כמה קל לבנות גדר מאלומיניום

הצורך בגדר סביב החצר או הגינה הוא ברור: תחימת השטח והגדרתו, מניעה של כניסת זרים לחצר, ולעיתים גם עצירת יציאת ילדים מהחצר ללא השגחה. כאשר אתם בוחרים גדר, היא צריכה להיות חזקה ויציבה, קודם כל, ולכן אלומיניום הוא הבחירה הטבעית. מומחי חברת טרלידור, המתמחה בגדרות אלומיניום בין היתר, מסבירים על יתרונותיהן של גדרות האלומיניום.

גדר מאלומיניום

גדרות אלומיניום הן הגדרות הפופולאריות ביותר כיום, בשל כמה יתרונות ברורים שיש לאלומיניום על פני חומרים אחרים: חוזק, עמידות, גמישות עיצובית, קלות משקל ומחיר נמוך. כל אלה יחד הופכים את האלומיניום לחומר המשומש ביותר בענף הבנייה, ולא רק בו.

מעקה מרפסת דגם אתני

התאמת הגדר למטרה

בכל זאת, על אף שרוב הגדרות עשויות אלומיניום, לא כולן כך, וישנן גדרות העשויות מחומרים אחרים, בהתאם למטרות שלשמן הוקמה אותה גדר. מטרתו של גידור שטח פרטי אינה זהה למטרתו של גידור שטח ציבורי, ומטרתה של הגדר ההיקפית אינה זהה למטרתה של הגדר סביב הבריכה. מטרת הגדר מכתיבה פרטים רבים כמו גובה הגדר, מרווחים בגדר במידה ויש כאלה בכלל, וגם את החומר ממנו היא תהיה עשויה. אחד היתרונות של גדרות האלומיניום הוא קלות העיצוב שלו, ולכן אם בחרתם באלומיניום, בעצת בעלי מקצוע בתחום הגדרות, כחומר שעונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר תוכלו לעצב את הגדר בצורה מעניינת, דקורטיבית ושונה, כיד הדמיון שלכם או של המעצב.

עיצוב ושילוב

יתרון נוסף של האלומיניום הוא האפשרות לשלב אותו עם חומרים אחרים, ופעמים רבות ניתן לראות את השימוש המשולב של זכוכית ואלומיניום, או אבן ואלומיניום ואפילו עץ ואלומיניום. ניתן לבחור גדרות בעיצוב קיים מתוך המבחר שהספק מציע, לעצב את הגדר שלכם בעצמכם או לפנות למעצב מקצועי שיעצב עבורכם גדר בהזמנה, ועל פי העיצוב תבנה הגדר. כך או כך, מבחינה עיצובית, הגבול הוא כמעט בשמיים כאשר מדובר בעיצוב של גדרות אלומיניום בזכות אותם יתרונות שכבר הזכרנו, ונזכיר שוב: מחיר האלומיניום אינו יקר, כך שעלות הגדר תהיה סבירה גם אם תשלבו בה חומרים יקרים כמו אבן או זכוכית, קל לעצב אותו, והוא חזק ועמיד לכל מפגע אפשרי.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך