גדרות אלומיניום לגינה

כל מי שמחפש אחר אלמנט איכותי, אשר בכוחו לתחום את שטח הגינה ולהעניק לבני הבית פרטיות מלאה, שעה שהם שוהים בגינה, עתיד לגלות כי גדרות אלומיניום יכולות לספק מענה איכותי על מלוא דרישותיו וצרכיו אלו.

ראשית כל, האלומיניום מהווה חומר גלם איכותי וחזק, אשר מתאפיין בעמידות גבוהה מפני כל פגעי מזג האוויר ובין היתר: הרטיבות של הגשם וקרניה היוקדות של השמש.

מעבר לכך, הודות לטכנולוגיות מתקדמות, כיום, ניתן להזמין גדרות אלומיניום לגינה במגוון רחב של צבעים ועיצובים – כך שניתן להתאים את הגדרות הנבחרות לסגנון העיצובי של הגינה ואף לשדרג באמצעותן את מראה הגינה.

כמובן,  שבכדי ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים בגדרות אלו, קיימת חשיבות גבוהה להבין תחילה את מלוא הדרישות והצרכים מהן ובשלב הבא, לבחור בתבונה את החברה ממנה תתבצע ההזמנה.

מעקות דגם אתני

היתרונות של גדרות אלומיניום לגינה

מי שמסיבותיו הוא, מתלבט אם להזמין גדרות אלומיניום לגינה, חשוב שבשלב הראשוני יערוך היכרות עם יתרונות הגדרות – מה שיאפשר לו לקבל החלטה מושכלת ונבונה:

• מגוון רחב של עיצובים וצבעים – גדרות אלומיניום מגיעות במגוון עיצובים לבחירה, כך שכל אחד יכול לבחור מתוך ההיצע את העיצוב האופטימאלי עבורו.

• אין צורך בפעולות תחזוקה – העמידות של האלומיניום מגינה על החומר מפני מפגעים ונזקים שונים (לדוגמא, היא איננה מחלידה) כך שהיא חוסכת את הצורך בעבודות תחזוקה – וזאת בניגוד לגדרות העשויים מחומרי גלם אחרים, אשר לעיתים יעלה הצורך לצבוע אותן כנגד חלודה או לבצע פעולות אחרות על מנת לשמר את המראה ההתחלתי שלהן.

• יחס העלות תועלת – מחירן של גדרות אלומיניום הינו אטרקטיבי מלכתחילה ובנוסף על כך, אין צורך להוציא כסף עבור התחזוקה, כך שניתן ליהנות מיחס מצוין של עלות אל מול תועלת.

• התאמה לכל צורך או דרישה – אלומיניום הינו חומר גלם קל, נוח וגמיש. כך שקיימת אפשרות ליהנות מגדר אלומיניום בעיצוב אישי ותוך התאמה למלוא הדרישות והצרכים של המזמינים – הגדרות יכולות להתאים הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מהמגזר העסקי והמוסדי.

• חרקים אינם אוהבים או נמשכים לאלומיניום ולכן, אין צורך לחשוש מפני “השתלטות” של חרקים כמו טרמיטים וכיוצא בזה – וכידוע, חרקים אלו עלולים לגרום לנזקים משמעותיים.

• התקנה של גדרות אלומיניום נחשבת לפשוטה, קלה ומהירה.

התקנת גדרות אלומיניום לגינה

חשוב להיות מודעים לעובדה, שלצד בחירת גדרות אלומיניום לגינה גם להתקנת הגדרות יש חשיבות והשפעה הן על הפונקציונליות, הן על הנראות והן על איכות ועמידות הגדר. לכן, בהליך ההתקנה, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על תכנון קפדני ועל ביצוע השלבים הבאים:

• בחירת המיקום לגדר – כדאי למדוד ולקבל החלטה מושכלת לגבי מיקום הגדר, בהתאם לגבול של השטח.

• בדיקת קפדנית של השטח – אם קיים מדרון או גבעה, יש צורך לתכנן את הגדר בכדי שתהיה מדורגת.

• דגש על הכללים – ישנם כללי גידור אשר מוגדרים על ידי המועצה המקומית ויש לשים עליהם דגש בהליך ההתקנה.

• בחירת מתקין מקצועי – אומנם קיימת אפשרות להתקין גדר באופן עצמאי, אך היא דורשת כלים מתאימים, ניסיון ויכולת לבצע את התהליך בצורה בטיחותית. לכן, ברוב המקרים, ההמלצה תהיה לבחור מתקין מקצועי ומוסמך, על מנת שזה יבצע את העבודה בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

בחירה נכונה של גדרות אלומיניום – תוך התאמה מלאה לדרישות ולצרכים והקפדה על התקנה אשר תתבצע על תכנון מקדים ותיקח בחשבון את תנאי השטח, תוביל בסופו של דבר לגדר לגינה שהיא איכותית, עמידה ומרשימה, אשר תשרת נאמנה את המשתמשים בה למשך תקופת זמן ארוכה.

גדר לגינה אלומיניום

אפשר לומר שגדרות אלומיניום הם עם מראה יפה ביותר. למשל עם מראה אלגנטי, מכובד ויוקרתי והן גם עמידות בפני מפגעי מזג אוויר, וכן מפני כובד. חומר האלומיניום הוא קליל מאוד ולכן גדרות אלומיניום נבדלות מגדרות אחרות גם במהירות ובקלות ההתקנה שלהן.

ההבדל בין החומרים השונים: גדרות אלומיניום מתאימות לבתים פרטיים או לבנייינים והן הרבה יותר מומלצות מאשר גדרות ברזל או פלסטיק. כך למשל הן לא מחלידות או סובלות מבלאי כמו יתר הגדרות והן בעצם מחזיקות מעמד להרבה שנים. לעומת גדרות פלסטיק, גדרות אלומיניום איכותיות ולא נשברות.

גם מבחינת נושא המזיקים, נגלה שגדרות אלומיניום לא חשופות לפגיעות מצידם. לעומת גדרות עץ, למשל שהטרמיטים והחרקים וכו’ יכולים לכרסם לאט לאט במשך הזמן אבל גדרות אלומיניום לא מספקות אטרקציה עבור אותם החרקים, שפשוט ממשיכים מהן הלאה. בצורה הזאת אפשר להנות מהגדר לאורך הרבה שנים.

למה דווקא אלומניום?

גדרות אלומיניום יכולות להעניק לשטח שלכם יופי, איכות והגנה מקסימלית. עם זאת חשוב להתמקד גם במימד התקציב שיהיה זול ונח לעומת דברים אחרים, מבחינת העיצוב היפה, וכך גם לגבי השירות והליווי שתקבלו מהחברה.

מחירים: אפשר לומר שבאופן כללי מדובר על טווח רחב של מחירים, שנע בין כ-450 ש”ח למ”ר ויכול להגיע גם ל-750 ש”ח למ”ר ויותר. הכל תלוי בגודל של הגדר, בחברה שאותה תיקחו לייצור הגדר, העיצוב של הגדר ועוד.

לעומת חומרים וגדרות אחרים: לכן אפשר לומר בגדול שגדרות אלומיניום הם הבחירה הנכונה ביותר להרגשה בטוחה, לפרטיות, לחוצץ. הן לא כבדות ועבות כמו גדרות בטון והן לא דקות ולא בטיחותיות כמו גדרות פלסטיק. העלות אמנם יותר גבוהה מגדרות פלסטיק אבל היתרונות גם גבוהים יותר: גדרות אלומיניום מחזיקות יותר מעמד, לא נסדקות ונשברות במזג האויר ועוד. לכן גדרות אלומיניום הן הבחירה האולטימטיבית לגדרות אמינות ויעילות.

יש הרבה סוגים של גדרות לגינה. יש גדרות שעשויות מעץ, מברזל מבמבוק, פלסטיק, אלומיניום, ברזל ואפילו מאבן. לכן חשוב להתאים את הגדרות למראה הכללי של הבית והחצר. אם יש לכם פרגולות מעץ, חשוב שהגדר תהיה עשויה מעץ.  גדרות לגינה מאבן או בטון, יכולות להיות בנאליות ומיושנות מעט, ואפילו בעלי מראה קר. באמצעות הוספה של גדר מעץ או גדר אלומיניום אפשר להפוך אותן לכאלו עם מראה עיצובי ומיוחד יותר. יש כאלו שאוהבים גדרות גבוהות וצפופות יותר ובהרבה מקרים אפילו אטומות.

גדרות מעץ דורשות חידוש ותחזוקה. מי שיש לו זמן יוכל להתעסק עם הצביעה והחומרים המיוחדים שיש לצבוע את הגדרות העשויות מעץ. גדרות העשויות מאלומיניום, הם הגדרות הכי פופולריות שמחזיקות הרבה שנים מעמד אפשר לשלב אותן חומרים אחרים כמו זכוכית, עץ ועוד. אם  אתם גרים באזור סואן, חשוב שהגדר שאתם מעוניינים לבנות, תהיה מבודדת מרעשים חיצוניים כמו תנועה רבה בכביש.

מי שגר באזור סואן, ויש לו בית פרטי, יהיה חייב לבודד את הרעש החיצוני, באמצעות בנייה של גדר העשויה מבטון. גם גדרות צפופות יוכלו לבודד מרעש אך גדרות הבטון מבודדות רעש סואן יותר.

גדרות אלומיניום הן למעשה בעלות המראה היפה ביותר- מראה אלגנטי, מכובד ואף יוקרתי. הם גם עמידות בפני מפגעי מזג אוויר, וכובד. חומר האלומיניום הוא קליל ולכן זה גם מבחינת המהירות וקלות ההתקנה שלהן. גדרות אלומיניום יכולות להתאים לבתים פרטיים או לבנייינים והן הרבה יותר מומלצות מאשר גדרות ברזל או פלסטיק. גדרות אלומיניום לא מחלידות או סובלות מבלאי כמו שיתר הגדרות סובלות ומחזיקות מעמד להרבה שנים.

גדרות אלומיניום הן הבחירה הנכונה ביותר להרגשה בטוחה, לפרטיות, לחוצץ. הן לא כבדות ועבות כמו גדרות בטון והן לא דקות ולא בטיחותיות כמו גדרות פלסטיק. העלות אמנם גבוהה יותר מגדרות פלסטיק אבל היתרונות בגדרות אלומיניום גבוהות יותר כיוון שהן מחזיקות מעמד, לא נסדקות ונשברות תחת מפגעי מזג האויר.

כמו כן החוזק המתיחה הנמוך של אלומיניום טהור הופך אותו לחומר מעולה בייצור של גדרות אלומיניום מומלצים גם אם מדובר על גדרות לבית שעשויות אלומיניום טהור ובין אם אלה דווקא כאלו שעשויות סגסוגת אלומיניום. היתרונות עדיין יהיו מוחשיים. בעצם הגדר מהאלומיניום תהיה מאופיינת בראש ובראשונה בעצם היותה כזו שנחשבת לעמידה לחלודה והיא גם מתכת קלה שנוח ליצור איתה דברים.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך