המדריך לבחירת פרגולות מאלומיניום

פרגולה היא אלמנט פרקטי ועיצובי חשוב. פרגולות מאלומניום בפרט, הן מוצר איכותי ומומלץ, בין אם אתם מחפשים פרגולה עבור הגינה הביתית או הבריכה ואולי עבור המרפסת שלכם. מדריך זה, באדיבות אנשי המקצוע המנוסים של קבוצת טרלידור, המתמחה בסורגים, מעקות, שערים ופרגולות, ייתן לכם טיפים וכלים חשובים לבחירת הפרגולה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם.

כולם יודעים מהי פרגולה

הפרגולה היא בעצם מבנה פתוח, מקורה וחסר קירות, או במילים אחרות – סככה. תפקידה של הפרגולה הוא הגנה מפני הגשם או השמש. בישראל שטופת השמש מהווה הפרגולה תוספת נעימה ואסתטית למרפסות, לגינות ולבריכות שלכם, והיא הפכה לחלק מהנוף הישראלי.

 

פרגולה דגם גלי

כדאי לדעת

פרגולות מאלומיניום משמשות כדי ליצור הצללה דקורטיבית על גבי גגות, מרפסות, חצרות וגינות. הפרגולה בנויה כך שהיא נסמכת בצידה האחד על קיר ובצידה השני על עמודים המיועדים לכך.

פרגולות האלומיניום עשויות מאלכסוני אלומיניום בזוויות נטויות. צפיפותם של האלכסונים וכיוון נטייתם הם הקובעים את כמות קרינת השמש שתחדור לשטח שמעליו מותקנת הפרגולה.בנוסף, פרמטרים אלו אחראים גם על השעות שבהן כמות האור הרצויה תחדור לאזור המוגן.

פרגולות העץ המסורתיות סובלות מבלאי מהיר של העץ, בהיותו חשוף לפגעי מזג האוויר, מה שגורם לאבדן הצבע של העץ, לעקמומיות ולסדקים בשל שינויי טמפרטורות. מגרעות אלו מביאות לעלויות יקרות של תחזוקת פרגולות מעץ.

יתרונות של פרגולות מאלומניום

היתרונות של הפרגולות העשויות מאלומיניום הם רבים, ולמעשה, זוהי הפרגולה המומלצת ביותר. במטרה להתגבר על מגרעות פרגולות העץ, החלו לייצר פרגולות מאלומיניום, שיתרונותיוף הין היתר הם קלות משקל וחוזק רב. האלומיניום אינו מחליד, אינו דליק וניתן להזמין אותו במספר רב של גוונים וצבעים. איכות הפרגולות מאלומיניום עולה פי עשרות מונים על זו של פרגולות העץ והן זולות יותר לרכישה ולתחזוקה. פרגולות האלומיניום מאפשרות לכם חוויה המשלבת יופי, פרקטיות ואיכות גם יחד וכל זאת ללא עלויות נוספות של תחזוקה.

כיצד לבחור פרגולות מאלומיניום?

פרגולות מאלומיניום בוחרים לפי צורך. פרגולה למטרת נוי בלבד היא הפרגולה הפתוחה. אם רצונכם הוא לשבת תחת הפרגולה בכל עונות השנה, הפרגולה שתתאים לכם היא פרגולה סגורה.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך