שערים מאלומיניום –מרגישים את היופי באוויר

שערים מאלומיניום מתאפיינים ומצטיינים ביופי של גימור. הם חזקים, עמידים, ובעיקר- ממלאים באופן מיטבי את ייעודם כשומרים וכמגנים על יושבי הבית ועל תכולתו. שערים עשויים מיציקות ומפרופילים של אלומיניום ניתנים לעיצוב על פי טעם אישי. שערים בעלי קווי מתאר שונים (מרובעים, מלבניים, גליים) המשולבים בעבודות נפחות, בזכוכית, וניתנים לפתיחה חשמלית או ידנית, משווים למתחם שהם ניצבים בפתחו חזות מהודרת ויוקרתית.

 

שערים מאלומיניום

שעריה של חברת טרלידור הם שערים אסתטיים ודקורטיביים. הן כשערים לבתים, הן כשערים למוסדות ציבור, למפעלים, והן כשערים למתחמי חנייה – נותנים מענה הן לצורך ואף לדרישת הלקוח בשער שיעניק הגנה מרבית והן לטעם האסתטי שלו.

האלומיניום הוא קשיח וגמיש גם יחד. הוא קל וניתן לעצב אותו כחומר ביד היוצר. השערים ניתנים לייצור בכל המתארים – שערי הרמה, שערי כנפיים, שערים נגררים ועוד. קל לפתוח ולסגור אותם בכל מנגנון סגירה נבחר – ידני, פניאומאטי או חשמלי.

שערים מאלומיניום המשרים ביטחון

השערים מהווים אמצעי הגנה ואבטחה מעצם היותם מיוצרים מחומר המשרה ומקרין תחושה של ביטחון. גם שערים אטומים ניתן לעדן בעבודת נפחות עדינה, המרככת את תחושת ה”כלא” שעלולים להשרות שערים כבדים, כהים ואטומים.

על מנת להתאים לכם שער שיענה על הצרכים שלכם, מומלץ להתייעץ עם נציגי השירות המקצועיים של החברה. לאחר קבלת המידע על אודות האפשרויות הניצבות בפניכם, יסייעו לכם אנשי המקצוע לאפיין ולהגדיר את הצרכים, השימושים ואפילו את הטעם האישי שלכם, כל זאת כדי להקל עליכם להחליט על השער המתאים.

ברור, כמובן, כי השיקול התקציבי הוא נתון בסיסי שצריך להילקח בחשבון כשמתכננים את השער לביתכם. החברה תספק לכם הצעת מחיר מסודרת. ניתן להתאים את השער לתקציב שברשותכם.
החברה ערוכה וזמינה לייצר שערים לפי דרישה וצורך- החל בשערים שאמורים לאפשר מעבר של אדם יחיד וכלה בשערים הניצבים בפתח כניסה למפעל גדול, אשר מדי יום נכנסות אליו ויוצאות ממנו עשרות משאיות.

עם זאת, דווקא בשל העובדה כי שערים מאלומיניום לא רק חשופים לעין העוברים ושבים אלא בולטים במיוחד, בשל נוכחותם המאסיבית, החברה שוקדת על עיצובם האומנותי לטעם הלקוחות ולהעדפותיהם.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך