חיתוך לייזר – מהיר, איכותי, נקי

חיתוך לייזר הוא פתרון מעולה לחיתוך חומרים שונים. באמצעות חיתוך לייזר ניתן לבצע חיתוך מדויק ואיכותי במגוון חומרים ובהם, נירוסטה, פלדה, עץ, פרספקס, אלומיניום PVC וחומרים נוספים. חיתוך לייזר מוכח כחיתוך שגלומים בו יתרונות רבים ובהם: דיוק מרבי, מהירות, העדר שבבים , כלומר – פחת מזערי וזניח. בשל מיקוד קרן הלייזר האזור שמחוץ לחיתוך נותר שלם ונקי.

חיתוך לייזר המבוצע על ידי מערכת מבוססת מחשב מייתר את הצורך לקבוע מידות. המחשב יודע לחשב בדיוק את שטח החיתוך. חברת טרילידור, מצוידת במכונות לייזר משוכללות המהוות ערובה לחיתוך מדויק של החומרים אשר מהם היא מייצרת מגוון מוצרים לתעשייה, לשוקר המוסדי וללקוחות פרטיים: סורגים, מעקות, סוככים, פרגולות, גדרות ועוד.

משרביה בחיתוך לייזר

חיתוך לייזר – חיתוך חלק ונקי

חיתוך לייזר הוא רק אחד מהאמצעים המשוכללים בתהליך הייצור והגימור של מוצרי החברה, השוקדת על פיתוח מתמיד של אמצעי ייצור חדישים, המאפשרים לה להשביח את מוצריה. חיתוך לייזר מבוצע ללא צורך במגע מכני, לכן בהעדר גורמי שחיקה התנועה חלקה ורציפה יותר ומאפשרת יצירת מגוון אפשרויות רב ורחב יותר ביצירת צורות גיאומטריות שונות, על-פי צרכי הלקוח ודרישותיו.

חיתוך לייזר מחייב מקצועיות. חברת טרילידור מתאפיינת ומצטיינת במקצועיות ללא פשרות בכל שלבי הייצור ובכל תהליכיו. בקרת איכות קפדנית ועמידה בכל תנאי התקן והבטיחות המתחייבים מאפשרת לחברה להציע ללקוחות מוצרים מוגמרים מלוטשים לשימוש ממושך. כאשר אתם מזמינים מוצרים מהחברה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי מפעל שעם עובדיו נמנים מהנדסים מהשורה הראשונה ואנשי בקרת איכות מהטובים בתחומם לא יוציא משעריו מוצרים שאינם עומדים בכל תנאי הסף והתקן ההכרחיים לייצור.

חברת טרילידור מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממוצרים ומשירות ללא תחרות, כאשר חיתוך לייזר הוא רק אחד מסממניו וממאפייניו של חברה אשר שוקדת על העת על אימוץ והטמעה של טכנולוגיות ייצור חדישות לרווחת הלקוחות ולתועלתם.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך