הדרך הנכונה להתקנת סוככים

סוככים, או פרגולות בלועזית, הם מראה נפוץ בישראל, ולא בכדי. מצד אחד נמצאת חיבתנו למרפסות בכל הדירות ולחצרות פרטיות בבתים צמודי קרקע, ומצד שני נמצאת שמש מזרח תיכונית הקופחת בעוז על ראשינו ברוב חודשי השנה. הסוככים השונים – מאלומיניום, ברזל, עץ או בד, מהווים פתרון אידיאלי להצללת השטח הפתוח. מומחי חברת טרלידור, המתמחה בייבוא והתקנה של סורגים, מעקות, שערים ופרגולות, מסבירים מהם הצעדים שיש לעשות בכדי להתקין פרגולות וסוככים.

 

פרגולת פרופילים 24X60

הגדרת הצרכים

ראשית יש להגדיר את הצרכים. מהי מידת השימוש שלכם בשטח? באילו עונות בשנה אתם משתמשים בו ובאיזה שעות ביום? אילו פעילויות אתם מבצעים בשטח המיועד? האם אתם מעוניינים בהצללה בלבד או שאתם זקוקים גם להגנה מגשם? האם על הסוכך להתקפל לעיתים ולאפשר לשטח להיחשף לשמש או שתעדיפו סוכך קבוע?ועוד. לאחר הגדרת הצרכים האישיים, אם ניתן לקרוא הם כך, יש להגדיר גם צרכים טכניים כמו גודל השטח הנדרש.

הגדרת תקציב

סוככים ופרגולות הם עולם שלם וגדול המתפתח כל הזמן. ניתן למצוא פרגולות ממגוון חומרים ובמגוון מחירים. הגדרת התקציב מראש היא קריטית בכדי שלא תימצאו את את עצמכם רוכשים מוצר שאינכם יכולים להרשות לעצמכם. בידקו באופן כללי את טווח המחירים והגדירו את המחיר שאתם יכולים לשלם. הגדרת התקציב תסייע לצמצם מראש את המגוון ותקל על הבחירה. היעזרו באנשי מקצוע בכדי למצוא את הסוככים הטובים ביותר במסגרת התקציב שהגדרתם.

מקצועיות

היעזרו באנשי מקצוע לא רק בכדי למצוא את הפרגולה אלא בכל שלבי התכנון, הקנייה ווההתקנה. תכנון נכון של מיקום הסוכך, החומרים מהם הוא עשוי וכו’, יעזור למצות את הפוטנציאל של הסוכך להנאתכם המרובה. בנוסף, מומלץ לא להתפתות להתקין סוככים בכוחות עצמכם, על אף שלעיתים זה נראה קל. התקנה לא מקצועית עלולה להוביל לקריסת הסוכך מסיבות שונות, ולעיתים אף לסכן חיים. התקנת הסוכך על ידי אנשי מקצוע מאפשרת לקבל אחריות על העבודה, והיא בטוחה הרבה יותר. מומחי טרלידור ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה, בכל שלב משלבי התכנון, הקנייה וההתקנה, ולסייע לכם בכל דבר.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך