חיפויים לקירות חוץ

מה חשוב לדעת לפני שבוחרים חיפויים לקירות חוץ?

ישנו מגוון רחב מאוד של סוגי חיפויים לקירות חוץ הבית ומטרה שונה לכל חיפוי שתבחרו. לכן, חשוב להבין בדיוק מה המטרה שלכם ואיך מתאימים את החיפוי הנכון לצרכים של בית החלומות שלכם. החדשות הטובות הן שהגעתם למקום הנכון!

אנחנו בטרלידור מומחים בחיפוי לקיר ואתם מוזמנים להתייעץ איתנו על חיפויים לקיר וליצור במו ידיכם את קירות הבית החיצוניים, הבניין או המשרדים. למסתורי כביסה, מזגנים, בליטות, או גדרות. חיפויים לקירות יכולים לשוות לביתכם או למשרד מראה יוקרתי במינימום הוצאה. צרו לעצמכם קיר עם מראה נקי, ייחודי ואסתטי, במהירות ובקלות עם חיפויי הקירות שלנו – חיפויים לקיר מבית טרלידור ישדרגו את חיצוניות הבניין או הבית שלכם מהקצה לקצה.

חיפוי דמוי עץ

חיפוי קירות – איך בוחרים?

בשלב הראשוני חשוב להגדיר את תנאי השטח סביב הקיר עליו יורכב החיפוי – חוזק הקירות, עובי, מרקם ולהגדיר את מטרת החיפוי – האם ליצור מסתור כביסה? האם להסתיר מזגנים קיימים? כתוספת על גדר קיימת? אתם קובעים, בוחרים ומעצבים ואנחנו מבצעים!

בנוסף, חשוב מאוד לקחת בחשבון תנאים חיצוניים כמו לחות, חום וקור, חשיפה למים ושמש וכדומה, חיפויים לקירות שונים ויתרונות שונים לכל אחד מהם. ולבסוף, איזה מראה אתם רוצים ליצור? מודרני? כפרי? בולט או נטמע בנוף?

רק אצלנו תוכלו למצוא חיפויים לקירות איכותיים ומעוררי השראה. אנחנו מציעים מגוון עשיר של רפפות מתכת כחיפוי חיצוני,  חיפויים דמוי עץ לקירות, פרופילים כחיפוי חיצוני וחיפוי חיתוכי לייזר בכל עיצוב וצורה.

אצלנו, בטרלידור, תקבלו 30 שנה של ניסיון, שרות יצירתי, סבלני, מותאם ללקוח ומומחיות בחיפויים לקירות חוץ. אצלנו תמצאו פתרונות יצירתיים ואיכותיים – אנו מתמחים בייצור, שיווק והתקנה של מגוון מוצרי מיגון לבית ולעסק. אנחנו חלוצי השימוש באלומיניום ליישומים שונים כגון: שערי כניסה מעוצבים, גדרות ומעקות, וסניפינו פרוסים ברחבי הארץ ולכן המומחיות שלנו באה לידי ביטוי בכל תחום ובייחוד חיפויים לקירות. בואו לקבל ייעוץ והתאמה אישית לבית שלכם, למשרד, לאדריכלות וקבלנות, ותקבלו חיפוי לקיר איכותיים ובמחירים מעולים!

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך