המדריך לרכישה נבונה: פתרונות הצללה

בין אם הנכם מתגוררים בבניין מגורים בדירה עם מרפסת שמש ובין אם בבית קרקע עם חצר או גינה, אזי קרוב לוודאי שבשלב כלשהו תידרשו לתת את הדעת להתקנת פתרון הצללה, אם כדי לשבת בחוץ וליהנות בתקופת הקיץ מהקרירות הנעימה, כמו גם בחודשי החורף מהשמש החמימה והמלטפת, תוך כדי הגנה על ריהוט הגן מפני גשמים.

 

אנשי הצוות המקצועי מבית קבוצת טרלידור מציינים שקיימים כיום בשוק לא מעט פתרונות הצללה, שלכל אחד מהם יש את יתרונותיו וחסרונותיו, ולפיכך כדאי להכירם בטרם בחירת פתרון הצללה כזה או אחר, זאת על מנת להבטיח שאכן נבחר המוצר המתאים ביותר לצרכיו האינדיבידואליים של כל אחד ואחת.

פתרון הצללה למרפסת

ההבדלים שבין סוככים ופרגולות

מבית קבוצת טרלידור מסבירים ששני פתרונות ההצללה הפופולריים ביותר בשוק הישראלי הם הסוככים והפרגולות. ההבדל העיקרי ביניהם נוגע לכך שהסוככים ניתנים לקיפול ולסגירה בעוד שפרגולות מוגדרות כמבנה קבוע ללא כל אפשרות להזזה או לסגירה. אחד מהיתרונות הבולטים בהתקנת פרגולה נצוץ בעובדה שהיא עשויה מחומר האלומיניום העמיד לשנים רבות. חודשי הקיץ הרבות והשמש היוקדת בישראל גורמים לבלאי מהיר בסוככים שכן הסוככים עשויים בד שאינו מחזיק מעמד שנים רבות. כאשר אתם מתקינים פרגולה מאלומיניום היא יכולה להישמר לעשרות שנים ללא כל צורך בתחזוקה.

 

הפרמטרים שיסייעו לכם בבחירת פתרון ההצללה המתאים

באופן כללי, ישנם כמה פרמטרים שכדאי להסתייע בהם במהלך בחירת פתרון הצללה כזה או אחר, פרמטרים שייקלו על הבחירה ויבטיחו רכישה מושכלת המותאמת לצרכים הספציפיים. לדוגמה, פרגולה האמורה להיות המותקנת בגינה או במרפסת שונה באופן טבעי מפרגולה שעתידה להיות מותקנת מעל חלון או כזה שתשמש עבור חניית רכב.

כמו כן, ישנן פרגולות המיועדות הן להצללה והן להגנה מפני הגשם, בעוד שפרגולות אחרות יכולת לספק הצללה בלבד.

מקבוצת טרלידור נמסר כי חשוב להתייחס לרמת המסיביות של המוצר ועמידותו במידה והוא אמור להיות מותקן באזור עם תנאי מזג אוויר קשים (גשמים מרובים ו/או משבי רוח עזים).

 

חדש בחברת טרלידור

לאחרונה, החלה חברת טרלידור להתקין פרגולות אלומיניום בגוונים שונים ובטקסטורה של עץ. מדובר בצביעה חדשנית וייחודית, אשר מאפשרת יתרון כפול. גם שמירה על יתרונות חומר האלומיניום מצד אחד ומצד שני קבלת החמימות ויופי של העץ.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך