גדר – גם טובה וגם יפה

גדר לבית טוב נכון וראוי להזמין מחברה טובה. סוגים שונים של גדרות תוחמים כל מתחם על פי צרכי הלקוחות ורצונותיהם. חברת טרלידור מציעה לכם מגוון עשיר של כל סוגי הגדרות: אטומות, משולבות זכוכית, מעץ ומאבן משולבים בברזל, עשויות מאלומיניום בעבודת נפחות אישית.

הגדרות מיועדות לתחימת מתחם הבית מחוץ לו ומתחמים שונים בתוכו – כגון המרפסת, בסירוגים שונים המעניקים תחושת ביטחון מזה ואווריריות מזה. גדר בסירוג צפוף מאפשר לכם לשבת בחצר הבית מבלי להיחשף לעינם של העוברים והשבים מחוץ לו. החברה מייצרת ומתקינה גדר בכל מקום מבוקש, לרבות במקומות מוגבהים, על משטחים מורמים. כל הגדרות מיוצרים על פי תקני האיכות והבטיחות המחייבים את החברה ואשר ייצורה על פיהם הוא בבחינת ‘ייהרג ובל יעבור’ עבורה. החומרים שמהם עשויים הגדרות עוברים תהליכי הכנה לצבע וצביעה אלקטרוסטטית המונעת חלודה ומבטיחה את עמידות הגדר לאורך שנים.

גדר היקפית לבניין

גדרות כאלמנט עיצובי:

אין עוררין על חשיבותה של הגדר כאמצעי נהגנה ראשון במעלה אבל מאחר שהגדר גלויה לעין כול – טבעי ולגיטימי הוא הרצון להשקיע בעיצובה. הגדרות של החברה מוצעות במגוון מרהיב של שילובים וגימורים, כשהם בטיחותיים ובטוחים לשימוש ללא חשש של הילכדות אצבעותיהם של מי מהדיירים בכל והילדים בפרט בין סורגיהן.

בקטלוג החברה – הווירטואלי והמודפס – קל וחומר במראה העיניים של הגדרות שהיא התקינה בבתים פרטיים ובמבנים ציבוריים רבים, תוכו להתרשם מהמבחר העשיר של גדרות אלומיניום או ברזל משולבות בזכוכית אטומה, חלקן עם בטון ואבן. לבד מהמראה המעוצב והמסוגנן שילוב החומרים מעצים את חוסנן של הגדרות.

רבים מעדיפים גדר שמשלבת שני חומרים לכל הפחות, כגון: אלומיניום (שהוא וחומר של קל ונוח לעיצוב טקסטורות שונות ומגוונות) וזכוכית, עץ וברזל ועוד. הגדרות הפנימיות יכולות להיות מסורגות במרווחים גדולים יותר, ודאי כשהן מוצבות במשרדים, ובכך ניתן לשים דגש חזק יותר על עיצובן.

הכרח המציאות:

גדר היא הכרח המציאות בתקופה שבה יש צורך קיומי להגן על המתחם הפרטי שלנו בתוך המרחב הציבורי. ועם זאת – אין הכרח שהגדרות יהיו כהות ומאיימות. ניתן לעדן אותן בעיצובים שונים, לרכך את המראה שלהן ולהפוך אותן לחלק בלתי נפרד מחזות הבית המסוגננת והמוקפדת.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך