למה כדאי לבנות פרגולות מאלומיניום?

יש לכם בית צמוד קרקע, גינה יפה ומטופחת שאם רק היה בה מעט צל בקיץ או מחסה מגשמי החורף, הייתם שוהים בה במשך כל היום. בישראל, הקיץ חם מאוד ובחורף יש ימים גשומים במיוחד ולכן, השהייה בחוץ מעיקה ללא כיסוי כל שהוא. לשם כך, יש פרגולות המותאמות הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונלית לחצרות ולגינות בבתים. חברת טרלידור מתמחה בהקמה של פרגולה מאלומיניום כמו גם פרגולה מעוצבת, פרגולה עם הצללה וכן פרגולה פתוחה.

למה פרגולה מאלומיניום?

פרגולות מאלומיניום המיועדות ליצור משטח מוצל יביאו להרחבת מרחב המחיה בבית וישפרו את מראה הבית לעין ערוך. האלומיניום ממנו עשויות הפרגולות קל משקל, עמיד לטווח ארוך ונראה מעוצב ויפה כמו עץ. אולם שלא כמו עץ, אלומיניום אינו חומר דליק, אינו נהרס, מתכלה, מתקלף, נהרס במים וכו’. פרגולות העשויות אלומיניום המיועדות להצללה שומרות על מראה חדש לאורך זמן ולכן, ההשקעה לטווח ארוך ותחסוך מכם הוצאה כספית מיותרות על צבע, תיקון וכו’.

פרגולת הצללה דגם גלי

פונקציונאליות ועיצוב

פרגולה מאלומיניום מעלה קונוטציה של ברזל קר בגינת ירק מושקעת, אולם אין כך הדבר. מבחינת עיצוב הפרגולה השמיים הם הגבול. כיום מוצעים שלל סגנונות עיצוב של פרגולות עשויות אלומיניום.  ניתן לבחור בצבע מתאים ליתר האלמנטים, כמו גם את צורתה של הפרגולה ולהתאים אותה באופן מושלם לסביבה בה מתקינים אותה.

התקנה בטוחה

בבואכם להתקין פרגולה מאלומיניום, הדבר החשוב ביותר היא תחושת הבטיחות. כלומר, התקנה בטיחותית ונכונה של הפרגולה. לכן, כדאי להזמין פרגולה מחברה אמינה ומוכרת, שפועלת שנים רבות וביצעה התקנות מוצלחות קודם לכן. אחרי הכל חשוב להרגיש בטוחים כאשר יושבים בחצר הביתית תחת פרגולה מאלומיניום במשך שעות רבות.

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך