גדרות אלומיניום: עמידות, איכות ועיצוב ורסטילי

מדוע לבחור בגדרות אלומיניום של חברת טרלידור?

אנחנו בחברת טרלידור מתמחים כבר מספר עשורים בייצור של גדרות אלומיניום איכותיות, במגוון גדול של עיצובים. הגדרות שלנו מספקות פתרון בטוח ויעיל לצרכי גידור שונים, במראה אסתטי שיכול להשתלב בכל חלל. הנה כמה דוגמאות לשימושים בגדרות שלנו:

 1. גדרות לצרכי פרטיות: אם אתם רוצים לתחום את השטח הפרטי שלכם של הבית או החצר, גדרות האלומיניום שלנו יכולות לספק לכם פרטיות מלאה. הגדרות מגיעות בגדלים ובגבהים שונים, ובצפיפות ואטימות שונה, מה שיכול למנוע כל הצצה לשטח שלכם. למרות שהן אטומות לחלוטין, הגדרות קיימות במגוון עיצובים שיוכלו להתאים לסגנון שלכם בין אם הוא מודרני, מינימליסטי ועוד.
 2. גדרות במראה דקורטיבי: גדרות הן לא רק פונקציונליות ויכולות להיות גם אלמנט עיצובי בחלל. אנחנו שמים דגש גם על האסתטיקה וגם על הפונקציונליות בכל גדר אלומיניום שאנחנו מייצרים, הגדרות שלנו יכולות לכלול אלמנטים דקורטיביים שונים ולהתאים לכל גינה מעוצבת או חצר.
 3. גדרות למטרות בטיחותגדר אלומיניום היא פתרון מצוין לשמירה על בטיחות דיירי הבית, במיוחד במקרים בהם יש ילדים קטנים שצריך לשמור מרחק מאזורים מסוימים כמו בריכות שחיה. בגדרות אלו אנחנו דואגים למערכות נעילה חזקות וגובה שימנע מהקטנטנים לטפס.
 4. גדרות למבנים תעשייתיים ומסחריים: בגדרות אלו עושים שימוש במבנים כמו מפעלים, מתחמים מסחריים ועוד.

 

גדרות משולבות זכוכית

היתרונות של גדרות אלומיניום של טרלידור על פני חומרים אחרים

גדרות האלומיניום שלנו מציעות יתרונות משמעותיים על פני גדרות שעשויות מחומרים אחרים:

 1. עמידות: אחד היתרונות של אלומיניום הוא יכולת העמידות שלו מפני חלודה או קורוזיה. מכיוון שהאלומיניום לא מחליד, הוא מתאים במיוחד לשימוש חיצוני, באזורים לחים במיוחד או במצבים של מזג אוויר משתנה.
 2. קל משקל: בזכות משקלו הקל של האלומיניום, ניתן לייצר גדרות בעיצובים מגוונים ולהתקין אותן בקלות.
 3. תחזוקה פשוטה: בניגוד לגדרות מחומרים אחרים כמו עץ, גדר אלומיניום של חברת טרלידור אינה דורשת תחזוקה מסובכת, ניתן לשמור עליה באמצעות ניקיון פשוט של סבון ומים ואין צורך לצבוע, לשייף או למרוח שמן כל תקופה.
 4. עמידות: אם תרכשו גדר אלומיניום תגלו שהגדר יכולה להחזיק זמן רב ללא בלאי, שברים או סדקים. בזכות היתרונות השונים של החומר, הגדרות מחזיקות מעמד לאורך שנים ארוכות.
 5. עיצובים מגוונים: אנחנו מייצרים את הגדרות שלנו במגוון ענק של סגנונות ועיצובים שונים שיכולים להתאים לכל כיוון עיצובי. אנחנו מציעים גדרות במראה מודרני ונקי, וגם בעיצוב מסורתי עם עיטורים. תוכלו להתרשם מהמגוון העיצובי של הגדרות שלנו באתר.

איפה אפשר להשתמש בגדרות אלומיניום של טרלידור

מספר דוגמאות למקומות בהם אפשר ליהנות מגדרות האלומיניום שלנו:

 1. בתים פרטיים: הגדרות שלנו מושלמות לחציצה בבתים פרטיים, בין אם מדובר בחצר, פטיו, שביל חיצוני, חניה פרטית ועוד. הגדרות שלנו מאפשרות לכם פרטיות ובטחון בצורה אסתטית.
 2. גגות ומרפסות: כאשר מדובר על מבנים עם גובה, גדר היא לא רק אסתטית אלא קריטית לבטחון של הדיירים והמשתמשים בנכס. הגדרות שלנו מספקות פתרון יעיל, מעוצב והכי חשוב בטוח.
 3. בריכות שחייה: פעמים רבות כאשר מותקנת בשטח כלשהו בריכת שחייה צריך לגדר אותה לצרכי בטיחות. כשזה נוגע לגידור בריכות שחייה, גדר אלומיניום פתרון אסתטי ובטיחותי, במראה קלאסי שמתאים בחצר סביב הבריכה.
 4. שטחים ציבוריים: גדרות האלומיניום שלנו משמשות גם לגידור של שטחים ציבוריים כמו פארקים או גנים. העיצובים המגוונים של הגדרות שלנו משתלבים בטבעיות גם בשטחים פתוחים שכוללים צמחייה או מרחבים ירוקים.

לסיכום, גדרות האלומיניום שלנו בטרלידור מציעות פתרונות עמידים, אסתטיים ומגוונים לכל הצרכים. בזכות יתרונותיו של האלומיניום כחומר, הגדרות שלנו מבטיחים עמידות לאורך זמן, תחזוקה מינימלית ומגוון רחב של עיצובים.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך