חיפוי קיר חוץ

מחפשים חיפוי קיר?

אם חיפשתם שירות של חיפוי קיר חיצוני איכותי ובמחירים מעולים – הגעתם אל המקום הנכון!

אנחנו מבצעים עבודות של חיפוי קיר חיצוני לבית פרטי או בניין בלוחות מעוצבים, בהתאמה מושלמת ללקוח ושרות אדיב ומהיר.

ישנו מגוון רחב מאוד של סוגי חיפויים לקירות חוץ הבית ומטרה שונה לכל חיפוי שתבחרו. לכן, חשוב להבין בדיוק מה המטרה שלכם ואיך מתאימים את החיפוי הנכון לצרכים של בית החלומות שלכם. בדרך כלל לעבודת החיפוי כמה מטרות, גם לייצר שכבת הגנה איכותית מפגעים שונים כדוגמת פגעי מזג האוויר או הסתרה אסתטית וכמובן גם מטרה עיצובית. דרכנו תיהנו עבודה של חיפוי חיצוני לפנל בודד, או חיפוי לקיר שלם.

מוזמנים להתייעץ איתנו על חיפוי קיר וליצור את קירות הבית החיצוניים, הבניין או המשרדים. למסתורי כביסה, מזגנים, בליטות, או גדרות. חיפויים לקירות יכולים לשוות לביתכם או למשרד מראה יוקרתי במינימום הוצאה. צרו לעצמכם קיר עם מראה נקי, ייחודי ואסתטי, במהירות ובקלות עם חיפויי הקירות שלנו.

חיפוי קיר חוץ

חיפוי קירות – איך בוחרים?

חשוב לקחת בחשבון תנאים חיצוניים כמו לחות, חום וקור, חשיפה למים ושמש וכדומה, יש חיפויים לקירות שונים ומגוונים עם יתרונות לכל אחד מהם. בנוסף, חשבו על איזה מראה אתם רוצים ליצור – מודרני? כפרי? בולט או נטמע בנוף?

הגדירו לנו את תנאי השטח סביב הקיר עליו יורכב החיפוי – חוזק הקירות, עובי, מרקם ומטרת חיפוי קיר – האם ליצור מסתור כביסה? האם להסתיר מזגנים קיימים? כתוספת על גדר קיימת?

אצלנו תוכלו למצוא חיפויים לקירות איכותיים ומעוררי השראה. אנחנו מציעים מגוון עשיר של רפפות מתכת כחיפוי חיצוני,  חיפויים דמוי עץ לקירות, פרופילים כחיפוי חיצוני וחיפוי חיתוכי לייזר בכל עיצוב וצורה.

טרלידור מתמחה בחיפוי קירות, עם 30 שנה של ניסיון, שרות יצירתי, סבלני ומותאם ללקוח. אנו מתמחים בחיפוי לקיר חוץ ואצלנו תמצאו פתרונות יצירתיים ואיכותיים.

בואו לקבל ייעוץ והתאמה אישית לבית שלכם, למשרד, לאדריכלות וקבלנות, ותקבלו חיפוי קיר איכותי, מחיר מעולה ונוח עם שרות אדיב ומהיר.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך