גדרות לגינה ממקצוענים

גדרות לגינה מהוות חלק בלתי נפרד ובעיקר הכרחי. הן תוחמות את מתחם הגינה באופן ברור ומגנות על השתילים מפני מזיקים שונים. כאשר בוחרים גדר לגינה ישנה חשיבות לטיבה ולאיכותה. טבעי שמחפשים את הגדר הטובה אצל חברה המתמחה בייצור גדרות וסורגים.

גדרות לגינה מוצבות בחוץ ולפיכך חשופות לפגעי מזג האוויר. מכאן נובעת חשיבות הבחירה בגדר עמידה שלא יהיה צורך להחליפה לעתים תכופות. כאשר אתם בוחרים גדר אתם ודאי עורכים חישוב של עלות מול תועלת. גדר אפקטיבית היא זו הנותנת מענה מיטבי לצורך להגן על הצמחים בתוך הגינה.

גדרות לגינה ודאי אינן מהוות סגירה הרמטית לגינה, אבל היא ודאי אמורה למנוע פלישת בעלי חיים. הגדר שמציעה לכם חברת טרלידור היא בעלת סירוג צפוף מספיק המונע כל אפשרות של חדירת כלבים או חתולים.

גדר הייטק אנכי

הגדר טובה מעצם הימצאה

כל גדר בגינה טובה יותר מהעדרה, אבל יש הבדלים בין סוגים שונים של גדרות ולכן מומלץ להפעיל שיקול דעת בתהליך הבחירה באחד מהם. על מנת לוודא כי אתם מתקינים בגינת ביתכם גדר אפקטיבית מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים בתחום. נציגי השירות של החברה יעניקו לכם את כל המידע שדרוש לקבלת החלטה על אודות גדרות לגינה.

גדר עשויה אלומיניום היא פתרון טוב בהחלט בשל התכונות המיוחדות של החומר, גמישותו מזה וחוסנו ועמידותו מזה. ניתן לקבל את הגדר בכל מתווה ומתאר וכמובן – במגוון צבעים וגוונים לבחירתכם.

גדרות לגינה מוצעות לכם בשפע. בכל מקרה, הגדר אמורה להקל על מי מכם שעוסק גם בתחזוקתה השוטפת גישה נוחה אליה. לפי צורך או דרישה ניתן להתקינה עמוק בתוך הקרקע או לחלופין באופן שיקל על הרכבתה ופירוקה. כך או כך לגדר עשויה אלומיניום יש יתרונות מובהקים רבים ההופכים אותה לבחירה טבעית ומועדפת.

 

בעידן המודרני, כל מי שבבעלותו קרקע פרטית או בית פרטי יהיה מעוניין ביצירת חיץ בין השטח שבבעלותו לבין שכניו ואו המרחב הציבורי.  גדרות לגינה מסייעות בהקניית פרטיות מרבית ומונעת את כניסתם של גורמים בלתי רצויים. כיום מציע השוק אינספור סוגים של גדרות לגינה, העשויות ממגוון רחב של חומרים ועיצובים שונים ובטווחי מחירים משתנים.

 

מקבוצת טרלידור לתעשיות מתכת מתקדמות מציינים שקיימת חשיבות לא מבוטלת לגבי סוג הגדר שבה נעשה שימוש לצורך תיחום המרחב הפרטי, מאחר ולגידור יש השפעה ניכרת לא רק בהיבט העיצובי, אלא בעיקר על היקף התחזוקה השוטפת שתידרש מאיתנו לאורך השנים, על כל העלויות הכרוכות בכך.

 

גדרות לגינה מפלסטיק ומעץ

 

בקטגוריית הגדרות לגינה ניתן למנות גדרות העשויות מפלסטיק, גדרות עץ, גדרות במבוק, וכן גדרות נירוסטה, ברזל, אלומיניום או משולבות זכוכית. גדרות מפלסטיק מיוצרות למעשה מ- PVC, והן על פי רוב מודולריות כך שניתן להתקינן בכל מקום ומשטח.

אין ספק שיתרונן של גדרות הפלסטיק נעוץ בעיקר במחירן האטרקטיבי, אולם כל מי ששוקל לרכוש גדרות מסוג זה, כדאי לו לקחת בחשבון שמוצרים מפלסטיק נוטים להיסדק מחשיפה אל החום והשמש, לדהות עם הזמן ולאבד את צורתם המקורית. גדרות מסוג נוסף הן גדרות העץ שבעבר נחשבו לפופולריות ביותר, אם בשל היותו של העץ לאחד מהחומרים המסורתיים לעיצוב פנים וחוץ ואם בשל המראה הכפרי והטבעי שהוא משרה אל הסביבה.

גדרות מברזל או אלומיניום

עם זאת, על אף המראה הטבעי והעיצוב הכפרי המשתלב עם הסביבה, כדאי להיוועץ במומחים בתחום בטרם הזמנת גדרות עץ, מאחר וישנם סוגי עץ רבים, שחלקם מתאפיינים בפגיעות יתר לחום, רטיבות, פגעי מזג האוויר ומזיקים שונים ומצריכים תחזוקה שוטפת.

סוגים נוספים של גדרות לגינה הם גדרות המתכת העשויים לרוב מברזל או אלומיניום. מקבוצת טרלידור מוסיפים שבעבר הרבו להשתמש בברזל לייצור גדרות, אולם העלייה במחירי הברזל, לצד עלויות התחזוקה הגבוהות, כמו גם הצורך בגלוון הברזל וצביעה בתנור למניעת קורוזיה ושמירה על הצבע, כל אלו הובילו לירידה ברמת הפופולריות שלהם.

למעשה, גדרות האלומיניום נחשבות כיום למילה האחרונה בתחום, אם בשל עמידותן הגבוהה לאורך זמן גם בתנאי מזג אוויר קשים, אם בשל גמישותו הרבה המאפשרת יצירת שלל רחב של עיצובים שונים ואם בשל העובדה שגדרות האלומיניום אינם דורשים תחזוקה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך