היתרונות הגדולים של פרגולות מאלומינים

פרגולות הפכו כבר מזמן מפריט יוקרתי ומפנק לאביזר חובה בכל גינה, חצר או מרפסת, המגדיל את ההנאה מהשטח העומד לרשותנו, מצל בקיץ ומגן מגשם בחורף. בשנים אחרונות פרגולות מאלומיניום הולכות ותופסות את מקומן של פרגולות העץ הוותיקות, בשל רשימת יתרונות ארוכה המתחילה בחוזק ועמידות ונגמרת במחיר זול. מומחי הפרגולות של חברת טרלידור, החברה הבינלאומית המצליחה, מסבירים על יתרונותיהן של פרגולות האלומיניום.

לטווח ארוך ולטווח קצר

העדפת פרגולות מאלומיניום על פני פרגולות מעץ היא שיקול נכון גם לטווח הקצר וגם לטווח הארוך. בטווח הקצר – פרגולות האלומיניום זולות יותר מפרגולות העץ, חזקות יותר, מסורבלות ומאסיביות פחות, והן גמישות יותר מבחינה עיצובית. בטווח הארוך, פרגולות האלומיניום יציבות ועמידות בפני כל התנאים החיצוניים האפשריים, כולל שריטות, מכות, נזקי מזג אוויר ואפילו וונדליזם מכוון, ובעזרת עבודת תחזוקה פשוטה וקלילה אחת לשנה הן יכולות להחזיק מעמד למשך עשרות שנים, כל עוד הקפדתם על רכישת הפרגולות מספק אמין ומקצועי, וההתקנה נעשתה על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים.

פרגולה רפפות צבע עץ

ניקיון ותחזוקה של פרגולות מאלומיניום

אם נתעכב לרגע על נושא הניקיון והתחזוקה של פרגולות האלומיניום, נראה עד כמה הוא פשוט. אלומיניום הוא מתכת שאינה מחלידה, אך אם בכל זאת הצטבר עליה אבק או בוץ, כל שעליכם לעשות הוא לקחת סמרטוט לח ולנגב אותה בקלילות. שפשוף וקרצוף מיותרים ואינם נחוצים. אם ברצונכם לצבוע את הפרגולה, תוכלו לעשות זאת בקלות, ולהשתמש בצבע ייעודי המוסיף לפרגולה שכבת הגנה נוספת. ניתן לחדש את הצבע מדי שנה או בהתאם לצורך, ובזאת מסתיימת עבודת התחזוקה הנדרשת.

גמישות וקלות משקל

יתרון נוסף שיש לפרגולות מאלומיניום ושווה להתעכב עליו הוא אותה גמישות עיצובית שהזכרנו בתחילה. פרגולות מאלומיניום, לעומת פרגולות מעץ, יכולות להיות מעוצבות בדרכים שונות ומשונות, כיוון שהאלומיניום הוא חומר גמיש ונוח לעיצוב. קלות משקלו של האלומיניום, לצד חוזקו הרב, הופכת אותו לאידיאלי עבור פרגולות וסוככים המחוברים לקיר הבית ומשמשים להצללת מרפסות או חצרות. בצורה כזו אין חשש מפני נפילה או קריסה של הפרגולה או מפני התפוררות הקיר בשל המשקל שנשען עליה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך