מחירי סורגים תלויים במספר גורמים

לא רק לחופש יש מחיר. גם למי שנמצאים מאחורי סורגים. יש מי שמוכנים לשלם כל מחיר נדרש על מנת לסרג את ביתם בסורגים שיהוו שכבת מגן ומעין חגורת ביטחון. כאשר מבררים מחירי סורגים חשוב להבחין בין הסוגים השונים, אשר לכל אחד מהם ישנו מחיר שונה.

מחירי סורגים נובעים מסוג הסורג, מכמות הסורגים הנדרשים, ומהתשובה לשאלה – האם אתם מתקינים את הסורגים בעצמכם או נזקקים להתקנתו של בעל מקצוע. ( בדרך כלל סורגים המותקנים באופן עצמאי אלה הסורגים האמורים למנוע נפילות ולא בהכרח לשמש אמצעי מגן מפני פריצות).

המחירים  תלויים כאמור גם בסוג הסורג – סורג בטן (מעוגל, קמור) או סורג ישר, סורג קבוע או סורג מתקפל, המשמש כשכבת הגנה נוספת, לדוגמה ביציאה מהבית אל הגינה.  בירור המחירים מעלה, כי הסורגים המתקפלים הם היותר יקרים מבין הסוגים השונים, כאשר אחריהם הסורגים הקבועים ולבסוף, הזולים ביותר הם הסורגים המותקנים בהתקנה עצמית.

סורג מיגון לבית

מחירי סורגים:

גורמים המשפיעים על המחיר ועלותו של סורג ישר או בטן, לכאן או לכאן, הם מיקום התקנת הסורג ,החומר שממנו עשוי הסורג, גודלו של הסורג, והצורך בביצוע עבודות התאמה שונות.
אם וכאשר אתם מבקשים להתקין בביתכם סורג מתקפל, אתם מגיעים לסוגיית מחירי סורגים מהרף העליון של המחירים, כאשר פרמטר שעשוי להשפיע על מחירו, לבד מסוג החומר וסוג ההתקנה, הוא אופן הנעילה של הסורג והמנגנון הנדרש לשם כך. (לדוגמה: סורג יחיד, שעשוי להיפתח לאחד משני הצדדים יהיה זול יותר מאשר סורג המכונה ‘פלקסי כפול’, סורג בעל שלושה מנגנוני נעילה, המעניק ביטחון מרבי).

מחירי סורגים עשויים להשתנות אבל חשוב לדעת את סדר הגודל של העלות הרווחת, כדי שיהיה לכם בסיס למיקוח בין ספקי שירות שונים. חשוב לציין, כי במידה שאתם רוצים שהסורגים יהיו מעוצבים ויהוו אלמנט דקורטיבי, תידרש לרוב תוספת תשלום ביחס למחירים הנקובים.

 

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

בואו ליצור איתנו את הפרוייקט הבא שלכם

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך