו פרטיות מפני מציצנים או סקרנים.

יופי ואסתטיקה

האלמנט החשוב הבא שמספק לנו השער הניצב בחזית הבית הוא היופי. אסתטיקה חשובה לכולנו ובעלי בתים פרטיים מוציאים סכומי עתק על בניית בתים המהווים יצירות ארכיטקטורה מרשימות. כל פרט ופרט בעיצוב האדריכלי נלקח בחשבון, כשהמיוחדות חשובה לאין שיעור. תארו לעצמכם בית המעוצב למשעי ושער חנייה פשוט ומיושן, מן הסתם קשה לתאר זאת. שערים לחניה מספקים יופי רב לחזית הבית ובתנאי שעוצבו בטוב טעם, כפי שתמצאו בחברת טרלידור.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך