חיפויים לקיר בסלון: כך תהפכו כל קיר משעמם למיוחד ומעניין

הסלון נחשב לחלל המרכזי בבית, ובעיצובו מושקעת על פי רוב תשומת הלב הגבוהה ביותר, ולא בכדי: מדובר בחלל שבו אנו מבלים בחברת בני המשפחה, מארחים אנשים, נחים, יושבים, קוראים, משוחחים עם בני הבית, צופים בטלוויזיה ומבצעים עוד מגוון פעילויות נוספות. זו בדיוק הסיבה מדוע חשוב להתאים את העיצוב שבסלון לטעמנו ולצרכינו באופן המשפיע על מפלס הנחת ומקרין אל החלל אווירה נעימה.

אנשי הצוות המקצועי מבית קבוצת טרלידור מסבירים שלא תמיד עולה הצורך בשבירת קירות ואו החלפת מרצפות לשדרוג העיצוב ורענון הבית, ולעתים דיי ברעיונות פשוטים וקלים לביצוע כמו קצת צבע, טקסטורה שונה, או תוספת של חיפויים לקיר בסלון כדי ליצור מהפך של ממש.

חיפוי בסלון

חיפויי קיר מאלומיניום: הדור הבא בתחום החיפויים

ישנן לא מעט שיטות קלות ליישום ובמחירים שפויים לעיצוב הבית, שיש בהן כדי להפוך כל קיר משעמם למיוחד ומעניין, באופן שמושך את העין ונושא עימו משב רוח מרענן. בקטגוריה זו ניתן למנות מגוון סוגים שונים של חיפויים לקיר בסלון, כגון בריקים, אבן, עץ, בטון אדריכלי, כמו גם חיפויים פולימריים תלת ממדיים וחיפויי קיר מאלומיניום שבשנים האחרונות נחשבים לדור הבא בתחום החיפויים.

חיפויי האלומיניום מגיעים בשלל מידות, סגנונות, סגמנטים, טקסטורות וצבעים, מה שמאפשר להקנות לחלל כל מראה עיצובי, בין אם מודרני, כפרי, אוריינטלי, או לחלופין נקי וחדשני. מעבר לאפקט המרשים והייחודי שהחיפויים הללו מקרינים אל החלל, ניתן להתקינם מעל לכול קונסטרוקציה מכול סוג ואף לעשות בהם שימוש כדי להסוות סטיות בקיר וליקויים ויזואליים.

מעטפת רחבה של יתרונות

לא לחנם הפך האלומיניום לאחד מחומרי הגלם המועדפים על רבים מקרב מעצבי הפנים והאדריכלים: הוא קל ונוח לעיבוד, הוא מתאפיין בחסינות בפני קורוזיה (החלדה) ועמידות גבוהה מאוד לאורך זמן. כמו כן, החיפויים לקיר בסלון העשויים מאלומיניום משפרים משמעותית את רמת הבידוד האקוסטי והתרמי של החלל, מה שמוביל לחיסכון לא מבוטל בהוצאות החשמל למיזוג הבית ואיכות החיים בכלל.

חיפויי הקיר מאלומיניום קלים ומהירים להתקנה, זאת מאחר ולא נדרשות הכנות מוקדמות מורכבות יתר על המידה, דבר שמוזיל את סך העלויות הכלליות. יתר על כן, החיפויים גם אינם מצריכים תחזוקה מיוחדת, פרט שחשוב לקחת בחשבון במהלך סקירת שלל האופציות העומדות לרשותנו לרענון העיצוב של הבית.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך