התקנת מסתור כביסה

מעוניינים להתקין מסתור כביסה? מסתור הכביסה מהווה כמעין קונסטרוקציה המשמשת כפיתרון אלגנטי, אסתטי ונעים לעין להסתרת הכביסה ולהגנה עליה מפני הגשם, קרני השמש ודהייה. מסתור הכביסה משמש גם לא אחת כמקום לאחסון והסתרת מנוע המזגן מבלי לפגוע בחזות של הבניין.

ניתן לפגוש במסתורי כביסה מובנים ואחידים בבנייה החדשה, זאת במטרה להקנות למבנים מראה אחיד ומודרני, בעוד שהתחום פרוץ לחלוטין במרבית מהבניינים הישנים, ואיש הישר בעיניו יעשה, זאת על אף החקיקה האוסרת עריכת שינויים בחזית המבנה ללא קבלת היתרי הבנייה לצורך זה.

המומחים מבית קבוצת טרלידור מסבירים שישנם שלושה חומרים עיקריים לייצור מסתורי כביסה שהם אלומיניום, ברזל ושילוב של מסגרת אלומיניום עם מוטות מפלסטיק.

 

מסתור כביסה

יתרונותיו של מסתור הכביסה מאלומיניום

מרבית אנשי המקצוע מעדיפים להתקין מסתור כביסה מאלומיניום, אם משום שהאלומיניום קל ונוח לעיבוד, מה שמאפשר את עיצובו בפרופילים בשלל גדלים, גוונים וסגנונות עיצוביים. כמו כן, בניגוד לברזל, האלומיניום איננו מפתח קורוזיה ויכול להחזיק לאורך זמן בתנאי חוץ מבלי שיושפע מתנאי מזג האוויר.

הליך התקנתו של מסתור הכביסה הנו תלת שלבי, כשהשלב הראשון כרוך בהגעת איש מקצוע מתחום האלומיניום לנטילת מידות. השלב השני הוא הייצור במפעל ואילו השלב השלישי הוא שלב ההתקנה בפועל. התקנת מסתור הכביסה מוגדרת כעבודה בגובה ודורשת עבודת צוות של כמה אנשי מקצוע. במידה ומדובר במסתור כביסה עם מסגרת סטנדרטית בקווים ישרים, שאז תהיה עבודת ההתקנה פשוטה יחסית.

 

הפרמטרים שלפיהם נקבע התמחור

יחד עם זאת, במקרים שבהם מגיע המסתור בתצורות אחרות, עשויה מלאכת ההתקנה להיות מורכבת ומסוכנת יותר והתמחור בהתאם. לעניין התמחור, מקבוצת טרלידור מציינים שהעלות הכוללת מגלמת בתוכה גם את תוספת הסיכון.

כמו כן, בהגיעו של איש המקצוע לבית הלקוח לקחת מידות, הוא בוחן, בין היתר, את דרכי הגישה אל קירות החוץ, ובנסיבות שבהן עולה הצורך במנוף או בסנפלינג, או שהעבודה מורכבת ליישום וכרוכה בסיכון גבוה יותר, גם כאן זה יבוא לביטוי בתוספת תשלום.

באופן כללי, עלות התקנת מסתור כביסה מתומחרת לפי מ”ר ומגלמת בתוכה כמה פרמטרים בהם עלות חומר הגלם, הדגם והגוון (מחיר עיצוב וגוון שונים מהסטנדרט גבוה יותר), דרכי הגישה אל המסתור, רמת הסיכון ושימוש באמצעי עזר במידת הצורך.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך