ביטחון והגנה של שער חשמלי

מבנים רבים בארץ כוללים חצר או חנייה לרכב ומחייבים התייחסות לכניסה למתחם. המבנים יכולים להיות פרטיים וציבוריים כאחד, ובשני המקרים יש לאפשר כניסה למתחם על ידי שער ייחודי וחזק. חברת טרלידור מייצרת ומספקת סוגים שונים של שערים, ביניהם, שער חשמלי המותאם למשכנכם. תפקידו של השער הינו לאפשר כניסה נוחה ואיכותית לחצר הבית או למתחם החניה של הרכב, ואף לייפות את נראות המבנה כולו.

בטחון, הגנה

התקנת שער חשמלי כרוכה בניסיון ומקצועיות ועל כך איננו מתפשרים. השערים המוצעים על ידינו מאפשרים לכם ליהנות מביטחון מרבי ומטכנולוגיה מהמתקדמות בשוק. המומחים שלנו מתאימים את השער לרוחב הכניסה, כאשר הם לוקחים בחשבון את תנאי השטח בהם השער ממוקם.

אלומיניום ויתרונותיו

השערים שלנו עשויים מיציקות אלומיניום הידוע בחוזקו ובמשקלו הנמוך, כאשר בעזרת תכונות אלה ניתן לייצר שערים במידות גדולות. בזכות משקלו הנמוך של האלומיניום, השער מחזיק מעמד ומתפקד באופן אופטימלי במשך שנים רבות. דבר נוסף המאפשר לשמור על תפקוד השער לאורך זמן הינו שימוש בצביעה אלקטרוסטטית בתנור, המבטיחה מוצר איכותי שאינו מחליד ואינו דורש טיפול. הלקוח יכול  לבחור את סוג השער בהתאם להעדפותיו, כאשר הסוגים הקיימים הינם: שער נגרר, מתרומם או כנפיים.

שער כניסה וחניה

נוחות כערך עליון

אחד הדברים החשובים ביותר עבורנו הינו להקנות ללקוחותינו תחושת נוחות בכניסה למתחם הפרטי שלהם. מי מאתנו לא מצפה להגיע למשכנו לאחר יום עבודה מפרך ולהיכנס בפשטות על ידי לחיצת כפתור אחת? המומחים שלנו ידאגו לספק לכם נוחות וזריזות שיקלו עליכם ולא יבזבזו מזמנכם היקר.

מראה יוקרתי

השערים שלנו הינם פריטים דקורטיביים לכל דבר. מדובר בשער הכניסה לבית או לעסק, ולכן יש לו חשיבות רבה עבור צוות המומחים שלנו. על השער להיות מעוצב באופן שיתאים למבנה בו הוא ממוקם, ומעבר להתאמתו, עליו להיות מרשים ולייפות את הכניסה למתחם.

איכות ללא פשרות

שער חשמלי המיוצר ומסופק על ידינו הינו מוצר איכותי, יוקרתי, דקורטיבי ובטיחותי, כאשר כל אחת מהתכונות האלה חייבת לבוא לידי ביטוי מתחילת השירות ועד סופו. אנו מתחייבים למקצועיות ואמינות לכל אורך התהליך כשהדבר העיקרי שעומד לנגד עיננו הוא העדפותיכם ורצונותיכם.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך