מעקות למדרגות

מחפשים מעקות למדרגות שמשלבים בטיחות, אסתטיקה ועיצוב? טרלידור מציעה מגוון רחב של מעקות איכותיים, העשויים מחומרים משובחים ומתאימים לכל סגנון וצורך. צוות המומחים שלנו ישמח ללוות אתכם בתהליך בחירת המעקה המושלם עבורכם, תוך התחשבות בצרכים האישיים, בסגנון העיצובי של החלל ובתקציב.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום פגישת ייעוץ בהקדם

חשיבות המעקות למדרגות

מעקות למדרגות מהוות מחד רכיב בסיסי לשיפור בטיחות ומאידך, בשנים האחרונות, אף אסתטי, בבתים ובמבנים ציבוריים רבים. אך מדוע מעקות למדרגות חשובות כל כך? מעבר לכך שהן חוצצות בין סף המדרגות לבין נפילה מגובה, התרומה שלהן לבטיחות ולנוחות היא בסיסית. בעזרתן קשישים, ילדים, וכל מי שעשוי להיות בסיכון לנפילות מדרגות יכולים לאחוז בהן ולעלות עם ביטחון רב יותר. בנוסף, מעקות מאפשרות גישה קלה ונוחה לאנשים עם מוגבלויות פיזיות, מה שמקנה להן רמת נגישות נרחבת יותר.

יתרונות המעקות

השילוב של מעקות למדרגות מציע לא רק תועלת פונקציונלית, אלא גם יתרונות אסתטיים כאמור. כל אדם המבקש לשדרג את המראה של ביתו או של חלל ציבורי יכול למצוא בהן כלי עיצובי יעיל ומרשים. הן מגוונות מאוד בעיצובן, מה שמאפשר לכל משתמש לבחור את האופציה המתאימה לסגנון העיצוב שלו.

חומרים וטכנולוגיה

מעקות למדרגות ניתן למצוא במגוון רחב של חומרים וסגנונות, כולל פלדה, עץ, פלסטיק, וכו’. כמו כן, ניתן להתאים את הגובה, הרוחב והעיצוב שלהן לפי הצרכים הספציפיים של המשתמש.
מעקות למדרגות הן חלק בלתי נפרד מהעיצוב הביתי והמודרני. עם התפתחות הטכנולוגיה והחומרים, הן משלבות בין יפהפיות ליעילות, ומסייעות לנו להשתמש במרחב בצורה נוחה ובטוחה. חברת טרלידור שוקדת ומפתחת כל העת  עוד ועוד מוצרים ויישומים בנושא זה הן ברמת המוצר, הן ברמת ההתקנה והן ברמת התקנים בכך שישפרו את איכות החיים ואת הבטיחות של כולנו.

בטיחות – דבר ראשון

ישנן 2 סיבות עקרוניות וחשובות למה כל בית פרטי שיש בו מדרגות צריך להתקין להן מעקה. הראשונה והעיקרית היא הנושא הבטיחותי. מדרגות ללא מעקות מהוות סכנה בטיחותית, בעיקר לילדים קטנים אשר יכולים בקלות רבה ליפול מהן כאשר הן ללא דופן חוסם כאמור. ילדים נוהגים לרוץ ולהשתולל בבית, מחדר לחדר, כאשר הם משחקים ביחד, הם רצים בין חדרי הבית, מטבח, חדר שינה, מרפסת, מהחדר למטבח ומהמטבח לסלון וכך הלאה, אם יש ילדים בבית, נושא הבטחון הוא עניין חיוני, מרכזי וחשוב שיש לקחת בכובד ראש. הסיבה השנייה החשובה גם היא קשורה באופן עקיף לבטיחות כאמור, היא סיוע ועזרה בעליה במדרגות, ישנה אוכלוסייה גדולה ביותר אשר צריכה סיוע ותמיכה בזמן העלייה במדרגות. מעקה לצד המדרגות מספק את התמיכה נחוצה בתחום זה.

ממתינות לכם

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

אלומון- המותג החדש מבית טרלידור

שני כהן
אלומון: מותג חדש מבית קבוצת טרלידור – עיצוב על זמני, אישי ומדויק, בלי פשרות! מתכננים...
פרגולות למרכזים מסחריים ופרויקטים בתחום המגורים

פרגולות למרכזים מסחריים ופרויקטים בתחום המגורים

שני כהן
תכנון פרויקטים בתחום המסחר והמגורים דורש התייחסות מקצועית ומעטפת פתרונות ושירותים מלאה. בתחום פתרונות ההצללה...
טרלידור מציגה: מגוון דגמים ופתרונות מעוצבים למעטפת ופנים הבית בחיתוכי לייזר

טרלידור מציגה: מגוון דגמים ופתרונות מעוצבים למעטפת ופנים הבית בחיתוכי לייזר

שני כהן
הקצב הדינמי שמאפיין את עולם העיצוב והאדריכלות, דורש מאיתנו חדשנות ויצירתיות כדי להבטיח הצלחה בפרויקטים...