חיפוי קירות פנים דקורטיבי מאלומיניום: הטרנד שכובש את עולם העיצוב

ישנן אינספור דרכים שונות לרענן את הבית, החל מהחלפת הריהוט, רכישת טקסטיל חדש ושטיחים, דרך החלפת הארונות, החלונות והדלתות וכלה חידוש הריצוף וצביעת הקירות. אלא שקיימת דרך נוספת ליצירת שינוי מהותי בחלל הפנים והוא חיפוי קירות פנים דקורטיבי.

מדובר בשיטה לשדרוג מהיר של חלל המגורים שבאמצעותה ניתן להגיע לתוצאות אסתטיות ונעימות, ולעתים אף יוצאות דופן, בעלות סבירה השווה לכול כיס.

אנשי הצוות המקצועי מבית קבוצת טרלידור מציינים שבשוק קיימים כיום מגוון חומרים המשמשים לחיפוי קירות פנים דקורטיבי כגון לבנים ובריקים, טפטים וציפויי עץ, כמו גם זכוכית המגיעה כמשטח שלם או בתצורה של אריחים, בטון אדריכלי, לוחות חיפוי מפוליאוריטן וכן הלאה.

חיפוי קיר אלומיניום

מראה נקי, אחיד, מרשים ואלגנטי

חיפוי קירות פנים דקורטיבי מאלומיניום נחשב לטרנד חדש יחסית שחדר לארץ בשנים האחרונות ואומץ במהרה על ידי אדריכלים ומעצבי פנים. מזה עשרות שנים שנעשה שימוש באלומיניום במגזר העסקי לחיפוי קירות חוץ של מבני ציבור, תעשייה ומסחר, להקניית מראה נקי, אחיד, מרשים ואלגנטי.

כיום כאמור הולך ומתרחב בו שימוש גם במגזר הפרטי לחיפוי פנים וחוץ ולא בכדי: בשל המשקל הנמוך של האלומיניום, הוא ורסטילי ולפיכך מותאם לחיפוי קירות מסוגים שונים, לרבות קירות גבס.

האלומיניום עביד במיוחד ומגיע בשלל כמעט אינסופי של דוגמאות וצבעים, בהתאמה פרטנית לדרישות הלקוח. ההתקנה נחשבת לנקייה מאוד, פשוטה יחסית ומיושמת במהירות, מה שמוזיל משמעותית את עלויות העבודה.

יתרונות השימוש באלומיניום לחיפוי קירות

השימוש באלומיניום לחיפוי קירות פנים דקורטיבי טומן באמתחתו יתרונות נוספים כגון חוזק חומרי רב בעקבות תהליך זיקון החומר עובר במפעל לצורך הקשחתו, ועמידות גבוהה ביותר בפני שיתוך (קורוזיה) בשל גלוון דו צדדי וצביעה איכותית באבקה אלקטרוסטטית על פי התקינה האירופאית המחמירה, תוך הגעה לספקטרום צבעים נרחב להגשמת כל חזון.

הליך החיפוי מיושם בטכניקה של התקנה יבשה, מעל לקונסטרוקציה נסתרת או זוויות המותקנת מעל לקיר. הודות למרווח שנוצר בין החיפוי לקירות הפנים, הדבר מאפשר לפלס פני שטח שאינם ישרים, כמו גם להסתיר פגמים בקיר ואלמנטים בלתי אסתטיים, ובתוך כך אף לשפר את הבידוד והאקוסטיקה של המבנה. בנוסף לכול אלו, חיפוי הקיר מאלומיניום קל לניקוי ואינו כרוך בתחזוקה מיוחדת.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך