כל מה שחשוב לדעת על חיפוי קירות פנים בסלון

עברתם לדירה חדשה או שהחלטתם שהגיעה העת לרענן את מראה הבית ולעצב מחדש את הסלון. הסלון מהווה את החלל הגדול ביותר בבית, ובו אנחנו מארחים, מבלים עם בני המשפחה, נחים, קוראים ואו צופים בטלוויזיה, לפיכך, חשוב שיהיה מעוצב באופן המשרה אווירה נוחה ונעימה.

אנשי הצוות המקצועי מבית קבוצת טרלידור מציינים שבעשורים האחרונים קיימת הבנה שלחיפוי קירות פנים בסלון הבית יש את היכולת להכניס טאץ’ מרשים ויוקרתי עם אמירה אישית, ואף ליצור טוויסט מרתק לעיצוב החלל הכללי. עובדה זו הובילה לא מעט אדריכלים ומעצבי פנים להקדיש זמן רב ומחשבה לעיצוב הסלון וקירותיו בדרך הממקדת בו את מלוא תשומת הלב.

 

חיפוי מאלומיניום

החומרים המשמשים לחיפוי קירות פנים

מבית קבוצת טרלידור מסבירים שעד שנות ה- 80 של המאה ה- 20 היה פופולרי לצבוע את קירות הסלון בגוון אחר כמו שמנת או אפרסק לחפותו בטפט פרחוני.

עם הזמן הגיעו טרנדים נוספים והחלו לעשות שימוש במגוון רחב של חומרים שונים לחיפוי קירות פנים בסלון, החל משלל סוגי בריקים ואבן טבעית במבחר גדלים וצבעים, דרך אריחים מצוירים וקרמיקה דמוי פסיפס, וכלה בבטון אדריכלי, בחיפויי עץ וחיפויים תלת ממדיים העשויים מחומרים פולימריים.

עם זאת, בשנים האחרונות מסתמנת מגמה רעננה וחדשנית בעולם חיפויי קירות הפנים והיא: חיפויי קיר מאלומיניום. אם בעבר שמשו לוחות מאלומיניום לחיפוי מבני תעשייה ומסחר וקונסטרוקציות מבטון, שהרי כיום ניתן להבחין בהם יותר ויותר במגזר הפרטי.

יתרונותיהם של החיפויים מאלומיניום

לוחות מאלומיניום נפוצים מאוד כיום הן ליישומי חוץ כמו גדרות, שערים, סורגים ומסתורי כביסה, והן ליישומי פנים דוגמת משרביות וחיפוי קירות פנים בסלון, ולא בכדי: החיפויים מאלומיניום מגיעים בשלל טקסטורות, סגמנטים וצבעים, ומשתלבים באופן מיטבי עם כל קונסטרוקציה וסגנון עיצובי.

בעזרת החיפויים הללו ניתן להעניק לקירות הבית מראה מודרני, וינטז’, כפרי או נקי וחדשני, כמו גם להסוות סטיות הנובעות מבנייה לקויה ולהסתיר ליקויים ויזואליים בקירות הבית.

הליך התקנת חיפויי האלומיניום נקי, פשוט ומהיר מאוד, מאחר ועבודת ההתקנה אינה כרוכה בהכנות מוקדמות מורכבות במיוחד, מה שמוזיל את המחיר. חיפויי האלומיניום מתאפיינים גם בעמידות גבוהה, אינם דורשים תחזוקה שוטפת מיוחדת, חסינים בפני קורוזיה ומשפרים משמעותית את הבידוד האקוסטי והתרמי של החלל.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך