הטרנד החם בתחום עיצוב הפנים: משרביה ממתכת אלומיניום

משפצים את הבית? עוברים לדירה חדשה? מעוניינים בפתרון מתוחכם ומרשים לחלוקת החללים? קבלו את הטרנד החם בתחום עיצוב הפנים: משרביה ממתכת! המומחים מבית קבוצת טרלידור מסבירים שמיקום הקירות והמפתחים של הבית הם אלמנט נתון ושאינו ניתן לשינוי, והוא זה אשר מכתיב את כיוון וכמות כניסת האור, את מיקום הרהיטים ואופן התנועה שלנו במרחב הפנימי.

 

יחד עם זאת, לא אחת קורה שהחללים שבבית בנויים בצורה שאינה אידאלית, מה שמקשה על זרימת התנועה וסידור הרהיטים בחדרים. כך לדוגמה, מיקומה של דלת הכניסה משפיע על כיוון הישיבה בסלון ומיקום המזנון, תוך הקפדה על כך שהטלוויזיה תותקן מעל לקיר שאין מולו חלונות, למניעת מצב של השתקפות האור והפרעה לצפייה.

 

משרביה דקורטיבית

פתרון פרקטי ואסתטי מאוד

לעתים קיימות אופציות לסידור הרהיטים בדרכים מסוימות המאפשרות לנו לעקוף את הבעיה ולהגיע למצב הרצוי, אולם ישנם גם מקרים של הגעה למבוי סתום. בחלק מהמקרים האלו, עשויה תוספת של מחיצה או קיר גבס להוות פתרון, אך חשוב לקחת בחשבון שתוספת זו עלולה לחסום כניסה של אור ומקטינה את החלל, ובפרט כשמדובר בחללים קטנים.

 

בנסיבות הללו, משרביה ממתכת נחשבת לפתרון המושלם! מעבר להיותה פתרון פרקטי ואסתטי מאוד, המשרביה עשויה מחומרים קלים דוגמת אלומיניום, כך שעבודת ההרכבה שלה פשוטה וקצרה יחסית. ניתן לחבר אותה אל התקרה, לרצפה, במפתחים או מעל לקירות במהירות ובקלות, או ליצור חיץ בין החללים השונים בדומה למחיצה.

 

דרך ייחודית וחיננית מאוד לתחימת חללים ללא סגירתם

יחד עם זאת, להבדיל מקיר גבס אטום, המשרביה ממתכת מאפשרת חדירה של אור ומעניקה לחלל תחושה של מרחב פתוח ומאוורר. מבית קבוצת טרלידור מציינים שהמשרביה הנה דרך ייחודית וחיננית מאוד לתחימת חללים ללא סגירתם, והיא מאפשרת גם שמירה על הפרטיות ללא איבוד קשר העין.

יתירה מכך, האור הטבעי שחודר דרך פתחי המשרביה יוצר כמעין משחק של אור וצל, וכן צללים והשתקפויות המשתנות בצורה דינמית ומסונכרנת בהתאמה לשעות היממה, זווית השבירה של קרני השמש ועונת השנה. מדובר, למעשה, באלמנט עיצובי רב עוצמה המתאפיין בנוכחות ואמירה, וכול אלו מהווים רק חלק מהיתרונות שהפכו את המשרביה לאלמנט כה אהוד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים בארץ ובעולם.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך